AnasayfaOnline Eğitimlerİlkyardım Bilgilendirme Eğitimi
20 Online
148.562 Öğrenci

İlkyardım Bilgilendirme Eğitimi

Kaza veya yaşamı tehlikeye düşüren bir durum karşısında neyi, nasıl yapılması gerektiğini İlkyardım Eğitimi ile öğreneceksiniz. Eğitimde olaylarda nelere dikkat etmemiz gerektiği anlatılacak.
4.9
(12)

İlkyardım; herhangi bir kaza veya yaşamı tehlikeye düşüren bir durumda, sağlık görevlilerin yardımı sağlanıncaya kadar, hayatın kurtarılması yada durumun kötüye gitmesini önleyebilmek için yapılan uygulamalardır. Bu uygulamalar olay yerinde, tıbbi araç gereç aranmaksızın, mevcut araç gereçlerle yapılan ilaçsız uygulamalardır.

Sertifika programı çok faydalıydı. Eğitmenin verdiği bilgiler çok yararlıydı. Ben ilk yardım sertifikası aldım, eğitimlerimi tamamladım, videolarımı izledim, canlı derslere katıldım ve bunların hepsini çok kolay yaptım. Kolay arayüzü sayesinde hepsine ulaşımım, girişim çok kolay oldu. Ayrıca tamamladıktan sonra sertifikanın uluslararası geçerlilikte olması da oldukça faydalı. Teşekkür ederim. Her şey için enstitümüze.

Günlük hayatta birçok olayla karşı karşıya kalmaktayız. Yapmış olduğumuz ilk müdahale ile kişinin kaliteli bir şekilde hayatına devam etmesini ya da felç kalmaya varıncaya kadar kalitesiz bir yaşama devam etmesini sağlamaktayız. Bu eğitim ile neyi, nasıl yapmamız gerektiği ve karşılaşılan olaylarda nelere dikkat etmemiz gerektiği anlatılacaktır.

Devamını göster
Bu, ilk yardım eğitimine odaklanan çevrimiçi bir kursun görüntüsüdür. Resimde plastik bir torbanın içinde, ilk yardımla ilgili çeşitli eşyalarla çevrili bir kadın yüzü görülüyor. Arka planda siyah metinli beyaz bir işaret, kırmızı bir kutu içinde kırmızı ve beyaz bir haç ve bir çantanın yakın çekimi var. Kadın kameraya gülümsüyor ve ağzının yakın çekimi var. Ayrıca, içinde bir paket ilaç bulunan bir çekmece vardır. Bu görsel, ilk yardım eğitiminin önemini ve hayat kurtarmaya yardımcı olacak bilgileri hatırlatmaktadır.
5361008
Video5
Sınav1
Ödev1
Ders Notları1
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi60 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
18/11/2023
Sertifika Sınavı
25/11/2023
Sertifika Sınavı
02/12/2023

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.