Fotoğrafçılık Eğitimi Yorumları

Eğitim Sayfasına Geri Dön
Yorumlar(96)
Ortalama Değerlendirme 5,0

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Hatice Duysak
09 Haziran 2021
5.0

Fotoğrafçılığa ilgisi olan kişilerin kesinlikle yararlanması gereken bir eğitim olduğunu düşünüyorum.

Aleyna Nur Özenli
23 Mayıs 2021
5.0

Online Fotoğrafçılık Eğitimi'ne bu alanda kariyer hedefim olduğu için kayıt oldum ama bence herkesin katılıp bilgi edinmesi gereken harika bir eğitim. Filiz hocamızın tüm eğitimlerine katılıp sertifika almaya devam edeceğim. Böyle güzel fırsatlar sundukları için İstanbul İşletme Enstitüsü'ne çok teşekkürler.

Gülşah Göktürk
Gülşah Göktürk
16 Mayıs 2021
5.0

Uzun süredir fotoğrafçılık alanına ilgim vardı ve bu sitenin vesilesiyle bir şeylere adım attım. Kendime yeni şeyler katıp ilerlemeye devam edeceğim. Filiz Tülü hocanın eğitimleri gerçekten harikaydı. Kendisine ve Enstitü sitesine çok teşekkür ediyorum.

Emel İri
15 Mayıs 2021
5.0

Fotoğraf çekmeyi çok seviyorum ama bulunduğum ilçede fotoğrafçılık eğitimi bulunmuyor. Daha önce online bir fotoğrafçılık eğitimi almıştım ama Filiz hocam kadar net ve güzel anlatılmamıştı. Dersleri 4 günde bitirdim çok akıcı ve güzeldi. Öncelikle bize bu imkanı sağladığı için İienstitü'ye sonra da bize bir şeyler öğretmek için elinden geleni yapan Filiz hocama çok teşekkür ederim.

Yaren Ersoy
Yaren Ersoy
01 Mayıs 2021
5.0

Dersler çok akıcı ilerledi. Hiç sıkılmadım. Filiz Hoca çok tatlıydı ve başlangıç için tüm gerekli bilgileri verdiğine inanıyorum.

Müzeyyen  İzmirli
Müzeyyen İzmirli
01 Mayıs 2021
5.0

O kadar güzel bir anlatıcı ki. Herkes öğrenebilir ondan. Teşekkürler emeğiniz için. :))

Gülşen Öztürk
Gülşen Öztürk
25 Nisan 2021
5.0

Başlangıç seviyesi için çok iyi bir eğitimdi. Herkese tavsiye ederim.

Beyzanur Ergüner
Beyzanur Ergüner
14 Nisan 2021
5.0

Fotoğrafçılık eğitimi benim için öyle değerliydi ki katıldığım için kazandığım için çok mutlu oldum. Hem çok iyi anlatımla ve fotoğrafçılığa duyduğum sevgiyle bu eğitimi tüm severlere tavsiye ediyorum. Anlatımlarınız ve güzel eğitiminizden çok bilgi edindim. Emeğinize sağlık Filiz hocam tüm eğitimlerinize katılmayı heyecanla bekliyorum.

Büşra Koca
29 Mart 2021
5.0

Herkese tavsiye edeceğim mükemmel bir eğitime katıldım ve sertifika aldım. Online eğitim olduğu için tereddüt ediyordum ama görüntü kalitesi çok kaliteli ve bağlantı sorunu olmadan eğitimi tamamladım. Diğer fotoğrafçılık eğitimlerinizle tamamlayıp kendimi daha da geliştireceğim. Böyle bir fırsat sundukları için İstanbul İşletme Enstitüsü'ne teşekkür ederim.

Şeyma Kocakoç
28 Mart 2021
5.0

Çok verimli oldu benim açımdan. Filiz hocama çok teşekkür ediyorum. Anlatımı mükemmel.