Fotoğrafçılık Eğitimi (İleri Seviye) Yorumları

Eğitim Sayfasına Geri Dön
Yorumlar(8)
Ortalama Değerlendirme 5,0

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Bedirhan Karaman
23 Mayıs 2021
5.0

Online Fotoğrafçılık Eğitimi'nden sonra ileri seviye Fotoğrafçılık Eğitimi'ne kayıt oldum ve çok memnun kaldım. İlgi alanı olan herkese tavsiye ediyorum. Eğitmenimize ve Enstitü'ye teşekkürler.

 

 

Ahmet Tekin
09 Şubat 2021
5.0

Sıfır sayılacak bilgiyle Filiz hocamın temel seviye eğitimi öğrencisi olmuştum şimdi ileri seviye mezunuyum ayrıca kendisinin ürün ve düğün fotoğrafçılığı eğitimlerinide bitirdim, kişilik olarakta tanımaktan mutlu olduğum çok değerli bir eğitmen, öğrencisi olmak benim için ayrıcalıktı, teşekkürler hocam.

Çiğdem Taşkıran
Çiğdem Taşkıran
28 Ocak 2021
5.0

Filiz Hocamın temel eğitimI ve ürün eğitimlerine katılmıştım. İleri seviye eğitiminde de beraberdik . Filiz Hocamın dersleri o kadar keyifli geçiyor ki saatlerin nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz bile. Hatta 3 haftalık ileri seviye su gibi geçti. Çok nazik, alçak gönüllü, duygusal bir kişi. İnsani değerlere çok önem veriyor. Kendisini yüz yüze de tanıma fırsatım olur inşallah bir gün. Emekleri için çok teşekkür ediyorum. Ayrıca İstanbul İşletme Enstitü’süne bizleri böyle değerli insanlarla buluşturduğu için çok teşekkürler ☺️

Kıvanç Çakan Karaca
31 Ekim 2020
5.0

Hocamıza emekleri, paylaşımları ve ilgisi için çok teşekkür ederim. Gerçekten çok bilgilendirici ve su gibi geçen bir eğitimdi :)

Fatosnur Danışman
03 Ekim 2020
5.0

Yüksek düzeyde konsantrasyon problemim olmasına rağmen, Filiz hocanın akıcı anlatımı ve hazırlamış olduğu içeriklerin ilgimi çekmesi nedeni ile, dikkatim dağılmadan keyifle takip ettim dersleri. Gün içerisinde de tekrar izlediklerim de oldu. Özellikle son ders Yalçın Savuran hocanın da katılımı ile efsane bir son ders yaşadık. Filiz hocam emeğinize çok teşekkür ederiz. Keyifli, neşeli ve güleryüzünüzle dersler harika geçti.

Emine Eser
06 Temmuz 2020
5.0

Temel eğitim alan bir arkadaşımın tavsiyesi ile Filiz Hocayı keşfettim. Harika bir anlatımı var, süre nasıl geçiyor hiç anlamıyoruz zaten. Her akşam bıkıp usanmadan 3 hafta boyunca sorularımızı cevapladı. Emeklerinize sağlık hocam, çok çok teşekkür ederim. Sizi tanımak çok güzeldi, değer kattınız :)

Huriye Demircioğlu
04 Temmuz 2020
5.0

Ücretsiz ürün fotoğrafçılığı eğitimi almıştım. Filiz TÜLÜ hocamızdan çok memnun kalmıştım ve İleri Seviye eğitimi aldım bir çok soru sormama rağmen hiç sıkılmadan yardımcı oluyor bana, kendisine çok teşekkür ediyorum. Çok samimi ve içten, tüm bilgilerinİ bizimle paylaşıyor ben eğitimden çok memnun kaldım.

Ramazan Türe
17 Şubat 2020
5.0

Temel seviye eğitimi ücretsiz almıştım bu kurumdan. Hoca aynı hoca. Ama anlattıkları harika. Temel seviye alanlara tavsiye ederim. İleri seviye eğitim bambaşka.