Hayır Diyebilmek Eğitimi Yorumları

Eğitim Sayfasına Geri Dön
Yorumlar(12)
Ortalama Değerlendirme 4,9
Çağla Gizem İzgi
23 Mayıs 2021
5.0

Böyle güzel bir eğitim için bu kadar az yorum yapılmasına şaşırmadım değil doğrusu. :) Online Hayır Diyebilmek Eğitimi harika bir kişisel gelişim eğitimi. Herkesin katılmasını tavsiye ediyorum. İstanbul İşletme Enstitüsü'ne ve Burcu hocamıza çok teşekkürler.

Birkan Fidan
Birkan Fidan
10 Nisan 2021
5.0

Gerek akademi gerekse iş hayatında birçok açıdan başarılı olan insanların bile yapamadığı şeylerden birisidir "hayır" diyememek. Eğitim o kadar güzel ve hocamızdan ötürü enerji doluydu ki zaman nasıl geçti anlayamadım. Emeğinize sağlık.

Hatice Demir
01 Nisan 2021
5.0

Hayır Diyebilmek Eğitimi'ni hayır demekte zorlanan herkese tavsiye ediyorum. :) Önceliklerimizi belirlemek, hayır demeyi öğrenmek ve zamanı daha etkili kullanabilmemiz konusunda farkındalık sağlayan harika kişisel gelişim eğitimi. Sertifikamla gönderdiğiniz defter için de buradan teşekkür ediyorum. Enstitü'de diğer eğitimlere de katılacağım.

Samet Cenk Yücel
Samet Cenk Yücel
31 Mart 2021
5.0

İnanılmaz kaliteli bir eğitimdir. Teşekkürler.

Lokman Saner
26 Mart 2021
5.0

Kişisel gelişim için Hayır Diyebilmek Eğitimine herkes katılmalı.. O kadar içten bir eğitmen ve o kadar faydalı bir eğitimdi ki... Sınavda başarılı oldum ve kişisel gelişim alanında bir sertifika daha kazandım. Enstitüye ve eğitmenimize çok teşekkür ediyorum. Sırayla tüm kişisel gelişim eğitimlerine katılıp herkese tavsiye edeceğim.

Elif Özalan
12 Şubat 2021
5.0

Kendi yaşamından örnekler vererek anlatması dersi daha da dikkat cekici yapıyor. Teşekkür ederiz emeğinize sağlık.

Mediha Kizilkaya
18 Ocak 2021
5.0

Güzel bir bir eğitimdi. Burcu hocanın sempatık içten ders anlatımını için teşekkür ediyorum.

Yasemin özer
Yasemin Özer
15 Ocak 2021
5.0

Burcu Hanıma bu değerli eğitimi için teşekkür ederim. Hayır derken karşımızdakinin kalbini kırmadan nasıl hayır diyebilirizi öğrendim. Emekleri ve samimi eğitimi için teşekkür ederim.

Mervenur Keleş
14 Aralık 2020
5.0

Çok yardımcı bir eğitimdi, teşekkürler. (:

Fatma Kaya
07 Kasım 2020
4.0

Hayır diyebilmenin yollarını pozitif bir dille aktarmanın yolları ve benlik algısı ile kendini nasıl tanıyabilirsini eğitim sonunda pekiştiriyorsun. Keşke daha önce tanısaydım dediğim nadir eğitmenlerden. Hocama emeklerinden, dinamik ve sempatik yaklaşımından dolayı teşekkür ederim. Sadece nacizane geri bildirim olarak hayattan örnekler biraz daha çeşitlendirilmeli diye düşünüyorum. Sevgiler.