İkna Teknikleri Eğitimi Yorumları

  Eğitim Sayfasına Geri Dön
  Yorumlar(121)
  Ortalama Değerlendirme 5,0

  Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

  Fatih Boğoçlu
  16 Ocak 2021
  5.0

  Yüzyıllar öncesine dayanın ikna kuramı burada çok iyi anlatılıyor.” İlk önce kendini ikna eden karşısındakini de ikna eder” düşüncesini akıllara kazıyan güzel bir eğitim.

  Bensu Donat
  12 Ocak 2021
  5.0

  Hayatımın her yerine ayrı güzellikler katan bir ders oldu çok keyifliydi herkese tavsiye ederim hocamıza da emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim

  Kübra Şimşek
  30 Aralık 2020
  5.0

  İkna tekliklerinin ilk beş dersini izledim. Çok verimli ve güzel geçti. Öğrendiğim bilgileri hayatımda uygulayarak daha başarılı olacağımı düşünüyorum. Teşekkür ederim.

  Büşra Uslu
  20 Aralık 2020
  5.0

  Aşırı keyifli bir eğitimdi. samimi içten hoş sohbet bir eğitmenle oldukça verimliydi. Dinlemekten asla sıkılmayacağınız bir eğitim. Teşekkürler.

  Meral Kurt
  20 Aralık 2020
  5.0

  Oldukça keyifli ve interaktif ilerleyen bir eğitimdi benim için. Zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz, evet :) Sadece belli amaç için değil, kişisel gelişiminiz için de oldukça fayda sağlayan bir bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Hocam teşekkürler, biraz önce sertifika sınavından çıktım %100 başarıyla :)) Aksi mümkün değildi. Çok sevgiler

  Zehra Solakoğlu
  20 Aralık 2020
  5.0

  Keyifli bir anlatım, harika bilgiler. Teşekkürler hocam.

  Seren Korucu
  Seren Korucu
  19 Aralık 2020
  5.0

  Çok akışkan bir anlatımı var. Asla sıkılmıyorsun acaba şimdi hangi bilgiyi verecek diye dinledikçe dinleyesi geliyor insanın. Sayfalarca not aldım ve çok faydalıydı. Bunları uygulamak bize kalıyor ama bir çok püf noktası hayatımızın her yönüne dokunuyor. Bence herkesin izlemesi gereken bir eğitim. Teşekkürler :)

  Tugay Aktaş
  05 Aralık 2020
  5.0

  Ben eğitim hayatımda bu kadar tatlı, sevecen, diksiyonu düzgün, verdiği örneklerle hafızalara kazınan, bilgiyi doğru aktaran, bakımlı ve bir çok iyi özelliğe sahip bir eğitmen, öğretmen tanımadım. Bana kattığı güzel bilgiler için ve dersleri keyifle dinlememi sağladığı için teşekkürlerimi bir borç biliyorum.

  Ece Köylüoğlu
  05 Aralık 2020
  5.0

  Kısa süre içinde hayatıma çok şey kattı.

  Sait Keskin
  03 Aralık 2020
  5.0

  Çok güzel bir eğitimdi epey faydalı ve kullanabileceğim bilgi edindiğimi söyleyebilirim.