Hafıza Teknikleri Yorumları

  Eğitim Sayfasına Geri Dön
  Yorumlar(53)
  Ortalama Değerlendirme 4,8

  Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

  Osman Hakyemez
  Osman Hakyemez
  01 Mayıs 2021
  5.0

  Canlı yayınlara katılmanız önemli. Çok eğlenceli ve faydalı bir eğitim emeği geçen herkese teşekkürler.

  Ayşegül Cemiloğlu
  Ayşegül Cemiloğlu
  21 Nisan 2021
  5.0

  Sertifikamı kazandım ama derslere katılacağım yine hem hayal gücüme katkı oldu hem de eğlenceli dersler oldu. Canlı yayınları kaçırdığım zamanlar üzüldüm hatta ''ne güzel eğlenceli ders olmuş'' diye. Teşekkürler. :) Mükemmel bir eğitimdi.

  Naciye Özegemen
  19 Nisan 2021
  5.0

  Çok keyifli, bol aktiviteli bir eğitimdi.

  Ebru Turan
  14 Nisan 2021
  5.0

  Çok keyifli bir eğitimdi. Hacer hoca gerçekten de çok başarılı. Harika teknikler öğretti bize. İnanılmaz keyif aldım derslerden.

  Erkan Mehel
  Erkan Mehel
  09 Nisan 2021
  5.0

  Sıradışı harika bir eğitimdi. Herkesin hayatında alması gereken bir eğitim. Küçük büyük herkese yönelik. Okul, sosyal ve iş hayatımızda kullanabileceğimiz teknikler mevcuttur. Hacer hocama teşekkür ediyorum.

  Özlem Kara
  08 Nisan 2021
  5.0

  Almayı istediğim bir eğitimdi ve iyi ki almışım. Tatlı bir hocayla keyifli şekilde öğrenilen teknikler çok güzeldi. Açıkcası bu kadar etkili olmasını beklemiyordum ama farklı bakış açısı ve yeni teknikler açtı hayatımda. :)

  Seren Bakan
  31 Mart 2021
  5.0

  Çok güzel ve beğenerek aldığım bir eğitimdi.Birçok şey öğrendim. Hacer hocama da teşekkür ediyorum keyifle ve sıkılmadan dinlenecek bir dersti.

  Seren Bakan
  31 Mart 2021
  5.0

  Çok güzel ve beğenerek aldığım bir eğitimdi. Birçok şey öğrendim. Hacer hocama da teşekkür ediyorum. Keyifle ve sıkılmadan dinlenecek bir ders.

  Elif Güler
  26 Mart 2021
  4.0

  Hacer hocaya teşekkür ederim online hafıza teknikleri eğitimi keyifli geçti. Herkesin anlayacağı şekilde hazırlanmış bir eğitim ve online olmasına rağmen aksaklık yaşamadan tüm derslere katıldım. Eğitmenimize teşekkür ederim.

  Eylül Karataş
  25 Mart 2021
  5.0

  Hacer hocaya öğrettikleri için çok teşekkür ederim. Anlayarak hızlı okuma kursuna da katılmıştım ve hafıza teknikleri kursundan da memnun kaldım. Sınavlarım için fayda sağlayan iki online eğitim oldu. Tüm öğrencilere katılmalarını tavsiye ederim, sınavlarda da faydasını göreceksiniz.