Close
Mobil Menu Bars

Güçlü Marka Oluşturma Stratejileri Yorumları

Eğitim Sayfasına Geri Dön
Yorumlar(90)
Ortalama Değerlendirme 5,0

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Nilsun Ceylan
29 Kasım 2020
5.0

Muhteşem bir eğitim olmuş. Onur Tuğman farkını bir kez daha görmüş olduk.

Seçil Kahraman
18 Kasım 2020
5.0

“Bugün yaptığınız şeyi değiştirmezseniz yarınlarınızın tamamı düne benzeyecektir.” Değişim için bir sebep mi arıyorsunuz? Öyleyse doğru yerdesiniz… Eğitimi alanlar için başarı kaçınılmaz bir gerçekliğe dönüşecektir…

Berivan Gülşen Düz
11 Ekim 2020
5.0

Onur Tuğman'dan ders alan çok şey kazanır. Sanki yıllardır tanıyormuşsunuz hissiyatını ve samimiyetini veren nadir hocalardandır.

Umit Arslan
27 Eylül 2020
5.0

Onur Hocamız çok değerli bir eğitmen.. Alanındaki tecrübesini sunum yeteneğiyle birleştirip dikkat çekici bir içerik yaratıyor ve eğitim boyunca ilgiyi ayakta tutuyor..kendisinden aldığım 2. eğitim, bu eğitim de en az Nöropazarlama kadar ilgi çekiciydi. Önerdiği videoları, filmleri izleyip makaleleri de okursanız 5 günde konu hakkında oldukça bilgi sahibi oluyorsunuz. Gerisi sizin çabanız ve bilgileri pratiğe dökmenizle gelişebilecek bir süreç... Kesinlikle herkese tavsiye ederim. İlk kayıt olanlara ücretsiz olması inanılmaz, ama 30 TL veren arkadaşlarımız da üzülmesin, sonuna kadar değecektir. Sevgiler...

Hande Etik
24 Eylül 2020
5.0

Hocamız çok iyi. Anlatım tekniği herkesi yakalar eminim.

Dilara Erel
24 Eylül 2020
5.0

Onur hoca kendini çok iyi dinleten, sizi de derse katan, dersle bütünleştiren saatlerce anlatsa saatlerce dinlenecek harika bir eğitimci. Herhangi bir dersine girerseniz keşke daha çok eğitim verse de hepsini alsak diyeceksiniz.

Huriser Tuncer
23 Eylül 2020
5.0

Bir dizi gözünüze çarpar, yorumlarına bakar ve ilk bölümü izleyip ona göre karar veririm dersiniz, ama sonra sizi o kadar sarar ki içinizde bir sonraki bölümün merakı uyanır. Sonraki bölümleri iple çekersiniz. Onur hocayı böyle özetlemek istedim. Anlatıklarına fazlasıyla hakim, ezberden uzak, keyifle geçen ve akılda kalıcı dersler, bölümler :) Marka ile ilginiz olsun olmasın bence bu Enstitü'deki duraklarınızdan biri Onur hoca olsun. Aslına bakarsanız, ismimizle, kişiliğimizle, yaşam tarzımızla, seçimlerimizle, iletişim tarzımızla zaten hepimiz birer markayız... Tekrar teşekkürler, emeğinize sağlık Onur hocam.

Çiğdem Kahraman
07 Eylül 2020
5.0

Bakış açınızı genişleteceğiniz harika bir eğitim. Teşekkürler Onur hocam.

Erkan Çıvak
06 Eylül 2020
5.0

Şu an bir marka yaratmayı düşünmüyorsanız bile bir gün elinize o fırsat geçtiğinde bu eğitimi almıştım demeniz gerekiyor diye düşünüyorum. Bu eğitimi Onur hocamdan almak ise konuya olan ilginizi arttıracak ve nasıl geçtiğini anlamadığınız derslerde eğlenirken öğreneceksiniz.

Bahar Tüyene
06 Eylül 2020
5.0

Onur hocam anlatım teknikleri, yaklaşım ve üslubuyla adeta üniversite yıllarıma geri götürdü beni. 5 saat anlatsa bıkmadan ekran karşısında oturup dinlerdim. Markachef çok şey kattı hayatıma. Teşekkürler Onur hocam emeğinize sağlık.

