İlkyardım Bilgilendirme Eğitimi Yorumları

Eğitim Sayfasına Geri Dön
Yorumlar(11)
Ortalama Değerlendirme 5,0

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Mert Can Yiğit
24 Mayıs 2021
5.0

Eğitimin tanıtım videosunu izledikten sonra kayıt olmaya karar verdim. :) Sohbet havasında geçen ve çok verimli bir eğitim. Herkesin bilmesi gereken bilgiler paylaşılıyor. Online İlkyardım ve Bilgilendirme Eğitimi'ni herkese tavsiye ederim.

Zehra Can
23 Mayıs 2021
5.0

Kısa bir zaman da olsa bu kadar akıcı ve kalıcı anlatan hocalaradan biri. Çok teşekkürler sizin sayenizde bilgilendirilmek çok güzel.

Fatma Kaya
03 Mayıs 2021
5.0

Fatoş Hoca çok enerjik ve sempatik. Beklentim daha basit düzeydeydi. Fakat içerik oldukça zengin. Anlatımı bütünlük içerisinde. Bildiğim veya bilmediğim birçok detayı öğrenmiş ve pekiştirmiş oldum. Kendisine katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.

Feride Aksu
Feride Aksu
21 Nisan 2021
5.0

Kesinlikle çok sempatik ve enerji dolu bir hoca. Alanında yeterli bilgiye sahip oluşu ve akıcı anlatımıyla dersin nasıl geçtiğini anlamanız zor oluyor. Şiddetle tavsiye ederim...

Ayşegül Cemiloğlu
Ayşegül Cemiloğlu
21 Nisan 2021
5.0

Çok verimliydi ve çok değerli bilgilerdi. O kadar bilgiyi aklımızda tutmamız için olayları resmen gözümüzde canlandırdınız hocam. Keyifliydi ve anneme çok benziyosunuz. :) Onun da işine yaradı teşekkür ediyoruz çok kıymetlisiniz gözümde. Sertifika kazandım ama yine de sizi görmek bilgileri tazelemek için geleceğim derslerinize. Tekrar teşekkürler. :)

Sabiha BÜLBÜL
Sabiha BÜLBÜL
05 Mart 2021
5.0

Hayatımızın her alanında karşımıza çıkabilecek durumlara karşı bilinçli olmamız gerektiğini fark ettiren, doğru bildiğimiz yanlışları öğreten, 1 hafta boyunca her akşam sabırsızlıkla beklediğim ve keyifle geçen bir eğitim oldu. Güler yüzlülüğünden, samimiyetinden, muhteşem anlatımından dolayı Fatoş hocama teşekkürü borç bilirim. Hiç tereddüt etmeden katılım sağlayabilirsiniz 😊.

Ayşegül Uğur
Ayşegül Uğur
23 Ocak 2021
5.0

Kesinlikle herkesin alması gereken, hayati bilgilerin, farkındalıkların olduğu dolu dolu bir eğitim. Coşku dolu, güler yüzlü Hocamızla bu bilgileri öğrenmek gayet keyifliydi. Doğru bildiğim çok yanlışlar olduğunu fark ettim. Herkese tavsiye ediyorum.

Ayşegül Uğur
Ayşegül Uğur
23 Ocak 2021
5.0

Kesinlikle herkesin alması gereken, hayati bilgilerin, farkındalıkların olduğu dolu dolu bir eğitim. Coşku dolu, güleryüzlü hocamızla bu bilgileri öğrenmek gayet keyifliydi. Doğru bildiğim çok yanlışlar olduğunu fark ettim. Herkese tavsiye ediyorum.

Gökçenur Bostanoğlu
20 Aralık 2020
5.0

Fatoş hanımın dersleri çok keyifliydi anlatımı harika verdiği örneklerle ilk yardımın akılda kalıcığını sağlıyor. Günlük yaşantımızda ihtiyacımız olan ve alınması gereken bir eğitimin kaliteli olarak verilmesi çok güzel.

Serdar KALELİ
Serdar KALELİ
13 Aralık 2020
5.0

Fatoş Hanım'ın güler yüzlü olması bizlere konuları en ayrıntısına tüm içtenliği ile anlatması çok iyiydi. Ders süresine takılmadan zamanın nasıl geçtiğini anlamadan keyifli bir sunum sizleri bekliyor. Teşekkür ederim Fatoş Hanım. Saygılarımla.