İleri Muhasebe Eğitimi Yorumları

Eğitim Sayfasına Geri Dön
Yorumlar(26)
Ortalama Değerlendirme 5,0

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Melissa Kara
24 Mayıs 2021
5.0

İstanbul İşletme Enstitüsü'ndeki muhasebe ve finans eğitimlerinden aldığım sertifikalar sayesinde iş buldum. Online İleri Muhasebe Eğitimini de herkese tavsiye ederim. Eğitmenlerimize ve Enstitü'ye ne kadar teşekkür etsem az. Herkese tavsiye ediyorum.

Erhan Ertuğrul
01 Nisan 2021
5.0

Canlı dersler bugün sona erdi. Emekleri ve anlayışı için Mustafa Kalafat Bey çok teşekkür ederim gerçekten çok faydalı bir eğitim süreci oldu. Buradan kendisine tekrar teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız hocam.

Elis Güven
30 Mart 2021
5.0

Gerçekten çok şey öğreniyorum. İyi ki almışım bu dersi.

TUĞÇE GÖKSU
TUĞÇE GÖKSU
29 Mart 2021
5.0

Ezbersiz, temelden alarak ,hiçbir sorumuz havada ya da cevapsız kalmadan işleniyor. Artık bütün eğitimlere buradan devam. :) Her şey için teşekkürler hocam.

Elis Güven
18 Mart 2021
5.0

Çok faydalı bir ders.

Hasan Demir
17 Mart 2021
5.0

Emeğinize yüreğinize sağlık hocam. Gerçekten çok şey öğreniyorum. Doğru bildiğimiz yanlışları gösteriyorsunuz. Sizin gibi bir eğitimciden ders aldığım için şanslıyım. Tekrar teşekkür ederim.

Erhan Ertuğrul
16 Mart 2021
5.0

Eğitimde sürekli işin mantığından bahsediliyor. Yıllardır muhasebenin temel kavramlarını ezberleyip durduk fakat kalıcı olmadı. Hocam sağ olsun işin mantığını anlatınca ezbere gerek olmadığını daha iyi anladım. Çok anlaşılır bir eğitim oluyor. Herkese tavsiye ederim.

Neslihan Tuğba Mermerci
Neslihan Tuğba Mermerci
16 Mart 2021
5.0

Mustafa hocanın anlatımı gerçekten çok akıcı, derslerde verdiği hayattan örneklerle akılda kalıcılığı arttırıyor. Ezberden ziyade mantığı kafanıza oturtuyor. Hem verimli bir eğitim hem de sohbet niteliğinde. Sorduğum hiçbir soru cevapsız kalmadı. Emeğiniz için teşekkürler hocam. :)

Fatma Bahar Yılmaz
24 Aralık 2020
5.0

Kesinlikle çok faydalı bir eğitim oldu, bir çok şeyin mantığını çok daha iyi anladım. Akıcı ders anlatımı ve akılda kalan örneklerle dersler çok güzel geçti. Emeklerinize sağlık hocam, çok teşekkürler

Mustafa Kalafat
14 Aralık 2020
5.0

Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar. Yolunuz açık olsun...