Mine ünal
24 Ağustos 2020
5.0

Arkadaşımın tavsiyesiyle keşfettiğim enstitü:) Öncelikle sizlere içeriklerinizden dolayı; daha sonra enerjisi ve akıcı anlatımıyla Onur Hocam'dan aldığımız eğitim için çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız, katılmak istediğim eğitimleri almak için zamanı kolluyor, çevremde herkese faydalanması için öneriyorum. Sevgiler...

Şefa Memmedzade
23 Ağustos 2020
5.0

seveceğiniz bir eğitim. Çikilata ödüllü ;) farkı ilk dersden bile hiss edeceksiniz..

Semiha Karaosmanoğlu
23 Ağustos 2020
5.0

Öncelikle enstitüye bize böyle güzel eğitim imkanları sundukları için teşekkür etmek istiyorum. Bir çok eğitiminize katıldım ama Onur hocanın dersi gerçekten sınıf ortamı gibi ve çok faydalı bir eğitim. Bence alanla ilgili olun ya da olmayın ama bu derslere mutlaka katılın ! Marka VE Nöropazarlama aldım. İnanın kafam karma karışık çünkü gerçekten size öyle bir enerji yüklemesi yapıyor ki ister istemez sorguluyorsunuz. Hocam iyiki karşılaşma fırsatımız oldu lütfen enerjinizi dağıtmaya devam edin. Sevgiler..

Eren Omay
21 Ağustos 2020
5.0

Online olarak aldığım ilk eğitimde şansıma da çok iyi bir hocanın denk gelmesiyle nasıl bittiğini anlamadığım, verimli beş gün oldu. Sıra nöropazarlamada :)

Gülce Dündar Yenilmez
20 Ağustos 2020
5.0

Enerjisi yüksek, sektörden örneklemlerle dersi internaktif hale getiren bir eğitimci. Dersiniz muhteşemdi diğer eğitimlerinizde görüşmek dileğiyle.

Begüm önsal
09 Ağustos 2020
5.0

Onur hoca dersi o kadar eğlenceli anlatıyor ki yılların yöneticisi olan annem bile dayanamayıp benimle dersleri dinledi :) Ben de bir mühendislik öğrencisi olarak keşke bizim hocalarımız da onur hoca gibi bir enerjiyle dersleri anlatsalar diyorum. Eğer Onur hoca termodinamik ya da akışkanlar mekaniği anlatsaydı yine hiç sıkılmadan dinlerdim, o derece harika bir hoca :D

Elçin Demir
21 Temmuz 2020
5.0

Onur Hoca; Eğitimcide zirve...... Harikaydı. teşekkürler

İlknur Solak
18 Temmuz 2020
5.0

Onur Hocam kendisi zaten bir MARKA :) İstanbul İşletme Enstitüsü'ne teşekkürler bizleri Onur hocayla buluşturdukları için...

Nargiz Mammadova
17 Temmuz 2020
5.0

Muhteşem anlatımıyla ezber bozan eğitim şekli ile bilgili bir hocamız. Kesinlikle Onur hocadan eğitim alınmalı

Başak Akbaş
17 Temmuz 2020
5.0

Keyifli ve esprili geçen mükemmel bir eğitim. Senden, benden bir dil, anlatım ve yaklaşım. Tavsiye ederim.

Pelin Demirel
16 Temmuz 2020
5.0

Kesinlikle alınması gereken bir ders Onur hoca tecrübesi Onur hoca anlatımı Onur hoca farkı... Daha ne olsun

Manolya Dağhan
10 Temmuz 2020
5.0

5 günlük bir eğitim süresi var kimine göre uzun bir süre kimine göre kısa bir süre. Bu vakit nasıl geçer, verim alabilir miyim, öğrenebilir miyim diye hiç düşünmeden almanızı tavsiye ediyorum. Enstitüden aldığım 7. ders ve en keyifli, en güzel geçen ders Onur Hoca'nın dersleriydi. Her şeyden önce hayatıma farklı bakış açısı kattığı için öncelikle Onur Hoca'ya teşekkür ediyorum.

Batuğ Sinmaz
07 Temmuz 2020
5.0

Onur bey gerçekten çok tecrübeli ve anlatım tarzı ile dersleri son derece keyifli bir hale getiriyor. Böylesine dopdolu içeriğe sahip bir eğitimi bizlere ulaştırdığınız için İstanbul İşletme Enstitüsüne teşekkür etmek istiyorum. Marka yaratma ve marka yönetimi süreçlerine ilgi duyan herkesin bu eğitimi alması ve Onur Tuğman ile mutlaka tanışması gerektiğini düşünüyorum.

