AnasayfaOnline EğitimlerFotoğrafçılık Eğitimi (İleri Seviye)
290 Online
2.262 Öğrenci

Fotoğrafçılık Eğitimi (İleri Seviye)

İleri seviye fotoğrafçılık tekniklerinden portre çekimine kadar geniş konu anlatımı. Uzmanında fotoğrafçılık kursu tam 3 hafta sürecektir.
5
(9)

Temel fotoğraf eğitimini tamamladım, temel kavramları öğrendim, artık iso, diyafram ve enstantane nedir? çok iyi biliyorum ama ileri teknik çekimlerini de öğrenmek istiyorum diyorsanız, sizin için ileri seviye fotoğrafçılık eğitimihazırladık. Hazırladığımız ileri fotoğrafçılık eğitimine katılarak; fotoğraf çekim teknikleri konusunda daha da ileri gidebilecek.

İleri seviye fotoğrafçılık ekipmanlarının ne işe yaradığını öğrenerek hedefiniz olan projelerinizi hayata geçirme konusunda daha bilgili ve kendinize olan güveniniz artacak. Fotoğrafın en önemli konusu olan kompozisyon bilginizi derinlemesine geliştirerek daha etkili fotoğraf çekebilrsiniz. Amacımız ileri seviyedeki bilgilere, pratik çekim tekniklerine, yardımcı ekipmanlar, ışık türleri, renk bilgisi ve derinlemesine kompozisyon bilgilerine sahip olmanıza ortam sağlarken fotoğraf okumaları da yaparak bakış açınızı geliştirebilmek.

Buradan aldığınız bilgilerle kendinize iş kurmak, işe girmek, sergi açmak gibi ileriye dönük hedefleriniz için ufkunuzu açarak, motive etmek.

Fotoğrafçılık eğitimine katılabilmek için ihtiyacınız olan şeyler

  • Akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar.

  • Aktif internet bağlantısı

  • Fotoğraf makinası

İleri Düzey Fotoğrafçılık Eğitimi (Uzun Dönem) Detayları

  • Bu eğitime kayıt olduğunuzda 1 yıl boyunca erişim sağlayabilirsiniz. 365 gün sonunda aboneliğiniz silinir.

  • Ders güncelleme garantisi: Bu eğitim yılda 1 kez canlı derslerle güncellenir.

  • Forum aboneliği: Eğitimde forum aboneliğine 1 yıl boyunca abone olabilirsiniz.

  • Canlı ders: Bu eğitimde yılda 1 dönem canlı ders yapılmaktadır. Videolar abonelik boyunca erişime açıktır.

  • Sertifika: Eğitimde sınav yapılmaktadır. Sınav, ödev ve eğitmen değerlendirmesiyle başarılı olan öğrenciler dijital sertifika kodu ücretsiz olarak gönderilir

Fotoğrafçılık Eğitimine Kimler Katılmalıdır?

İleri fotoğrafçılık eğitimi; fotoğrafçılık temel eğitimini tamamlamış ve bu eğitimden başarı ile geçmiş, ISO, diyafram, enstantane nedir, nasıl kullanılır bilen, fotoğraf çekebilen herkes için uygundur.

Bu eğitimde makinanızla denemeler yapmak için bir çok ipucu ve yönlendirme bulacaksınız.

Kısaca; fotoğraf çeken ve fotoğrafçılığını ileriye götürmek isteyen herkes bu eğitime katılabilir.

Devamını göster
Uzun mor elbiseli bir kadın beyaz bir duvarın önünde durmuş, elinde siyah ve gümüş renkli bir fotoğraf makinesi tutmaktadır. Yüzü kameranın flaşıyla aydınlanmış, koyu renk saçları yüzünden geriye doğru toplanmıştır. Yüz ifadesi ciddi ve odaklanmış bir şekilde kameraya bakmaktadır. Arka planda, yerde beyaz kare bir nesne ve siyah bir kordon görülüyor. Sahne, kadının arkasındaki bir perdeyle çerçevelenerek derinlik hissi yaratılıyor. Kadın fotoğraf makinesiyle anı yakalamaya hazırdır ve görüntü bir kararlılık ve amaç hissi uyandırmaktadır.
01102
Video30
Sınav1
Ödev2
Ders Notları3
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
08/06/2024
Sertifika Sınavı
15/06/2024
Sertifika Sınavı
22/06/2024

Fotoğrafçılık bilginizi ilerletin

Fotoğrafçılık bilgisini ileri seviyeye taşımak isteyen herkes tek bir eğitimle yetinmemelidir. Fotoğrafçılık becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız aşağıdaki eğitimlere de mutlaka katılın. Ayrıca diğer fotoğrafçılarla tanışabilir ve onların deneyimlerinden bir şeyler öğrenebilirsiniz.