İçerik Uzmanlığı Eğitimi Yorumları

Eğitim Sayfasına Geri Dön
Yorumlar(29)
Ortalama Değerlendirme 4,8

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Zeynep Sude Bodur
23 Mayıs 2021
5.0

Online İçerik Uzmanlığı Eğitimi'ni bu alanda çalışan ve ilgi duyan ve herkese tavsiye ediyorum. Bilmediğim birçok şey öğrendim ve iş hayatıma da oldukça katkı sağladı. Uzun dönem eğitim olması ayrı bir avantaj. Aynı zamanda eğitimenimiz de oldukça ilgili. Faydasını göreceğiniz ve kesinlikle katılmanız gereken bir eğitim. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Cansu Öztelli
29 Mart 2021
5.0

Çok memnun kaldım, çok ilgili bir hoca ve akıcı anlatımıyla dersten fazlasıyla verim alabiliyorsunuz.

Tuba Demir
06 Mart 2021
4.0

Gayet faydalı bir dersti tesekkur ederim.....

Banu Güllü
21 Şubat 2021
5.0

Daha önce içerik oluşturma hakkında hiçbir bilginiz olmasa dahi Sertaç Hocanın özet ve akıcı anlatımı sayesinde eğitimden oldukça yüksek verim alıyorsunuz. Son derece bilgi dolu ve keyifli bir eğitimdi. Ayrıca canlı derslere katılamayanlar için enstitünün eğitimleri videolar ile her an ulaşılabilir kılması büyük avantaj sağlıyor.

Cemile Cural
10 Aralık 2020
5.0

Şirketimizin sosyal hesaplarını ve web sayfalarımızı yönetmek için cebelleşirken, araştırmalarım sonucu bu eğitimi aldım ve kesinlikle en doğru kararı vermişim diyorum. Hocamıza da çok teşekkür ederim güzel anlatımı için. Resmen aydınlandım bu konuda çünkü 1 senedir tam olarak ne yapmam gerektiğini bilmeden hep bir eksiklik ile web sayfalarımızda işlemler yapmaya çalışıyordum, resmen boğuldum artık olmuyor derken bu eğitimi aldım ve gözüm açıldı.

Hilal Yıldız
05 Aralık 2020
4.0

Bu ders mesleğim ile bağlantılı olduğu için aldım ve mükemmel ders, hocamızın anlatımı ise çok güzel ve etkili. Kitap okumayı ve yazmayı seviyorsanız mutlaka alın.

Yusuf Aydin
25 Ekim 2020
5.0

Her şeyin dijitalleştiği dünyada, kesin olarak geleceğin en değerli meslek alanlarından biri olacak konuda son derece bilgilendirici, keyifli bir eğitim içeriğine sahip olmak ve değerli hocamızdan bilgi edinmek adına bu eğitimi almanızı tavsiye ederim.

Yasemin Pehlivanoğlu
01 Ekim 2020
5.0

Hocamız Dr. Sertaç Dalgalıdere'ye ve Enstitü ekibine çok teşekkür ederim. Bu eğitim sayesinde işimle ilgili daha profesyonel içerikler yazmaya başladım. Çok verimli bir eğitim oldu. Hocamız alanında çok iyi ve sorduğumuz hiçbir soruyu atlamadan cevaplıyor. Eğitimi bu işin duayeninden aldığım için mutluyum.

Merve Cumalı
09 Eylül 2020
5.0

Enstitü'ye ve Dr. Sertaç Dalgalıdere'ye teşekkürlerimi bir borç bilirim. Geleceğin üç önemli işlerinden İÇERİK YAZARLIĞI, İÇERİK EDİTÖRLÜĞÜ VE İÇERİK UZMANLIĞI EĞİTİMLERİ'ni şiddetle tavsiye ederim. Teknoloji çağına giriş yaptığımız şu günlerde; tüketici konumundan üretici konuma geçmek isteyenlere müjdeler olsun. Okumayı, araştırmayı ve yazmayı seven herkes bu eğitimi mutlaka almalı. Bilmeyenlere de duyurmalı. Bilgili, donanımlı, eğitimli bir sürü işsiz gence bu dersler en büyük umuttur. Sertaç hocamıza, bize bu işin bütün inceliklerini en şeffaf ve en içten duygularla öğrettiği için çok teşekkür ederim. Bu eğitimleri alan biri olarak kesinlikle bu işin ucunu bırakmamak gerekir.

Müjde Dutkan
Müjde Dutkan
27 Temmuz 2020
5.0

Kesinlikle tavsiye ediyorum. Ders dışında da Sertaç Hoca'nın sorduğuğm bütün sorulara cevap vermesi öğrencileriyle bu kadar ilgili olması en büyük tercih sebebi bence. Çok teşekkür ederi en başta tabiki değerli hocam Sertaç Hoca'yasonrada entitünün hepsine çok çok teşekkür ederim