Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi Yorumları

Eğitim Sayfasına Geri Dön
Yorumlar(122)
Ortalama Değerlendirme 5,0
Hatun  Güreli
Hatun Güreli
22 Mayıs 2021
5.0

Ben de eğitime yeni kayıt oldum ve sınava girdim başarılı oldum. Henüz sertifikamı almadım ama bu eğitim çok çok harika. Hocanın ders notlarına bayıldım. Hiç canlı dersine girmedim ama ilk fırsatta bütün derslerini izleyeceğim. Zaten güzel sunumlar hazırlıyordum. Artık benden iyisi yok. 😂

Şamil Sandal
22 Mayıs 2021
5.0

Sunum konusunun kapsadığı tüm alt başlıkların etkili ve interaktif bir biçimde ele alındığı, aynı zamanda çok keyifli bir eğitim.

Yağmur Ceylan
04 Mayıs 2021
5.0

Harika bir eğitimti. Keşke hiç bitmeseydi. Bence herkesin alması gereken bir eğitim . Hocamıza çok teşekkür ediyorum. :)

Deniz Budak
30 Mart 2021
5.0

Herkesin alması gereken bir sertifika programı. Doğru bildiğim yanlışları da öğrendim. Bu eğitim sayesinde artık sunumlara daha iyi hazırlanacağım. Asude hocamıza katkıları ve güzel enerjisinden dolayı teşekkür ediyorum. :)

Betül Tatar
29 Mart 2021
5.0

Eğitimi başarıyla tamamladım ve sertifikamı aldım. Güzel hediyeleriniz için çok teşekkür ederim. Eğitim içeriği de harikaydı. Sunum becerisini geliştirmek isteyen herkese Etkili Sunum Teknikleri eğitimini tavsiye ediyorum.

Beyza Yenice
25 Mart 2021
5.0

Online eğitim olduğu için tereddüt etmiştim fakat olumlu yorumlar ve tavsiyeler üzerine kayıt oldum. Öğrenciler ve sunum tekniklerini geliştirmek isteyenler için harika bir eğitim. Etkili sunum,slayt hazırlama,sunuma hazırlanma gibi birçok konuda bilgi edindim. Bu kadar ayrıntılı olacağını düşünmemiştim. Dopdolu geçen bir online eğitim dönemi oldu. Ben de herkese tavsiye ediyorum.

Irfan Emecen
İrfan Emecen
14 Mart 2021
5.0

Şu kaliteli ortamın mihenk taşlarından Asude hocamıza sabrı, güler yüzü ve bilgilerini nezaket içerisinde paylaştığı için teşekkür ederim.

Fatmanur Aksoy
26 Şubat 2021
5.0

Asude hocamızın anlatımı enerjisi çok iyiydi.

Damla Savur
Damla Savur
13 Şubat 2021
5.0

Çok tatlı ve başarılı bir hocayla birlikte kolayca öğrenebiliyorsunuz. Kesinlikle tavsiye ediyorum

Barış Tuzlu
30 Aralık 2020
5.0

Her şey muhteşemdi , en kötü ne olabilir sorusunu kendime yönelterek sorduğumdan beri hayatıma,yaptığım tüm işlere olumlu etkisi olmasını sağlayan bir eğitim oldu. :)