İlknur Solak
05 Temmuz 2020
5.0

Dersler çok keyifli geçti , kesinlikle tavsiye ederim...

Umut Erdoğan
04 Temmuz 2020
5.0

Buradaki ilk eğitimime Onur Hoca ile bu eğitimde başladım ve gerçekten Onur hocanın harika,kaliteli,eğlenceli,yılların vermiş olduğu deneyim sonucu verdiği nokta atışı bilgileriyle,bol örnekli,bol ödevli (ödev dediğime bakmayın film,ted konuşmaları,reklam videoları izleme görevi. Böyle ödevler veren hocanız oldu mu hiç?) eğitimi ile eğitim hayatım boyunca böyle kaliteli derse denk gelemedim. Derse vereceğim sıfatlar bitmez. Kaçırmayın, kayıt olun, arkanıza yaslanın ve dinleyin :). Emekleriniz için teşekkürler hocam :)

şenay Yildirim
28 Haziran 2020
5.0

Onur Hoca bilgisini paylaşma konusunda çok başarılı. Eğitimlerinizden hep memnun bir şekilde ayrıldım. Teşekkürler hocam, iyi ki varsınız

Özlem Ergün
22 Haziran 2020
5.0

Onur hocanın harika anlatımı ve muhteşem hazırlanmış ders notları ile mükemmel bir ders. Bu ders kesinlikle çok verimli ve keyifli geçiyor. Ezberlemeden, mantığını anlayarak konuyu kavrayabilirsiniz. Onur hocama tekrar çok teşekkürler. Bu dersi herkese tavsiye ediyorum.

Ceren Baran Demir
22 Haziran 2020
5.0

Şuana kadar burada 7. eğitimim sanırım bence en güzeliydi. Hocamızın sunumu ayrı ,ders notları ayrıydı. Sürekli örnekler vererek, bizlerle iletişim halinde olarak dersi anlattı. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Halis Subaşı
21 Haziran 2020
5.0

And the Oscar goes to Onur Tuğman! :) İstanbul İşletme Enstitüsü'nün en iyi hocası! Markanızı kurmak için ihtiyacınız olan tüm bilgi ve ilham kaynağınız burada. Vakit kaybetmeden derse kaydolun!

Ayşe Esra Doğan
21 Haziran 2020
5.0

Kemerlerinizi bağlayın ve kendinizi bırakın. Kelimelerim anlatacak kadar güçlü değil. Herkesin bu gözle bakabilmesini istediğim bir eğitim diyebilirim. Onur Hocam bir başka anlatıyor. Demedi demeyin! Notları okuyup derslere canlı katılın ne dediğimi anlayacaksınız. Harika film, belgesel, kitap, video önerileri de içinde. Kaçırmayın. Teşekkürler hocam her şey için!

Hafize Gamze Taşdöven
21 Haziran 2020
5.0

Merhabalar, enstitüye teşekkür ederim. Onur hocanın, bilgisi enerjisi, notlara bile gerek kalmadan insan anlıyor.Onur hocanın, bütün dersleri muhteşem.🎊🙏

Lale Anil
21 Haziran 2020
5.0

Enerjik anlatımı ve güncel yaşamdan sunmuş olduğu örnekler ile ders boyuca zaman su gibi aktı geçti. Ödevlerimiz eğlenceli video ve filmlerdi. Sizde öğrenmeye hevesli iseniz öğretmeye %100 hevesli biri ile bir hafta çok çabuk geçecek. Tüm derslerini arka arkaya alın derim. Bilgilenirken eğlenmeye, farkına varmaya doyamayacaksınız.

Alper şakar
19 Haziran 2020
5.0

satış ve pazarlama müdürlüğü yapmaktayım ve Onur Hoca'dan firmamı, markamı ve satışlarımızı pozitif etkileyecek bilgiler öğrendim. Esprili anlatımı ile dinleyiciyi sıkmıyor. Harika bir eğitimdi. Kendisine teşekkürü borç bilirim.

