İkna Teknikleri Eğitimi Comments

Back to Training Page
Comment(140)
Course Rating 5,0
Esma Zülal Abay
05 Kasım 2021
5.0

Fatoş Hanım'ın muazzam sıcakkanlılığıyla engin öğretme aşkı beni onun diğer eğitimlerini de seçmeye itti. Dilerim her eğitimden ikna teknikleri eğitimi kadar mutlu ayrılırım. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Sezen Sezgin
Sezen Sezgin
11 Haziran 2021
5.0

Fatoş hocamın mükemmel enerjisi, donanımı, hikayeleri, espirileri ve güler yüzüyle zaman nasıl geçtiğini anlamadığım bir eğitim oldu. Sertifikalarımı aldım. Bana kattıklarınız için Enstitü'ye ve Fatoş hocama çok teşekkürler.

Eren Mülazım
27 Mayıs 2021
5.0

Online İkna Teknikleri Eğitimi çok verimli geçti. Sınavda başarılı olup sertifikamı da aldım. Belge baskı kalitesi olsun, eğitmenin video ve ses kalitesi olsun her şey çok güzeldi. Tereddüt ediyordum ama derslere hiç sorun yaşamadan katıldım. Eğitmenimize ve İstanbul İşletme Enstitüsü ekibine çok teşekkürler. Herkese tavsiye ederim.

Çiğdem Eraslan
26 Mayıs 2021
5.0

Eğitim eğitmenimiz Fatoş Hanım sayesinde çok verimli geçti. Fatoş hoca gerçekten konuya çok hakim ve gerek ders anlatışı gerek yorumlamaları ve örneklendirmeleri ile çok mükemmel bir anlatım diline hakim. Ayrıca Erdem Karagöz hocanın da deneyimlerinden yararlandırdığı için kendisine ayrıca teşekkürü borç bilirim. Emeği geçen herkese çok teşekkürler.

Gizem Uğur
13 Mayıs 2021
5.0

Diksiyonuyla, nezaketiyle,örnekleriyle ve konuya hakim oluşuyla çok memnun kaldığım bir eğitmen ve eğitim oldu. Ders dışında ilgili notları da paylaştı. Verimi yüksek bir eğitim oldu. Fatoş hocamın diğer eğitimlerine de kayıt oldum. Tekrar teşekkür ederim.

Hazal A. Yavuz
Arzu Yavuz
07 Mayıs 2021
5.0

8. dönem dersin katılımcısıydım. Fatoş Hocanın konuyu örneklere dayandırarak sıkmadan anlatımı ve nezaketi, tüm katılımcılarla ilgilenmesi, derse müzikle başlaması, ders anlatırken yazılan yorumları okuyup dersi interaktif bir platforma taşıması sayesinde çok verimli bir eğitim oldu benim için.Şimdiye kadar enstitüden aldığım derslerin arasında konusu ve işlenişi açısından ilk 5te diyebilirim. Düşünmeden siz de kaydolun bu eğitime. İş ve özel hayatınıza gerçekten ışık tutacak.

GÜLŞEN KÜÇÜK
30 Nisan 2021
5.0

Gerçekten şu hayatta ihtiyacımız olan bir eğitim. Herkesin her kesimin almasını tavsiye ediyorum. Keşke bu dersi alsaydım demektense alın ve iyi ki almışım deyin.

Özlem Tonbul
24 Nisan 2021
5.0

Fatoş Kanıtemiz hocamızın samimi anlatımı ve örnekler vererek anlattığı İkna Teknikleri Eğitimi harikaydı. Bu değerli ve kıymetli bilgileri bizlere bu kadar güzel aktararak paylaştığı için çok çok teşekkür ederim. Bu kursa kesinlikle katılmalısınız.

Sevda Çetin
Sevda Çetin
23 Nisan 2021
5.0

İlk izlenim her zaman çok önemlidir. İlk dersten itibaren bütün dersleri merakla bekledim. Fatoş Hoca'nın diğer eğitimlerini sabırsızlıkla bekliyorum.

Filiz Çalışır
21 Nisan 2021
5.0

Beklentilerimin çok üzerindeydi. Zamanımızda bilgiye ulaşmak kolay ama bu bilgiyi kariyere aktarmak gerçekten zor. Fatoş Kanıtemiz hocamızın samimi doğal anlatımı ve örneklerle pekiştirdiği eğitimi harikaydı. Emeğinize yüreğinize sağlık hocam. Kesinlikle katılmalısınız...