Finansal Yönetim Eğitimi Yorumları

Eğitim Sayfasına Geri Dön
Yorumlar(353)
Ortalama Değerlendirme 5,0

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

İrem Kubilay Ay
20 Haziran 2021
5.0

Günlük hayattan anlatımlarla, sade ve anlaşılır.

Damla Şahin
15 Haziran 2021
5.0

Tavsiye ederim güzel bir ders.

Samet Boyracı
Samet Boyracı
08 Haziran 2021
5.0

Tavsiye ediyorum. Çok sade ve anlaşılır bir anlatım.

ZİYA ELEMEK
Ziya Elemek
06 Haziran 2021
5.0

Mustafa hoca akıcı ve sade anlatımıyla gerçek bir Finansal Yönetim Eğitimi gerçekleştiriyor. Vermiş olduğu spesifik örnekler ile konuyu daha kolay kavramaya yardımcı oluyor. Emeğinize sağlık Mustafa hocam.

Çağrı Uygun
05 Haziran 2021
5.0

Çok faydalı bir eğitim. Hocamız günlük hayattan basit örnekler vererek konunun ve kavramların daha iyi anlaşılmasını sağlıyor. "Slayttan oku geç." tarzı bir eğitim olacağını düşünmüştüm başta ama kesinlikle öyle değil. Derslerde hocamızın çokça emeği, bilgisi ve samimiyeti var. İİBF öğrencilerine özellikle tavsiye ediyorum.

Makbule Şimlek
27 Mayıs 2021
5.0

Faydalı bir eğitimdi. Mustafa hocamıza teşekkürler.

Ali Sarıal
23 Mayıs 2021
5.0

Online Finansal Yönetim Eğitimi'ni yöneticimin talebi üzerine aldım ve çok memnun kaldım. Finans ve muhasebe alanında çalışan, kariyer hedefi olan herkesin Mustafa hocamızın eğitimlerine katılmasını tavsiye ediyorum. Sınavı geçip başarı belgemi de aldım. Sertifikamla gönderilen hediyeleriniz için de ayrıca teşekkür ederim. Enstitü her anlamda kaliteli bir online eğitim platformu. 

Melek Kiliç
Melek Kılıç
20 Mayıs 2021
5.0

Bilgisi ve samimiyeti sayesinde dersleri çok verimli geçiriyorsunuz. Katılımcıları da derse dahil etmesi çok güzel. Mustafa hocam emeğinize sağlık. Teşekkürler.

Binnur SOZEN
Binnur SOZEN
19 Mayıs 2021
5.0

Güncel konular ile örneklendirerek, anlaşılmadığında tekrar konuyu anlatarak, aktif bir şekilde derse katılmamıza da imkan veren Mustafa Hoca'ya ve bu fırsatı bize sunan İstanbul İşletme Enstitüsü'ne teşekkürler.

İlayda Çivi
İlayda Çivi
18 Mayıs 2021
5.0

Zaman nasıl iyi değerlendirilir diyorsanız kesinlikle derse katılın. Çok açık, sade, verimli bir ders. Üstelik hem güncel hem de ilgili alanda tecrübe edilebilir bir konu... Bize bu deneyimi kazandıran Mustafa hocamıza da çok teşekkürler. Emeğinize sağlık. :)