Etkili İletişim Stratejileri ve Beden Dili Yorumları

  Eğitim Sayfasına Geri Dön
  Yorumlar(159)
  Ortalama Değerlendirme 4,8

  Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

  Duygu Gülseven
  28 Nisan 2021
  5.0

  Çok memnun kaldım.

  Esra Öztürk
  14 Nisan 2021
  5.0

  Sınavda başarılı oldum ve sertifikamı aldım. Benim için kaliteli bir eğitimdi. Gonca hocanın diğer eğitimlerine de katılacağım. :)

  Esra Öztürk
  14 Nisan 2021
  5.0

  Sınavda başarılı oldum ve sertifikamı aldım. Benim için kaliteli bir eğitimdi. Gonca hocanın diğer eğitimlerine de katılacağım. :)

  Canan Eş
  29 Mart 2021
  5.0

  Kişisel gelişimde, iş ve sosyal hayatta herkesin faydasını göreceği harika bir eğitimdi. Sınavda başarılı oldum ve sertifikamı da aldım. Etkili İletişim ve Beden Dili Eğitimi'ni herkese tavsiye ediyorum... Kaliteli bir eğitimdi ve dopdolu geçti. Sertifikamla gönderilen defter hediyesi için de Enstitü'ye ayrıca teşekkür ederim. :)

  Elif Yiğit
  29 Mart 2021
  5.0

  Eğitimden çok memnun kaldım sertifikam sorunsuz ulaştı. Kaliteli belge baskınız ve özenli paketlemeniz için ayrıca teşekkür ediyorum. Öğrencilerine değer veren mükemmel bir kurum. Eğitmenler çok ilgili. Bu eğitim ise herkesin Cv'sinde olması gereken bir belge... Katılmanızı öneriyorum.

  Merve Burcu Altay
  26 Mart 2021
  5.0

  Eğitim içeriğini güzel buldum benim için keyifli geçen süreç oldu. İnternet bağlantım zayıf olduğundan teknik problem yaşadım ama destek ekibi yardımcı oldu. Sertifikamı da alacağım enstitü ekibine ve eğitmene teşekkür ediyorum. Online eğitimde bir numara!

  Fulya Songür
  Fulya Songür
  23 Şubat 2021
  5.0

  Keyifle dinledim ve öğrendim. Samimiyetiniz, dobralığınız ve sahip olduğunuz perspektifiniz doğrultusunda düşünen herkese tereddütsüz tavsiye ediyorum.

  Meri KASIMOĞLU
  Meri KASIMOĞLU
  08 Ocak 2021
  5.0

  Gonca Hocanın, samimiyeti, esprileri ile çok etkili bir dersti. Mutlaka tavsiye ederim herkese.

  Sabire Şerement
  12 Kasım 2020
  5.0

  Gonca hocamın , esprili konuşma tarzı ve akıcı anlatımıyla dopdolu geçen bir eğitim oldu. Almamış olanlara bu dersi tavsiye ederim

  Candan Yıldız Ince
  02 Kasım 2020
  5.0

  Ders gerçekten çok faydalı. Hocamız konusuna oldukça hakim ve çok tatlı biri. Canlı derslere katılma şansınız olmasa bile kayıtlı derslerin videolarını izlemek bile insana çok şey katıyor. Bu derste öğrendiklerinizi güncel hayatınızda kullanmaya başlayın ve kendinizdeki farkı görün :)