Fatmanur Tuna
12 Haziran 2020
5.0

Onur Tugman hocam enerjisiyle önermis oldugu film kitap belgesellerle dersi harika gecirmemizi sagliyor . Kacirmayin dersi satin alin derim pisman kalmiycaksiniz Ayrica asla sunumlarla bunaltmiyor .Nöropazarlama dersi icin heycanliyim 🤗🤗

Sevilay Duru
11 Haziran 2020
5.0

Çok keyifli, heyecanlı, uzaktan ancak interaktif olmayı gösteren dinamik bir eğitimdi, Onur Beye çok teşekkürler...

Gülüm Imrat
11 Haziran 2020
5.0

Merak uyandıran, ezber bozan ve yaratıcılığınızı besleyebileceğiniz bir eğitim. Eğitmen Onur Bey'in konuya hakimiyeti yanında keyifli tarzı kesinlikle bağlayıcı. Teşekkürler..

Emine Nur Uğurlu
08 Haziran 2020
5.0

Çok kaliteli bir eğitim aldım Onur hoca farkıyla kendisine teşekkür ediyorum.

Elif Cımpır
07 Haziran 2020
5.0

Her dakikası verimli geçen müthiş bir kurs oldu. Onur hocanın bu işin ehli olduğu çok belli. Kattığınız her şey için teşekkürler hocam :)

Melis Şeval Yıldırım
07 Haziran 2020
5.0

Çok kaliteli bir eğitimdi, Onur hoca her zaman olduğu gibi farkını ortaya koydu. Teşekkürler hocam emeğiniz için. Herkese tavsiye ederim

Melahat GÜLEN
07 Haziran 2020
5.0

Bilgilendirici, akıcı ve akılda kalır başarılı bir eğitimdi. Sunumu ve ilgisi için Onur Tuğman hocama teşekkürlerimi sunarım.

Faruk Kılınç
07 Haziran 2020
5.0

Sayın Onur Hocam, değerli zamanınızı ayırıp vermiş olduğunuz etkin, düşündürücü, akılda kalıcı, güncel örneklerle akıcı şekilde devam eden ,değerli eğitimleriniz için çok teşekkür ederim. İyi ki eğitiminize katılmışım. Herkes bir şekilde konusunun uzmanı olabilir ya da olduğunu söyleyebilir fakat, siz tüm uzmanlığınızın ve donanımınızın yanısıra, bilgi ve tecrübelerini açıklıkla, dürüst bir şekilde, tüm yönleriyle, en akılda kalıcı güncel örneklerle aktarabilen ender eğitimcilerdensiniz. İyi ki varsınız. Hakkınızı helal ediniz, emeğinize sağlık.

Ayşegül Tuncer Başoğlu
07 Haziran 2020
5.0

Çok keyifli bir dersti. Şu zamana kadar girdiğim en keyifli eğitimdi. Genelde eğtimlerden geriye notlar, slaytlar vs. kalır size. Ama Onur hocanın eğitimde herşey kafada kalıyor :) İStanbul İşletme Enstitüsüne de bu güzel imkan teşekkürler.

Gülcin Güngör
07 Haziran 2020
5.0

Enstitünün tartışmasız en iyi hocası, derslerinde zaman nasıl geçiyor anlamıyorum. İnanılmaz derecede işine saygısı olan, özenli ve başarılı bir eğitmen.

Zehranur Aslan
07 Haziran 2020
5.0

Eğitim içeriği öz ve anlatım akıcı hoca da özgün tarzıyla anlatıyor dersin nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz, katılın derim.

Sevde Dede
07 Haziran 2020
5.0

Harika bir eğitim, Onur Hocayla tanışmak mükemmel, verdiği diğer eğitimleri de almaya teşvik oluyorsunuz. Oldukça iyi bir eğitim, oldukça iyi bir eğitmen. Teşekkürler...

Erkan TAŞKAYA
04 Haziran 2020
5.0

Derslerin nasıl geçtiğini anlamayacağınız ama sonrasında kendinizde çok fazla seyin değiştiğini hissedeceğiniz bir kurs. Onur Hoca zaten 10 numara 5 yıldız...

Aylin Dolu
22 Mayıs 2020
5.0

Muhteşem anlatımı samimi yaklaşımı ve güncel örneklemeleriyle hiç bitmesin diyeceğiniz dolu dolu bir eğitimdi.Farklı bakış açısı kazanmamı sağlayan Onur Hocam herşey için sonsuz teşekkürler size ve tabii ki İİENSTİTÜ Muhteşemsiniz

Ebru Tural
21 Mayıs 2020
5.0

Harika bir eğitim .Hoca çok net sade anlatıyor devamindaki dersi de hemen aldım.

