İçerik Uzmanlığı Eğitimi Comments

Back to Training Page
Comment(31)
Course Rating 4,7
Derya Şener
23 Eylül 2021
5.0

İçerik Uzmanlığı Eğitimi, İstanbul İşletme Enstitüsü bünyesinde aldığım en verimli eğitim oldu. Akıcı bir üsluba sahip, alanında uzman Sertaç Dalgalıdere Hoca ile dersler keyifle, su gibi akıp geçti. Dijitalleşen dünyada yepyeni bir iş modeli olarak günden güne değer kazanan online içerik yazarlığına dair pek çok bilgi edindiğim eğitim sayesinde hayatım yeni bir yön kazandı. Sertaç Hoca’ya ve Enstitü’ye çok teşekkürler.

Feyza Dolayman
03 Eylül 2021
2.0

İstanbul işletme enstitüsünden birçok farklı alanda dersler aldım. Kurumun uzaktan eğitim sistemini gayet başarılı bulduğumu belirtmek isterim. Fiyatlar gayet makul hatta çoğu ücretsiz. Buda çok önemli bir avantaj. Ancak geliştirilmesi gereken bazı hususlar var. Şöyle ki: Dersler çoğunlukla 5 günlük oluyor. Uzun dönem olanlar 2 hafta. Bu süre maalesef her eğitim için yeterli değil. Örneğin içerik uzmanlığı için kesinlikle yeterli değil. Evet, canlı dersler çok güzel geçti, epey bilgilendik. İyiydi hoştu ama eksikti. Ben 95 puan aldım ama bu gün bir site emanet edilse nereden başlayıp nasıl devam edeceğimi yeterli düzeyde bilmiyorum. Yanı o sitenin hakkını vermem çok zor. Bir kere dersin ismi ile konusu da çelişiyor. Ders ağırlıklı olarak metin yazarlığıyla alakalı. Biz sadece nasıl hiper metinler oluşturabileceğimizi öğrendik. Uzmanlığa dair yalnızca çok özet bilgiler geçildi. Zaten ikinci hafta en heyecanlı yerinde ders bitti.

Zeynep Sude Bodur
23 Mayıs 2021
5.0

Online İçerik Uzmanlığı Eğitimi'ni bu alanda çalışan ve ilgi duyan ve herkese tavsiye ediyorum. Bilmediğim birçok şey öğrendim ve iş hayatıma da oldukça katkı sağladı. Uzun dönem eğitim olması ayrı bir avantaj. Aynı zamanda eğitimenimiz de oldukça ilgili. Faydasını göreceğiniz ve kesinlikle katılmanız gereken bir eğitim. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Cansu Öztelli
29 Mart 2021
5.0

Çok memnun kaldım, çok ilgili bir hoca ve akıcı anlatımıyla dersten fazlasıyla verim alabiliyorsunuz.

Tuba Demir
06 Mart 2021
4.0

Gayet faydalı bir dersti tesekkur ederim.....

Banu Güllü
21 Şubat 2021
5.0

Daha önce içerik oluşturma hakkında hiçbir bilginiz olmasa dahi Sertaç Hocanın özet ve akıcı anlatımı sayesinde eğitimden oldukça yüksek verim alıyorsunuz. Son derece bilgi dolu ve keyifli bir eğitimdi. Ayrıca canlı derslere katılamayanlar için enstitünün eğitimleri videolar ile her an ulaşılabilir kılması büyük avantaj sağlıyor.

Cemile Cural
10 Aralık 2020
5.0

Şirketimizin sosyal hesaplarını ve web sayfalarımızı yönetmek için cebelleşirken, araştırmalarım sonucu bu eğitimi aldım ve kesinlikle en doğru kararı vermişim diyorum. Hocamıza da çok teşekkür ederim güzel anlatımı için. Resmen aydınlandım bu konuda çünkü 1 senedir tam olarak ne yapmam gerektiğini bilmeden hep bir eksiklik ile web sayfalarımızda işlemler yapmaya çalışıyordum, resmen boğuldum artık olmuyor derken bu eğitimi aldım ve gözüm açıldı.

Hilal Yıldız
05 Aralık 2020
4.0

Bu ders mesleğim ile bağlantılı olduğu için aldım ve mükemmel ders, hocamızın anlatımı ise çok güzel ve etkili. Kitap okumayı ve yazmayı seviyorsanız mutlaka alın.

Yusuf Aydin
25 Ekim 2020
5.0

Her şeyin dijitalleştiği dünyada, kesin olarak geleceğin en değerli meslek alanlarından biri olacak konuda son derece bilgilendirici, keyifli bir eğitim içeriğine sahip olmak ve değerli hocamızdan bilgi edinmek adına bu eğitimi almanızı tavsiye ederim.

Yasemin Pehlivanoğlu
01 Ekim 2020
5.0

Hocamız Dr. Sertaç Dalgalıdere'ye ve Enstitü ekibine çok teşekkür ederim. Bu eğitim sayesinde işimle ilgili daha profesyonel içerikler yazmaya başladım. Çok verimli bir eğitim oldu. Hocamız alanında çok iyi ve sorduğumuz hiçbir soruyu atlamadan cevaplıyor. Eğitimi bu işin duayeninden aldığım için mutluyum.