İngilizce Özel Ders


  200₺300₺

  5,0
  2 Değerlendirme
  Yakın zamanda 1 kişi kayıt oldu.

  İngilizce Özel Ders

  Merhaba! adım Magdalini Timou! Selanik Aristotle Üniversitesi'nde İngiliz Dili ve Edebiyatı ve Boğaziçi Üniversitesi'nde Çeviri okudum. Son 7 yıldır her seviyeden ve dünyanın her yerinden öğrencilere İngilizce öğretiyorum. İngilizce öğrenmenin sadece diploma sahibi olmak için değil, aynı zamanda gezebilmek, yeni insanlarla ve yeni kültürlerle tanışmak ve onlarla uluslararası bir dilde konuşabilmek için avantajlı olduğuna inanıyorum. Ben her zaman sadece dilbilgisi yerine dili öğretmeye çalışıyorum. Birlikte gündelik durumlar hakkında nasıl konuşacağımızı öğreneceğiz ve kitaplar ve filmler hakkında konuşacağız. Ayrıca, herhangi bir üniversite sınavına veya herhangi bir İngilizce sertifika sınavına hazırlanabiliriz. Endişelenmenize, korkmanıza gerek yok, hata yapmak ve öğrenmek için dersler alıyoruz. Gel beraber öğrenelim!

  İngilizce Özel Ders Detayları

  • Eğitim online olarak yapılacaktır.
  • Dersler Enstitü online eğitim sistemi üzerinden canlı olarak yapılır.
  • Ders tekrarları video ve podcast kaydedilir ve 3 ay boyunca video olarak tekrarları izlenebilir.
  • Katılımcıların herhangi bir program indirmesi gerekmez. Bilgisayar, akıllı telefon veya tablet cihazlardan giriş yapılabilir.
  • Eğitim kişiye özel olarak yapılır ve harici erişime kapalıdır.
  • Satın alma işlemi sonrasında size özel bir link verilir ve tüm derslere tek linkle giriş yapabilir.
  • Ders saatleri gündüz veya akşam olarak düzenlenebilir.
  • 200 TL bir ders saat ücretidir.
  Devamı

  İngilizce Öğretmeni

  Aristotle Üniversitesinde İngilizce Dil ve Edebiyatı ve Boğaziçi üniversitesinde Çeviri bölümünde okudum. 2014’ten itibaren akademik olarak İngilizce dersler veriyorum. İngilizceye ek olarak Yunanca ve İspanyolca biliyorum.

  Devamı
  Yorumlar(2)
  Ortalama Değerlendirme 5,0

  Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

  Ahmet Selçuk Özcan
  23 Nisan 2021
  5.0

  İstanbul İşletme Enstitüsü'ndeki online yabancı dil eğitimlerinin oldukça faydasını görmüştüm. Aslında İngilizce özel ders için tereddüt etmiştim ama çok memnun kaldım. :) Herkese tavsiye ederim. 

  Evren Dağ
  23 Nisan 2021
  5.0

  İstanbul İşletme Enstitüsü'nde online İngilizce eğitimlerini tamamladıktan sonra özel ders de almaya karar verdim. Gerçekten fayda sağlayan ve verimli geçen 1 saat oldu. Eğitmen yakından ilgiliydi ve çok yardımcı oldu. İlerleyen zamanlarda tekrar özel ders almayı düşünüyorum. Herkese tavsiye ederim.