Gökçe Şahin
21 Mayıs 2020
5.0

Onur Hocamın muhteşem anlatımıyla markaya bakış değişiyor.Teşekkürler İİE. Teşekkürler Onur Tuğman.

Beyza Kaya
19 Mayıs 2020
5.0

İşletme Enstitüsünden aldığım 2.sertifikaydı,çok verimliydi.Daha farklı eğitimler açmanız dileğiyle...

Burak çimen
18 Mayıs 2020
5.0

Gerçekten çok değerli bilgiler öğrendim Hocanın anlatımı da çok keyif vericiydi.

Sanem Kavram
17 Mayıs 2020
5.0

Eğitim harikaydı, herkese şiddetle tavsiye ederim. Hem eğlendik, hem de öğrendik. Ağzınıza, yüreğinize sağlık hocam.

Nuray Ayşin Gökdoğan
17 Mayıs 2020
5.0

Şahane bir eğitim şahane bir hoca. Her şey için teşekkürler Onur hocam.

Doğukan Killi
17 Mayıs 2020
5.0

Bu kurumdan aldığım ilk dersti, tereddütlüydüm.. Onur hocanın maşallahı var, anlatımına hayran kaldım.. 1 saat ders hep enerjik geçti geç saat olmasına rağmen.. Bu eğitimi aldığım için çok mutluyum, Onur hocadan aldığım için çok daha mutluyum.. Emeğinize sağlık :))

Zeynep Bayraktar
17 Mayıs 2020
5.0

Ders süresinin nasıl geçtiğini anlamadığım, ancak ders sonunda markalar hakkında koca bir bilgi yığınını sindirmeye verimli çalıştığım bir eğitimdi. Emeğinize sağlık Onur Hocam. Nöropazarlama'da görüşmek dileğiyle.

Ebru Poyraz
17 Mayıs 2020
5.0

Dersin anlatımı çok zevkli ve akıcı, bu konuyla ilgilenenlerin sıkılmadan öğrenebileceği bir eğitim olmuş, güzel şeyler öğrendim hocamızın diğer derslerine de katılacağım teşekkürler :)

Ezgi Idil Engin
17 Mayıs 2020
5.0

Kesinlikle çok keyifli aynı zamanda çok da öğretici bir ders. Onur Hocam sıkmadan keyifli bir şekilde ders vermeyi başaran değerli eğitimcilerden biri. Marka konusuna meraklı herkese bu dersi almasını tavsiye ederim.

Edanur Altıparmak
17 Mayıs 2020
5.0

Onur Tuğman hocama çok teşekkür ederim benim için çok verimli ve eğlenceli bir eğitim oldu zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Mutlaka eğitime katılmanızı öneriyorum.

Merve Nur Gülbudak
17 Mayıs 2020
5.0

Marka üzerine alınabilecek en güzel eğitim. İstanbul İşletme Enstitüsü’ de ONUR TUĞMAN hocamızdan almakta olduğum markalaşma üzerine eğitimi tavsiye ederim. Tüm bildiklerini paylaşmaya çalışmak, her soruya cevap vermek ve asla durmamak bir eğitimci için yorucu ama eğitilenler için keyifli bir tecrübe.

Barış Kisirlioğlu
17 Mayıs 2020
5.0

En keyifli ve eğlenerek öğrendiğim eğitimlerin başında Onur hocanın dersleri gelir. Mutlaka katılın. Anlatım, motivasyon, dinamizm, karşılıklı etkileşim herşey var Onur hocanın eğitimlerinde. Teşekkürler Onur Bey, teşekkürler Enstitü.

Serkan Baba
16 Mayıs 2020
5.0

müthiş enerji , müthiş anlatım hayranlık içerisinde izledim .. sizler dinlerken yorulabilir siniz ama onur hoca anlatırken yorulmaz .. teşekkürler hocam

Zeycan Altunkum
16 Mayıs 2020
5.0

Enstitüden aldığım 5.eğitimim. Objektik olmalıyım; şuana kadar denk geldiğim en iyi hoca Onur Bey. Dersi anlatış tarzı ve ders esnasında paylaştığı bilgilerin hepsi farklı, faydalı ve hayatın içerisinde işe yarar bilgiler. Ben; "Yeni Nesil Marka Yönetimi ve Reklam Stratejileri Eğitimi"ne de kayıt oldum. Buldum böyle hocayı tabii ki de kaçırmam. Hatta dersin linkini de buraya bırayakım kaçırmayın siz de.

