İç Denetim Eğitimi Yorumları

Eğitim Sayfasına Geri Dön
Yorumlar(24)
Ortalama Değerlendirme 5,0
Ali Hüseyin Kır
23 Mayıs 2021
5.0

Online İç Denetim Eğitimi öğrenciler ve yeni mezunların mutlaka katılması gereken ve iş hayatında olan herkesin her alanda faydasını görebileceği harika bir online eğitim. Bağlantı problemi yaşamadan eğitimi tamamladım ve sertifikamı aldım. Herkese tavsiye ederim. Eğitmenimize katkılarından dolayı teşekkürler.

Bayram Yaktı
23 Nisan 2021
5.0

Serhat hocamın muhteşem bir anlatımı var sizi resmen derse kilitliyor. Zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz bile. İç Denetimi düşünen herkese şiddetle tavsiye ederim.

Ceren Cengiz
19 Nisan 2021
5.0

Serhat hoca gerek enerjisiyle gerek örneklendirme vererek yaptığı ders anlatımları ile çok verimli geçiyor. Herkesin katılmasını şiddetle öneririm!

Nuriye Delice
Nuriye Delice
30 Mart 2021
5.0

Eğitime geçen hafta başladım. Serhat hoca bilgisinin yanı sıra iyi bir eğitmen alnlaşılır ve örneklendirmeleriyle daha pratik öğrenmemize destek veriyor. Uzun süredir muhasebe ve iç denetim eğitimi planlıyordum fakat tevafuk eseri kendisini tanıma fırsatım oldu. Derslerinin tamamına girmeyi düşünüyorum. Herkese tavsiye ederim.

Nesrin Ölçer
25 Mart 2021
5.0

Serhat hocaya çok teşekkür ediyorum. Eğitimi bağlantı problemimden dolayı kayıtlı videoları izleyerek takip ettim ama yine de verimli geçti. İç denetim kursunu herkese tavsiye ediyorum.

Saime Tulumbacı
05 Ocak 2021
5.0

Akıcı anlaşılır ve bilgi birikimini aktarmasıyla dersleri çok öğreticiydi. Teşekkürler

Hasret Güzel
01 Aralık 2020
5.0

Serhat hoca gerçekten bilgili ve bilgisini çok güzel aktarıyor anlatımı, yaşanmış örnekleri konunun daha net anlaşılmasını sağlıyor.

Seçil Kahraman
Seçil Kahraman
18 Kasım 2020
5.0

Bilgi birikimini kendine has anlatım şekliyle yoğuran Serhat hocam; tecrübelerini paylaşırken eğitimi de usulca işliyor zihninize… “Önlemek tedavi etmekten iyidir.”Taiichi Ohno. Sürekli değişim ve iyileştirme yolunda olup eğitimi alanlara başarılar dilerim.

Hüseyin YILDIRIM
Hüseyin Yildirim
09 Kasım 2020
5.0

Serhat Bey gayet bilgili ve konuyu nasıl anlatacağını çok iyi biliyor. Umarım böyle devam eder. Emeğine sağlık.

Cihat ÇELEBİ
Cihat ÇELEBİ
31 Ekim 2020
5.0

Serhat bey kendine özgü anlatım stili ve etkin tartışma stili ile interaktif bir eğitim veriyor. İç denetim ile ilgili oldukça kaliteli ve yeterli bir eğitim aldığımızı düşünüyorum. Kaynaklarını da ücretsiz olarak bize sunması çok güzel bir davranış. Kendisine teşekkür ederim.