Halkla İlişkiler ve İletişim Eğitimi Comments

Back to Training Page
Comment(90)
Course Rating 5,0
Nurcan Topkara
Nurcan Topkara
10 Ekim 2021
5.0

Halkla ilişkiler ve İletişim Eğitimine katılmak ve Gülşen Yegin hocayla tanismak, onun tecrübelerinden, bilgilerinden yaralanmak insana bir ayrıcalık ve bununla birlikte keyif kattığını da söylemek istiyorum.Kesinlikle pişman olmayacağınız ve eğitim bittiğinde kendinizi 5 gün öncesinden daha farklı hissedeceğinizi tahmin ediyorum.Dolu dolu bir eğitim için çok fazla düsünmeyin derim.Katılamayı düşünen arkadaşlara başarılar dilerim.

Çiğdem Eraslan
26 Mayıs 2021
5.0

İstanbul İşletme Enstitüsü'nü keşfetmiş olmaktan çok mutluyum. Halkla İlişkiler ve İletişim Eğitimi'nden çok memnun kaldım. Bu eğitimi eğitmen Gülşen Yeğin'den almak ayrı bir zevkti. Eğitmenimiz çok bilgili ve anlatımı çok akıcıydı. Ayrıca deneyimleriyle yoğurduğu çok kaliteli bir anlatımı var. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Cansel Keşçioglu
23 Mayıs 2021
5.0

Enstitü'ye iş arkadaşımın tavsiyesi ile kayıt oldum. Online Halkla İlişkiler ve İletişim Eğitimi'nden de çok memnun kaldım. İş hayatında faydasını görebileceğiniz, bilmediğiniz birçok şey öğrenebileceğiniz harika bir eğitim. Online eğitim olduğundan tereddüt etmiştim ama yanılmışım. Her şey oldukça iyi ilerledi ve bağlantı sorunu olmadan derslere katılabildim. Sınavda başarılı olup sertifikamı da aldım. Herkese tavsiye ederim.

Burçin Türkmen
Burçin Türkmen
17 Nisan 2021
5.0

Bu eğitimde insan ilişkilerine dair çok şey öğrendim ve Gülşen hocama sonsuz teşekkür ediyorum. Ödül olarak çalışkan öğrenci ödülünü bana layık görmüş. Mutlaka alınması gereken ve her sektöre uyan bir eğitim.

Mustafa AYKILIÇ
Mustafa AYKILIÇ
15 Nisan 2021
5.0

Verimli ve akıcı bir eğitim oldu. Teşekkürler.

Didem ÇAKIR
14 Nisan 2021
5.0

Gülşen hocamın müthiş enerjisi ve bilgi birikimi sayesinde 5 gün nasıl geçti anlamadım. Bu ders çok şey kattı bana. Herkese tavsiye ederim. Bir kez olsun bu dersi alın ki hayatınızdan bazı şeylerin eksik kaldığını farkedeceksiniz...

Müşerref Şengül
10 Nisan 2021
5.0

Enerjisi, akıcı konuşması ve anlatımıyla, farklı bakış açısıyla, zevkli bir ders ortamı oldu. Tavsiye ediyorum.

Eda Demir
07 Nisan 2021
5.0

Çok verimli. Tavsiye ederim, teşekkürler.

Nuriye Delice
Nuriye Delice
06 Nisan 2021
5.0

Çok güzel ve verimli bir çalışma oldu. Hocam çok deneyimli. Sempatik davranışlarıyla sıkılmadan akıcı bir ders oldu. Tam puanla sertifikamı aldım. Mutlaka eğitimine girmelisiniz.

Gizem Sağlam
Gizem Sağlam
06 Nisan 2021
5.0

Hocamıın enerjisi ve bilgi birikimi müthiş... Teşekkürler...