Excel (Kurumlar İçin)


124.90₺

5,0
1 Değerlendirme
Yakın zamanda 6 kişi kayıt oldu.

Excel (Kurumlar İçin)

Dijital dünyanın hayatımızdaki yerini arttırması ve tüm faaliyetlerin bilgisayar ortamında yapılmaya başlanmasıyla birlikte Excel ayrı bir önem kazandı.

Kurumsal olarak personellerinizin tüm matematiksel hesaplamaları yapabilmelerini sağlayan Excel’i öğrenebilmeleri için bu eğitim paketini kaçırmayın. Kurumunuzdaki personelleriniz alanında uzman eğitmenimiz tarafından verilecek bu eğitim sayesinde Excel’i tüm yönleriyle öğrenebilecekler.

Bir taraftan matematiksel hesaplamaları öğrenecek öteki taraftan da grafik-tablo oluşturma ve programın sağladığı birçok kolaylığı uygulamalı olarak göreceksiniz.

Kurum personeliniz Microsoft Excel'le İlgili genel bilgilendirme aldıktan sonra sırasıyla çalışma sayfası ile ilgili işlemleri, hücreler, satır ve sütunları, veri girişini, veri biçimlendirme, tablo yapma, fonksiyonlar ve grafikler gibi birçok konuya hakim olabilecek.

Toplam Eğitim Saati: 6

Ücret: 1 kişi için belirlenen ücret gösterilmektedir. Eğitim en az 10 kişi ile yapılmaktadır.

Seviye: Başlangıç ve temel fonksiyonlar.

Kurumsal Excel Eğitimi Detayları

  • Belirtilen fiyat 1 katılımcı içindir. En az 10 katılımcıyla eğitim açılmaktadır. Daha fazla katılımcı için fiyat istiyorsanız destek ekibiyle iletişime geçiniz.
  • Eğitim online olarak yapılacaktır.
  • Dersler Enstitü online eğitim sistemi üzerinden canlı olarak yapılır.
  • Ders tekrarları video ve podcast kaydedilir ve 3 ay boyunca video olarak tekrarları izlenebilir.
  • Katılımcıların herhangi bir program indirmesi gerekmez. Bilgisayar, akıllı telefon veya tablet cihazlardan giriş yapılabilir.
  • Eğitim kurumunuza özel olarak yapılır ve harici erişime kapalıdır.
  • Satın alma işlemi sonrasında kurumunuza özel bir link verilir ve tüm katılımcılar tek linkle giriş yapabilir.
  • Ders saatleri gündüz veya akşam olarak düzenlenebilir. Kurumun talepleri ve eğitmenin uygunluğuna göre planlama yapılacaktır.
Devamı
Yorumlar(1)
Ortalama Değerlendirme 5,0
Nevzat Sefa Aycan
26 Nisan 2021
5.0

Excel Eğitimi için ihtiyacımıza yönelik içerik oluşturuldu ve personelimize uygun saatlerde eğitim planı yapıldı. Memnun kaldığımız, oldukça faydasını gördüğümüz bir eğitim süreciydi. Enstitü ekibi ve eğitmenimiz  Aslıhan Hanım'a katkılarından dolayı çok teşekkürler.