ADEM YILMAZ
12 Mayıs 2020
5.0

Onur Hocam ın ders anlatma potansiyeli çok iyi. Verdiği dersler uygulama ve yaşadığımız alana hitap etmektedir. Anlatılan ifadeleri herhangi bir ürüne uyarlayabiliyorum. Ellerinize sağlık Onur Hocam.

Evrim Sırmalı
08 Mayıs 2020
5.0

Grafik Tasarım bölümünde öğretim görevlisiyim. Marka ile ilgili vermiş olduğum dersleri geliştirmek için, Onur hocadan 'Güçlü Marka Oluşturma Stratejileri' eğitimini aldım. Kendisinden; markanın anatomisini, fiziğini, felsefesini ve stratejisini çok başarılı örnek ve analizler vasıtasıyla öğrendiğimi düşünüyorum. Elbette pekiştirilmesi gereken bir süreç ve bunun diğer aşaması olan 'Nöropazarlama" eğitimini sabırsızlıkla bekliyorum.

Muhammet Tufan
07 Mayıs 2020
5.0

Onur Hocadan eğitim almadan, eğitim alıyorum demeyin yanılırsınız. İyi bir anlatıcı, keyifli ders işleyişi ile öğrencileri motive ediyor.

Esra Özdemir
07 Mayıs 2020
5.0

Çok iyi bir Eğitimci bilgilerinin hepsini aktaran ve anlatımı çok güzel akıcı ve samimi eğitimi düşünen herkes Onur Hocadan eğitim almalı.

çiğdem Damar
05 Mayıs 2020
5.0

Dinamik, interaktif ve daima sorulara hazır bir eğitmen... Öğrencisinin her şekilde katılımını sağlayan, dersinin en ince ayrıntısına kadar öğrenmelerini sağlayan bir eğitmen düşünün. Hepinizi bu eğitimi almaya davet ediyorum.

Hilal Yaşar
04 Mayıs 2020
5.0

Bir finans uzmanı olarak sadece Onur hocamı dinlemeye gelmiştim,yorumlarda çok güzel şeyler yazıldığı için.Harika bir eğitimdi,sosyal hayatımızda bizlere değer katacak bilgiler,hocanın esprili ve insana güven veren sunumu ile birleşince katılması çok keyifli bir eğitim haline geldi.

Burak Ekici
04 Mayıs 2020
5.0

Gerek eğitim içeriği, gerek eğitimin kalitesi ve gerekse Onur Bey'in güzel anlatımı sayesinde gerçekten çok başarılı ve çok yararlı bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Derslerin interaktif yapısı sayesinde eğitim alan herkes ders detaylarını alabiliyorsunuz. Kendisini geliştirmek isteyen herkese şiddetle tavsiye ederim.

Tuğçe Kavak
04 Mayıs 2020
5.0

Enstitü'de ders aldığım en verimli derslerden biri oldu. Onur Tuğman, mantıklı, hayatın içinden ayakları yere basan örneklerle konuyu anlayarak öğretiyor. Tüm özverisiyle de katılımcıları cevaplarıyla aydınlatmadan göndermiyor. Sağ olsun, emekleri için teşekkür ederim.

Aynur Yıldız
03 Mayıs 2020
5.0

İşinin ehli ,donanımlı, enerjisi yüksek bir hoca. 5 gün süren bir eğitim neredeyse harika.

şeyda Yıldız
03 Mayıs 2020
5.0

Çok verimli bir eğitimdi. Kahvemi hazırlayıp dersin başlayacağı saati bekledim 5 gün boyunca, Onur hocanın anlatımı dersi daha ilgi çekici hale getiriyor, verdiği örneklerle her şey çok net anlaşılıyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum

Merve İnanduçar
03 Mayıs 2020
5.0

İyi ki aldım dediğim derslerden. Onur hocamın anlatımı ile söylediği her şey akılda kalıyor. Çok sağolun 🙏

Ecem Atatüre
03 Mayıs 2020
5.0

Onur Bey'in kendine özgü anlatım tekniği, interaktif ders işleyişi ile hem çok keyif aldığımı hem de 1 haftada inanılmaz yol kat ettiğimi söyleyebilirim. Kapsamlı bir eğitimdi, ders anlatımları dışında da hocanın hazırladığı ders notu da tamamlayıcı oluyor, mutlaka okunmalı. Profosyonel veya öğrenci olmak farketmeksizin marka oluşturma adına kendinizi geliştireceğinize emin olabilirsiniz.

