Güçlü Marka Oluşturma Stratejileri Yorumları

Eğitim Sayfasına Geri Dön
Yorumlar(83)
Ortalama Değerlendirme 5,0
Sümeyye Şahinöz
26 Mart 2021
5.0

Güçlü marka oluşturma stratejileri eğitimini başarıyla tamamladım, çok kaliteli bir eğitimdi. Sertifikamla gelen defter hediyesini de çok beğendim. Alanımda ilerlememe vesile olan İstanbul İşletme Enstitüsü'ne teşekkür ederim.

Nurseda Kuleoğlu
02 Aralık 2020
5.0

Çocukların bile anlayabileceği kadar net, yalın, anlaşılır ve verimli bir eğitim. Teşekkürler.

Nilsun Ceylan
29 Kasım 2020
5.0

Muhteşem bir eğitim olmuş. Onur Tuğman farkını bir kez daha görmüş olduk.

Seçil Kahraman
Seçil Kahraman
18 Kasım 2020
5.0

“Bugün yaptığınız şeyi değiştirmezseniz yarınlarınızın tamamı düne benzeyecektir.” Değişim için bir sebep mi arıyorsunuz? Öyleyse doğru yerdesiniz… Eğitimi alanlar için başarı kaçınılmaz bir gerçekliğe dönüşecektir…

Umit Arslan
27 Eylül 2020
5.0

Onur Hocamız çok değerli bir eğitmen.. Alanındaki tecrübesini sunum yeteneğiyle birleştirip dikkat çekici bir içerik yaratıyor ve eğitim boyunca ilgiyi ayakta tutuyor..kendisinden aldığım 2. eğitim, bu eğitim de en az Nöropazarlama kadar ilgi çekiciydi. Önerdiği videoları, filmleri izleyip makaleleri de okursanız 5 günde konu hakkında oldukça bilgi sahibi oluyorsunuz. Gerisi sizin çabanız ve bilgileri pratiğe dökmenizle gelişebilecek bir süreç... Kesinlikle herkese tavsiye ederim. İlk kayıt olanlara ücretsiz olması inanılmaz, ama 30 TL veren arkadaşlarımız da üzülmesin, sonuna kadar değecektir. Sevgiler...

Hande Etik
24 Eylül 2020
5.0

Hocamız çok iyi. Anlatım tekniği herkesi yakalar eminim.

Dilara Erel
24 Eylül 2020
5.0

Onur hoca kendini çok iyi dinleten, sizi de derse katan, dersle bütünleştiren saatlerce anlatsa saatlerce dinlenecek harika bir eğitimci. Herhangi bir dersine girerseniz keşke daha çok eğitim verse de hepsini alsak diyeceksiniz.

Huriser Tuncer
Huriser Tuncer
23 Eylül 2020
5.0

Bir dizi gözünüze çarpar, yorumlarına bakar ve ilk bölümü izleyip ona göre karar veririm dersiniz, ama sonra sizi o kadar sarar ki içinizde bir sonraki bölümün merakı uyanır. Sonraki bölümleri iple çekersiniz. Onur hocayı böyle özetlemek istedim. Anlatıklarına fazlasıyla hakim, ezberden uzak, keyifle geçen ve akılda kalıcı dersler, bölümler :) Marka ile ilginiz olsun olmasın bence bu Enstitü'deki duraklarınızdan biri Onur hoca olsun. Aslına bakarsanız, ismimizle, kişiliğimizle, yaşam tarzımızla, seçimlerimizle, iletişim tarzımızla zaten hepimiz birer markayız... Tekrar teşekkürler, emeğinize sağlık Onur hocam.

Çiğdem Kahraman
07 Eylül 2020
5.0

Bakış açınızı genişleteceğiniz harika bir eğitim. Teşekkürler Onur hocam.

Erkan Çıvak
Erkan Çıvak
06 Eylül 2020
5.0

Şu an bir marka yaratmayı düşünmüyorsanız bile bir gün elinize o fırsat geçtiğinde bu eğitimi almıştım demeniz gerekiyor diye düşünüyorum. Bu eğitimi Onur hocamdan almak ise konuya olan ilginizi arttıracak ve nasıl geçtiğini anlamadığınız derslerde eğlenirken öğreneceksiniz.