İleri Excel (Özel Ders)


$11.54$23.08

5,0
3 Ratings
10 student enrol recently.

İleri Excel (Özel Ders)

Excel günümüzde önemli bilgisayar programları arasında yer almaktadır. İş hayatında firmalar verilerini excel dosyaları halinde saklar ve verilerini excel üzerinden karşılaştırır. Excel ile veriler grafik ve tablolar halinde düzenlenebildiği için analizler kolayca yapılabilmektedir.

İleri excel eğitimi excel programını daha ileri düzeyde bilmenizi, temel bilgilerin yanı sıra excel’in püf noktalarını daha iyi kavramanızı ve öğrenmenizi sağlayacaktır. Bu eğitimin sonunda çalışma sayfası ile ilgili işlemler, hücreler, satır ve sütunlar, veri girişi, veri biçimlendirme, tablo yapma, fonksiyonlar ve grafikler gibi birçok konuya hakim olabileceksiniz.

İleri Excel (Özel Ders) Detayları

  • Eğitim online olarak yapılacaktır.
  • Dersler Enstitü online eğitim sistemi üzerinden canlı olarak yapılır.
  • Ders tekrarları video ve podcast kaydedilir ve 3 ay boyunca video olarak tekrarları izlenebilir.
  • Katılımcıların herhangi bir program indirmesi gerekmez. Bilgisayar, akıllı telefon veya tablet cihazlardan giriş yapılabilir.
  • Eğitim kişiye özel olarak yapılır ve harici erişime kapalıdır.
  • Satın alma işlemi sonrasında size özel bir link verilir ve tüm derslere tek linkle giriş yapabilir.
  • Ders saatleri gündüz veya akşam olarak düzenlenebilir.
  • 100 TL bir ders saat ücretidir.
More
Comments(3)
Course Rating 5,0
Gamze Kaygılı
28 Aralık 2021
5.0

Excel konusunda kafama takılan tüm soruların cevabını aldım. Dersler birebir yapılmakta ve gayet verimli geçiyor. Teşekkürler.

Alp Eren Sarpkaya
24 Mayıs 2021
5.0

İleri Excel için online özel ders olması çok iyi bir fırsat. Faydasını görebileceğiniz ve kesinlikle grup derslerindense daha çok verim alacağınız bir ortam. 

Nil Küçük
26 Nisan 2021
5.0

Online Excel ve İleri Excel Eğitimi aldıktan sonra özel ders ile pekiştirmek çok faydalı oldu. Eğitmenimiz Aslıhan Hanım çok ilgili ve tüm sorularıma cevap alabildim. Herkese tavsiye ederim.