Facebook ve Instagram Reklamcılığı Yorumları

Eğitim Sayfasına Geri Dön
Yorumlar(70)
Ortalama Değerlendirme 4,7
Arda Enes Kanlısoy
20 Mayıs 2021
5.0

Online Facebook ve Instagram Reklamcılığı Eğitimi'nin oldukça faydasını gördüm. Tüm stratejileri öğrenip doğru adımlarla ilerlemeniz için bu eğitim harika bir fırsat. İstanbul İşletme Enstitüsü'ne e-ticaret alanında sundukları diğer eğitimler için de teşekkür ediyorum. Buradan aldığım eğitimlerle işimde başarı sağladım. Herkese tavsiye ederim. Emeği geçen tüm eğitmenlerimize teşekkürler.

Oğuzhan Engez
01 Nisan 2021
5.0

E-ticaretle ilgilenen herkese bu eğitimi tavsiye ediyorum. Eğitmen konuya oldukça hakim ve keyifli geçen bir eğitimdi. Sınavda başarılı olup sertifikamı aldım. Sertifikamla gönderdiğiniz hediyeler için de teşekkür ederim.

Ömer Kağan Türk
Ömer Kağan Türk
20 Şubat 2021
5.0

Burak Hocam teknik bilgi isteyen konuları pozitif dili ile çok iyi öğretti. İnteraktif bir ders oldu. Reklamcılık, algı yönetimi gibi alanlarda da biraz fikir sahibi olmamı sağladı. Çok teşekkürler hocam.

Döne Yalçın
16 Ekim 2020
5.0

Beş günde çok fazla şey öğrendim. Burak hocanın soru ve cevaplarla sizi de derse katan oldukça canlı bir anlatımı var. Derslerin nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Uygulamalı içeriğiyle oldukça verimli bir ders oldu, ilgililerine mutlaka öneririm. Teşekkürler.

Hüseyin Anıl Yarka
05 Ekim 2020
5.0

Burak hocanın sayesinde dersi öğrenmekle kalmadım, verdiği örnekler ile nasıl stratejiler geliştireceğimi de anladım. Kendisine çok teşekkür ederim.

çiğdem Kahraman
16 Ağustos 2020
5.0

İlk eğitim olarak aldım. Arkasından Instagram'da Etkili Satış Yapma Tekniklerini aldım. Birbirini tamamlayan çok güzel iki eğitim oldu. Burak Hoca'ya teşekkürler.

Ayşe Yeşim Kahyaoğlu
14 Haziran 2020
5.0

Sayenizde bakış açım değişti, bilgilerim sayesinde güzel işler yapacağım. Teşekkürler

ARİF GÜLAY
Arif Gülay
11 Haziran 2020
5.0

Burak Hocanın dersi anlatış tarzı, örneklemeleri pratik olarak hayatımızda kullanabilirlik sağlıyor. Ders su gibi geçiyor, gerçekten ekmek yapmasını öğretiyor..

Aylin Banu Şatana
17 Mayıs 2020
5.0

Çok verimli bir eğitimdi. Facebook ve Instagram reklamcılığına ilgi duyan herkesin alması gereken bir eğitim. Hocamıza çok teşekkür ediyorum.

Aylin Saral
Aylin Saral
17 Mayıs 2020
5.0

E-ticaret ile meşgulseniz bu eğitimi almanızı tavsiye ederim. Burak Hocamız her şeyi detayları ile anlatıyor. Zaman nasıl geçiyor anlamıyorsunuz bile. Hocamızın yeni dersine de kayıt oldum. Yeni eğitimimizi sabırsızlıkla bekliyorum.