AnasayfaOnline EğitimlerExcel Öğreniyorum (6 Eğitim)
5 Online
182 Öğrenci

Excel Öğreniyorum (6 Eğitim)

Excel bilmiyorsanız bu kurslar tam size göre. Excel eğitim paketiyle kısa sürede makro yazacak düzeye gelin..
5
(3)

Excel programını bilmenin iş hayatındaki yeri hemen hemen her sektörde kullanılmasından dolayı oldukça önemlidir. Çoğu iş başvurularında insan kaynakları yöneticileri mülakatta kişiye Excel bilip, bilmediği sormaktadır. Profesyonel hayata daha güçlü adım atmak ya da işinizdeki konumunuzu yükseltmek istiyorsanız Excel öğrenerek hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.Bu kursları Excel öğrenmek isteyenler için oluşturduk. Kurslarımız uzmanlar tarafından tasarlanmıştır ve kısa sürede Excel öğrenmenize yardımcı olacaktır. Raporlar, gelişmiş excel modelleri ve daha fazlasını oluşturabileceksiniz!

Bu eğitim programlarına kayıt olarak Excel programını detaylı bir şekilde öğrenebileceksiniz. Sadece 5 saat içinde Microsoft Office'te uzman olabilirsiniz! Kurslarımız, size excel raporlama, ileri excel ve microsoft office programlarının temellerini öğretmek için tasarlanmıştır. Bu eğitimler hayalinizdeki işi alabilmeniz veya kendi işinizi kurabilmeniz için mevcut tüm araçlarda ustalaşmanıza yardımcı olacakdır. Tüm eğitmenlerimiz, alanlarında uzun yıllara dayanan deneyime sahip profesyonellerdir.

Farklı niteliklere sahip insanların iş başvurularında bir adım önde olduklarını unutmayın. Ayrıca, ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize en uygun kursun hangisi olduğu konusunda bilinçli kararlar verebilmeniz için blogumuzda ücretsiz kariyer tavsiyesi sunuyoruz. Bu yüzden daha fazla beklemeyin bu eğitim programına bugün kaydolun!

Bu Pakette Hangi Dersler Var?

 1. Excel

 2. Excel Raporlama

 3. İleri Excel

 4. Microsoft Office Programları

 5. Bordro ve Bordro Uygulamaları Eğitimi

 6. Sosyal Güvenlik

Excel Eğitimi

Excel programı, Microsoft tarafından Microsoft Windows ve Apple Macintosh işletimi için kullanılmak amacıyla yazılan tablolama programıdır. Zaten exceli açtığınız zaman karşınıza boş bir tablo çıkacaktır. Bu tablolarla ilk etapta çok fazla işlem yapılamayacağını düşünsek bile neler yaptığını görünce excele hayranlığınız ve saygınız kat kat artacak. Neredeyse tarhana çorbası yapacak durumda olduğu sizi oldukça şaşırtacak.

Excel programında eğitim için başladığınızda ilk olarak toplama çıkarma çarpma bölme gibi dört işlem gösterilir. Genelde basit uygulamalar için çoğunlukla bu dört işlem uygulanabilir. Bununla birlikte excelde tablo oluşturma, grafik çizme, finansal hesaplamalar yapma, hücreleri birbiri ile ilişkilendirerek bağlantılı tablolar oluşturma, makro hazırlayıp sürekli tekrar eden aynı işlemleri tek bir butona bağlayıp yapma, visual basic kodlarını kullanarak mesaj kutuları sayfalar arası geçiş otomatik hücre doldurma, hücre silme, filtreleme, arama yapma gibi işlemler de yapılabilmektedir.

Dahası çok yapılmasa da form uygulamaları yapabilir ve excel hücrelerini form arayüz ile kullanabilirsiniz. İş hayatınızda size yol açacak kariyerinizde destek sağlayacaktır.

Excel Raporlama Eğitimi

Excel Raporlama kursu hem yeni başlayanlar hem de ileri düzey kullanıcılar için gereken her bilgiyi kapsar. Excel raporlamanın kullanılabildiği her alanda işinize yarayacaktır. Eğitimde öğrenecekleriniz kısaca şu şekilde sıralanabilir;

 • Excel veri dosyalarından veya kendi excel çalışma sayfalarınızdan basit veya karmaşık excel raporlarını 1 saatten daha kısa bir sürede rahatlıkla hazırlayabileceksiniz.

 • Adım adım kolay talimatlar oluşturabilecek ve profesyonel excel raporlarına hakim olacaksınız.

 • Her bir departmanın ayrı ayrı sunduğu excel raporlarına hakim olacaksınız.

Excel raporlama becerilerini geliştirmek isteyen herkes için tasarlanmış bu eğitim sizi iş hayatında öne çıkaracak. Yeni excel kullanıcı olsanız bile profesyonel düzeyde hazırlanan excel raporlarının nasıl oluşturulacağını hızlıca öğrenebilirsiniz. Eğitimde excel raporlama şablonları da bulunuyor. Bunları ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

İleri Excel Eğitimi

İleri Excel Eğitiminin amacı iş hayatında uygulamalı olarak günümüzde herkesin bilmesi gereken Excel ile daha hızlı çalışmanın pratik ve etkili bir şekilde yapılmasına yardımcı olmaktır. Bu eğitim ile birlikte Listeler üzerinde hızlı hareket etme yöntemlerini, Genel Excel Kullanımını, Koşullu Biçimlendirmeleri Uygulamayı, Excel’in Sık Kullanılan Fonksiyonlarını, Grafikler ile Çalışmayı, Özet Tablo Raporlamaları oluşturulmasını öğreneceksiniz.

