İngilizce Konuşma Kursu (Speaking) Comments

Back to Training Page
Comment(8)
Course Rating 5,0
Bilgehan Küçükkaya
Bilgehan Küçükkaya
14 Ekim 2021
5.0

Yorumları incelediğimde herkes Kübra hocadan bahsetmiş ama dersi veren hoca gaye hanım gözüküyor, bu dersi artık Kübra hoca vermiyor mu ? Eğer öyleyse gaye hanımdan bu dersi alan arkadaşlar bilgilendirirse süper olur. Teşekkürler :)

Arzu Dereli Güler
26 Mayıs 2021
5.0

İş hayatımda oldukça faydasını gördüğüm ve İngilizcemi geliştirmeme katkı sağlayan harika bir eğitim süreciydi. Online İngilizce Kursu'nu herkese tavsiye ediyorum. 

Gizem ŞUVAK
Gizem Şuvak
07 Mart 2021
5.0

Daha öncesinde Kübra Hocamızın İngilizce B1-B2 ve C1-C2 kurslarına katılmıştım zaten o şekilde tanıdım kendisini. Hocamızın enerjisiyle dersler hep anlaşılır ve çok verimli geçiyor. 2 haftalık eğitim sürecinde daha ilk haftanın yarısında kendimi geliştirme fırsatını yakaladığım için çok mutluyum. İlk derse katıldığımda konuşmaktan çekinirken Kübra Hocamızın dersteki enerjisiyle ''ilk ben konuşmak istiyorum'' diye yazmaya başladım, kendinizdeki gelişmeyi çok rahat bir şekilde fark ediyorsunuz. Siz konuşurken sizi sabırla dinliyor ve sizin konuşmanıza destek oluyor bence bir İngilizce konuşma kursunda en önemli şeylerden biri de bu. Kübra Hocamız hata yapmaktan korkmamayı da öğretiyor bu şekilde. Sınıf ortamındaki kişiler de sizi sabırla dinliyor ve destek oluyorlar bu da çok önemli bir detay bence. Bu dersi almadan 2 ay önce güz döneminde olan Erasmus speaking sınavım vardı o sınavda çok gergindim çok iyi geçmedi ama bu kursun ilk haftasından sonra bahar döneminde olan Erasmus speaking sınavım gerçekten çok iyi geçti. Sadece dönemler arası tatil biraz daha kısa olabilir diye düşünüyorum. Bu İngilizce konuşma kursunu şiddetle tavsiye ediyorum. Konuşmaktan çekinen herkes Kübra Hocamızın dersine kesinlikle katılmalı. Sizin gibi bir hocaya denk geldiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum. İyi ki varsınız Kübra Hocam <3

Kübra Yaşar
02 Mart 2021
5.0

a1-a2, b1-b2, c1-c2 derken buralara kadar geldim hocam sayenizde sıfırdan ileri seviyeye o güzel anlatımınız ve verdiğiniz tricklerle olağan üstü ilerledim ve c1-c2 sertifikamı sayenizde aldım. sayenizde konuşmam aşırı ilerledi çok teşekkürler.

Zergül Konak
Zergül Konak
21 Kasım 2020
5.0

Çok keyifli bir eğitimdi. Hocanın pozitif enerjisi ve güler yüzü gerçekten motive edici. Zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Ancak dönemler uzatılsa daha iyi olur diye düşünüyorum. Teşekkürler, sevgiler.

Sedat Gümüş
16 Haziran 2020
5.0

Üç Kuru birden aldım. Telaffuzu 10 numara beş yıldız.

Aybüke Sultan Gündoğdu
Aybüke Sultan Gündoğdu
23 Mart 2020
5.0

Önce C1-C2 derslerine katılıp sonra konuşma eğitimi almayı planlıyorum. Bu sayfayı nereden bulduysam fena şanslıymışım :)

Nilgün Çelebi
17 Şubat 2020
5.0

Dersler harika geçiyor. Eğitmenle online olarak konuşuyorsunuz. Hatalarınızı söylüyor ve nasıl söylemeniz gerektiğini tane tane anlatıyor. Son kuruşuna kadar hakeden bir eğitim.