Anil Ardahanlioglu
03 Mayıs 2020
5.0

Enstitüde şimdiye kadar aldığım ve en zorlandığım dersti sanırım. Hem sektörden olmayıp terimlerle boğuşmak, hem de hazırlanan ve anlatılan bunca konunun karşısında sorumlu hissetmek. Kendimi ilk defa çalışmak zorunda (hissi sorumluluk) hissettim. Bunun için de teşekkür ederim. Buna rağmen 80 - 90 gibi notlar almış olmayı hiç beklemiyordum. Kendime şaşırdım :) Tekrar teşekkürler.

Sıla çelik
02 Mayıs 2020
5.0

Zamanın nasıl geçtiğini anlamadığım, interaktif ve her dakikanın değerli olduğu bir eğitim oldu. İçerik dopdoluydu ve örnekler üzerinden gitmek akılda kalıcılığı arttırdı. Hayatımın her alanında kullanabileceğim çok faydalı bilgiler edindim. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum! Onur hocamızın enerjisi, samimiyeti ve profesyonelliğine ise çok teşekkürler, emeğinize sağlık

Sumru Aykurt
01 Mayıs 2020
5.0

Üniversite dersi seviyesinde çok bilgilendirici bir eğitimdi tek farkı inanılmaz eğlenceli bir şekilde ve güncel örneklerle zenginleştirilmişti, kaçırmayın!

Tugce Ozcan
01 Mayıs 2020
5.0

Birçok eğitim aldım buradan. En iyi hoca ve en güzel eğitimdi.

Nihan Bayrak
01 Mayıs 2020
5.0

Enerjisi yüksek, akıcı ve örnekler üzerinden ilerleyen bir ders. Marka konusunda pek çok eğitim almama rağmen, Onur Hocanın eğitimi benim için ilham vericiydi.

Ziya Alparslan
24 Nisan 2020
5.0

Çok iyi bir eğitimdi. Onur Bey çok içtendi.

Mehmet Yıldırım
21 Nisan 2020
5.0

Onur Hoca mükemmel dersi dinlerken hiç sıkılmayacaksınız ve çok şey öğreneceksiniz,tavsiye ederim.

Tuba Kaya
21 Nisan 2020
5.0

çok güzel faydalı bir eğitimdi

çağatay çifçi
20 Nisan 2020
5.0

Onur hocam müthiş eğitim icin çok tesekkürler, sizden öğrenmek ayrıcalık oldu bizim icin.Eğitimi alan kesinlikle minnettar olacaktır!!!Mükemmel hocadan,mükemmel anlatım tekrar cok tesekkürler!!!!

Kübra Perker
20 Nisan 2020
5.0

Para verip alıcağınız eğitim gibi içeriğe sahip. Kesinlikle faydasını görüp bir çok şey öğrenebileceğiniz bir eğitim. Onur hoca anlatım yönünden de çok iyi ve enerjisi çok yüksek.

Elif Beyza Sevinç
19 Nisan 2020
5.0

Bu ders gerçekten çok keyifliydi.Başta eğitmenimiz olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkürler.

Sena Alkın
18 Nisan 2020
5.0

Hocamızın iletişimi kesinlikle çok iyiydi. Marka kurma sürecinde ihtiyaç duyabileceğimiz tüm temel bilgileri edindiğimizi düşünüyorum. Gerçekten çok teşekkürler.

Ebru Yeter
18 Nisan 2020
5.0

Çok başarılı bir Eğitmenle harika geçen bir eğitim oldu.Çok Teşekkür Ederim.

Tuba Kaya
18 Nisan 2020
5.0

Çok başarılı faydalı bir eğitim hazırlamışsınız Onur Bey.Hiç sıkılmadım dinlerken merakla izledim.Gercekten çok başarılı bir Eğitmen.

Zeynep Kunter
17 Nisan 2020
5.0

Hem İstanbul İşletme Enstitsüne hem Onur Hocaya teşekkürler :)

Ozden Demiralp
16 Nisan 2020
5.0

Kesinliikle çok başarılı bir eğitim.Değerli eğitimcimiz Onur Tuğman Beyi tebrik ve teşekkür ederiz.