İngilizce Özel Ders


14.57$21.85$

5,0
4 Ratings
2 student enrol recently.

İngilizce Özel Ders

İngilizce öğrenmek için native eğitmenden özel ders almayı mı planlıyorsunuz?

Enstitü dil becerilerinizi geliştirmek için en iyi online eğitim platformudur. Özel dersi anadili İngilizce olan eğitmenden almak ister misiniz? Eğitmenimiz daha iyi İngilizce konuşmanız ve diğer tüm becerilerinizi geliştirmeniz için hedeflerinize ulaşmak konusunda size oldukça yardımcı olacak. Ek olarak IELTS ve TOEFL, İngilizce mülakatlara hazırlanmak istiyorsanız bu özel derste birebir öğrenme fırsatınız var.

Yeni bir dili anadili düzeyinde öğrenmeniz zor gözükebilir ama Enstitü’de çok kolay! Magdalini Timou İngilizce öğretmek konusunda usta bir eğitmen. Konu dil öğrenmeye geldiğinde veya eksiklerinizi gidermek söz konusu olduğunda neye ihtiyacınız olduğunu kolaylıkla tespit edebilir. Tam potansiyellerinize ulaşmak için ve İngilizceyi akıcı konuşmak istiyorsanız hemen katılın. 

Uzman bir eğitmenden birebir eğitim alamak için hemen kayıt olun!

Merhaba! adım Magdalini Timou! Selanik Aristotle Üniversitesi'nde İngiliz Dili ve Edebiyatı ve Boğaziçi Üniversitesi'nde Çeviri okudum. Son 7 yıldır her seviyeden ve dünyanın her yerinden öğrencilere İngilizce öğretiyorum. İngilizce öğrenmenin sadece diploma sahibi olmak için değil, aynı zamanda gezebilmek, yeni insanlarla ve yeni kültürlerle tanışmak ve onlarla uluslararası bir dilde konuşabilmek için avantajlı olduğuna inanıyorum. Ben her zaman sadece dilbilgisi yerine dili öğretmeye çalışıyorum. Birlikte gündelik durumlar hakkında nasıl konuşacağımızı öğreneceğiz ve kitaplar ve filmler hakkında konuşacağız. Ayrıca, herhangi bir üniversite sınavına veya herhangi bir İngilizce sertifika sınavına hazırlanabiliriz. Endişelenmenize, korkmanıza gerek yok, hata yapmak ve öğrenmek için dersler alıyoruz. Gel beraber öğrenelim!

İngilizce Özel Ders Detayları

  • Eğitim online olarak yapılacaktır.
  • Dersler Enstitü online eğitim sistemi üzerinden canlı olarak yapılır.
  • Ders tekrarları video ve podcast kaydedilir ve 3 ay boyunca video olarak tekrarları izlenebilir.
  • Katılımcıların herhangi bir program indirmesi gerekmez. Bilgisayar, akıllı telefon veya tablet cihazlardan giriş yapılabilir.
  • Eğitim kişiye özel olarak yapılır ve harici erişime kapalıdır.
  • Satın alma işlemi sonrasında size özel bir link verilir ve tüm derslere tek linkle giriş yapabilir.
  • Ders saatleri gündüz veya akşam olarak düzenlenebilir.
  • 200 TL bir ders saat ücretidir.
More
Comments(4)
Course Rating 5,0
Bengü Çakır
26 Mayıs 2021
5.0

İngilizce hazırlık sınıfı öğrencisiyim. Online İngilizce özel ders sayesinde İngilzicemi geliştirdim ve okulda da faydasını gördüm. İlerleyen zamanlarda tekrar alacağım. Grup derslerinden daha verimli olduğunu söyleyebilirim. Herkese tavsiye ediyorum.

Aslı İnan
26 Mayıs 2021
5.0

Online İngilizce Özel Ders faydasını gördüğüm bir süreç oldu. Bire bir öğrenme fırsatı ile eksiklerimi tamamladım. Eğitmenimize ilgi ve katkılarından dolayı teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.

Ahmet Selçuk Özcan
23 Nisan 2021
5.0

İstanbul İşletme Enstitüsü'ndeki online yabancı dil eğitimlerinin oldukça faydasını görmüştüm. Aslında İngilizce özel ders için tereddüt etmiştim ama çok memnun kaldım. :) Herkese tavsiye ederim.