Close
Mobil Menu Bars

Fotoğrafçılık Eğitimi (İleri Seviye) Yorumları

Yorumlar(4)
Ortalama Değerlendirme 5,0

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Fatosnur Danışman
03 Ekim 2020
5.0

Yüksek düzeyde konsantrasyon problemim olmasına rağmen, Filiz hocanın akıcı anlatımı ve hazırlamış olduğu içeriklerin ilgimi çekmesi nedeni ile, dikkatim dağılmadan keyifle takip ettim dersleri. Gün içerisinde de tekrar izlediklerim de oldu. Özellikle son ders Yalçın Savuran hocanın da katılımı ile efsane bir son ders yaşadık. Filiz hocam emeğinize çok teşekkür ederiz. Keyifli, neşeli ve güleryüzünüzle dersler harika geçti.

Emine Eser
06 Temmuz 2020
5.0

Temel eğitim alan bir arkadaşımın tavsiyesi ile Filiz Hocayı keşfettim. Harika bir anlatımı var, süre nasıl geçiyor hiç anlamıyoruz zaten. Her akşam bıkıp usanmadan 3 hafta boyunca sorularımızı cevapladı. Emeklerinize sağlık hocam, çok çok teşekkür ederim. Sizi tanımak çok güzeldi, değer kattınız :)

Huriye Demircioğlu
04 Temmuz 2020
5.0

Ücretsiz ürün fotoğrafçılığı eğitimi almıştım. Filiz TÜLÜ hocamızdan çok memnun kalmıştım ve İleri Seviye eğitimi aldım bir çok soru sormama rağmen hiç sıkılmadan yardımcı oluyor bana, kendisine çok teşekkür ediyorum. Çok samimi ve içten, tüm bilgilerinİ bizimle paylaşıyor ben eğitimden çok memnun kaldım.

Ramazan Türe
17 Şubat 2020
5.0

Temel seviye eğitimi ücretsiz almıştım bu kurumdan. Hoca aynı hoca. Ama anlattıkları harika. Temel seviye alanlara tavsiye ederim. İleri seviye eğitim bambaşka.