İmaj ve Algı Yönetimi Yorumları

Eğitim Sayfasına Geri Dön
Yorumlar(5)
Ortalama Değerlendirme 5,0
Nazen Saygılı
24 Mayıs 2021
5.0

Kendi markamı oluşturma sürecinde olduğum için her anlamda faydasını gördüğüm bir eğitim oldu. Online İmaj ve Algı Yönetimi Eğitimi'ne herkesin katılmasını tavsiye ederim. Katkılarından dolayı eğitmenimize teşekkür ederim.

Ayhan Karatay
01 Nisan 2021
5.0

Harika bir eğitim dönemi geçirdim. 1 yıl boyunca eğitim içeriğine erişebiliyor olmamız da çok güzel. Sertifikamı aldım ama tekrarlandıkça canlı derslere katılıp izleyeceğim. Online İmaj ve Algı Yönetimi Eğitimi'ni gerek kişisel gerek kurumsal imajını oluşturmak isteyen herkese tavsiye ediyorum.

Derya Tığlı
30 Mart 2021
5.0

İmaj ve Algı Yönetimi Eğitimi kişisel gelişim ve iş hayatı için oldukça fayda sağlayan bir eğitim oldu benim için. Eğitmenimiz Burcu Hanım alanında bilgili ve çok samimi. :) Verdiği değerli bilgilerden dolayı kendisine teşekkür ediyorum.

İsmail Burak Yavuz
İsmail Burak Yavuz
12 Ağustos 2020
5.0

Profesyonel eğitimi ve samimiyetiyle bize çok şey kattı. Böyle bir eğitimde yer aldığım için çok mutluyum. Teşekkür ederim ..

Emel Yiğitoğlu
Emel Yiğitoğlu
17 Ekim 2019
5.0

10 NUMARA 5 YILDIZ BİR EĞİTMEN!!! EĞİTİMLERİNİ CANLI YAPIYOR!! KENDİLERİNİ TEBRİK EDİYOR VE BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM!!!