İçerik Editörlüğü Yorumları

Eğitim Sayfasına Geri Dön
Yorumlar(1356)
Ortalama Değerlendirme 5,0
Senanur Er
12 Eylül 2021
5.0

başarılı bir eğitimdi. herkese tavsiye ederim.

Şükrü Can KAYA
29 Ağustos 2021
5.0

Çok faydalı ve sürükleyici bir eğitim sürecini geride bıraktım. Sertaç Hocamızın tecrübeleri neticesinde öğrendiğim her bilgi bu süreçte bana şaşkınlık ve mükemmel bir haz verdi. Kendisine çok teşekkür ederim. :)

Barkin Yuca
Barkin Yuca
22 Ağustos 2021
5.0

Sertaç Hocanın sade ve yalın anlatımıyla su gibi geçip, size çok şey katan kaliteli bir ders içeriği. Teşekkürler Sertaç Dalgalıdere

Zehra Ulubaba
21 Ağustos 2021
5.0

Son dönemlerde internet yazarlığının ve yaptığımız bir çalışmanın gereken değeri görmesi için sosyal medyayı son derece verimli kullanmanın önemini göz önünde bulundurursak çok faydalı bir eğitimdi eğitmenlerimize de teşekkürler

Gökçe Fidan
21 Ağustos 2021
5.0

Çok akıcı ve bilgilendirici bir dersti, Sertaç hoca bu konuda çok bilgili ve bilgilerini bizlere güzel bir şekilde aktardı. Herkese tavsiye ederim.

Yavuz Selim Yazıcı
Yavuz Selim Yazıcı
17 Ağustos 2021
5.0

kesinlikle çok faydalı bir eğitim, bana çok şey kattı. Sertaç hocaya teşekkürler

Zeynep Karatepe
Zeynep Karatepe
14 Ağustos 2021
5.0

Asıl yapmak istediğim şeyi buldum. Sözcükler, metinler, cümleler… Sertaç Hocamınızın da sayesinde bu işi tam zamanlı işe çevirmek istiyorum. Teşekkür ederim…

Duygu Kara
14 Ağustos 2021
5.0

Çok faydalı bir eğitimdi ,değerli bilgiler öğrendim. videoları keyifle izledim. Sertaç hocanın anlatımı ve öğrencilere verdiği değer çok güzel. Teşekkürler.

Ali Osman Zıvlak
27 Haziran 2021
5.0

Şimdiye kadar katıldığım kurslar içerisinden en samimi kurstu. Faydalı içeriklerle birlikte daha çok işin mutfağına yönelik bilgilendirmeler oldukça pratiğe dönük bir eğitim fırsatı verdi. Sertaç hocayı kesinlikle tanımalısınız. İşin önemli kısımlarını çok güzel vurguluyor ve gerçekten çok samimi birisi. Bu eğitimi alacağınıza pişman olmazsınız.

Gülnur Çetin
27 Haziran 2021
5.0

Gerçekten çok yararlı ve öğretici bir dersti benim için. Dersin içeriği dolu dolu ve öğretici. Ayrıca Sertaç hocamız da sempatikliği ve güzel bir anlatımla dersin daha akıcı, anlaşılır olmasını sağlıyor. Bu alana ilginiz varsa mutlaka eğitime katılmalısınız.