Microsoft Office Programları

MS Office’i bilmesi ve aktif olarak kullanması kaçınılmaz. Çünkü, bildiğimiz üzere iş başvurularında MS Office bilgisinin aranıyor, eğitim alanında MS Office’in aktif şekilde kullanılması, kişisel hayatımızda ihtiyaç duymanız gibi pek çok nedenden dolayı MS Office’i aktif olarak kullanabilmek bizlere önemli bir katkı sağlayacaktır.

 • Word: MS Office paketinin her sürümünde yer alan kelime işlemci yazılımıdır. Word’ü kullanarak içerisi-ne grafikler ve tablolar da ekleyebileceğimiz profesyonel dokümanlar hazırlayabiliriz.

 • Outlook: MS Office içerisinde yer alan bir e-posta yardımcısıdır. Bu yazılım aracılığıyla e-posta hesaplarımızı tanımlayarak, e-posta gönderebilir ve e-postalarınızı okuyabiliriz.

 • PowerPoint: İş dünyasından, eğitim dünyasına en çok kullanılan MS Office yazılımlarından biri olan PowerPoint çeşitli slaytlarla, fotoğraflar ve videolar da ekleyebildiğimiz profesyonel sunumlar hazırlaya-bilmemizi sağlar.

Bordro ve Bordro Uygulamaları Eğitimi

Bordro ve bordro uygulamaları kolay görünse de kayıt tutmak ve zorunlu olan uygulamalar için hesaplamalar yapmak başlı başına karmaşık bir süreçtir. İnsan kaynakları yönetiminde bordro ve bordro uygulamaları önemli bir konuma sahiptir. Bu sebeple işletmede bordo yapan çalışanlar iyi bir bilgiye sahip olması gerekir. İşletmenin vergi yükümlülükleri ve iş kanununa uygun faaliyet yürütmesi insan kaynakları yönetimi ve bordro çalışanlarına bağlıdır. Bordro ve bordro uygulamaları online eğitim programı bu anlayış çerçevesinde hazırlanmıştır. Bu eğitimde iş hayatında ihtiyacınız olan tüm bilgilere ve uygulama becerilerine sahip olacaksınız. Eğitimin ders notları son güncel gelişmeler ışığında sürekli olarak güncellenmektedir. Bordro eğitimine ve eğitim sonunda yapılacak olan sınava internet üzerinden katılabileceksiniz. Eğitime katılmak için herhangi bir salona yada sınıfa gelmeniz gerekmeyecektir.

Sosyal Güvenlik Eğitimi

İnsanların hayatları boyunca yaşam kalitesini artırmak için en önemli unsur sosyal güvenliktir. Sosyal güvencenin tüm insanlara sağlanması gerekir. Sosyal güvenlik insanların gelirlerine veya herhangi bir kriter gözetilmeksizin toplum huzurunu ve refahını yükseltmeyi amaçlar.

Sosyal tehlikelerin meydana gelmesi durumunda insanların hayatı tehlikeye girer. Bunun önüne geçebilmek için ülkemizde insan hakkının korunması bir kamu görevi olarak yerine getirilir. Türkiye Cumhuriyeti içerisinde herkes sosyal güvenlik hakkına sahiptir. Devlet de bu görevi yerine getirmek için gerekli önlemleri alır ve gerekli kurum ve teşkilatları görevlendirir. Anayasanın 60. maddesinde bu yer almaktadır.

Sosyal güvenlik eğitimi herkesin alması gereken bir eğitimdir. Bir meslekle bağlantılı olarak ya da sosyal riski tehlike altında girebilme ihtimali söz konusu olduğunda, kişilerin geliri ve kazancı azalmış olma durumu olduğunda sosyal güvenlik kapsamında kişiler korunmaktadır. Sosyal güvenlik kavramı bu şekilde tanımlanabilir.

Devamını göster
Excel Eğitim Paketi
5191500
Video23
Sınav6
Ödev4
Ders Notları30
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
08/04/2023
Sertifika Sınavı
25/03/2023
Sertifika Sınavı
01/04/2023

Benzer Kurslar

Excel eğitimlerine kayıt öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.
Excel Raporlama Eğitimi
5
(3)

Excel Raporlama Eğitimi

30 Konu5 Saat
İleri Excel Eğitimi - Kursu
4.9
(302)

İleri Excel Eğitimi

25 Konu4 Saat
Excel Makro Eğitimi
5
(8)

Makro Eğitimi

46 Konu12 Saat
Ders EğitmeniDers Eğitmeni
750289
Excel Eğitimi
4.9
(558)

Excel Eğitimi

10 Konu5 Saat