Empati ve İletişim Eğitimi Yorumları

  Eğitim Sayfasına Geri Dön
  Yorumlar(10)
  Ortalama Değerlendirme 4,6

  Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

  Salih Başaran
  22 Nisan 2021
  5.0

  Online Empati ve İletişim Eğitimi kişisel gelişim alanında da fayda sağlayan, her yaştan her sektörden katılım sağlanması gereken farkındalık yaratan harika bir eğitim... Sertifikamla gönderilen hediyeler için de ayrıca teşekkür ediyorum. İstanbul İşletme Enstitüsü gerek eğitmenleri gerekse öğrencilerine olan ilgisi ile kalitesi tartışılmaz bir online eğitim platformu. 

  Şebnem Sunay
  15 Nisan 2021
  1.0

  Herkesin alması gerekli, günlük hayatımda uygulayabileceğim çok faydalı bilgiler öğrendim. Hocamızın cana yakınlığı, keyifli anlatımı ise derse ayrı bir güzellik katıyor. Stres yönetimi ve bu dersi birlikte aldım iyi ki yaptım. Artık kendimi çok daha iyi kontrol ediyor ve çevremi çok daha iyi analiz ederek daha doğru yaklaşımlarda bulunabiliyorum. İnternet üzerinden satış yapan biri olarak meslektaşlarıma da müşterileri ile daha sağlıklı iletişim kurabilmeleri için ayrıca tavsiye ediyorum.

  ipek ceren turhan
  İpek Ceren Turhan
  14 Nisan 2021
  5.0

  Bu eğitim benim için gerçekten çok faydalı oldu. Hocamızın çok akıcı, anlaşılır bir anlatımı var. Ayrıca ders hocamız sayesinde çok keyifli geçiyor. Mutlaka alınması gereken bir ders olduğunu düşünüyorum. Herkese tavsiye ediyorum.

  Beyzanur Ergüner
  Beyzanur Ergüner
  31 Mart 2021
  5.0

  Eğitime katıldım gerçekten o kadar iyi bir anlatım var ki hemen anlayabiliyorsunuz. Bu eğitim için teşekkürler. Herkese tavsiye ederim. Teşekkürler Gonca Hanım.

  Leman Aslan
  Leman Aslan
  05 Mart 2021
  5.0

  Gonca Hanım harika bir eğitmen. Enerjisi bambaşka. Severek öğreneceğiniz eğitimleri var. Hepsini takip ediyoruz. Başarılar diliyorum.

  Büşra Nur Alan
  21 Şubat 2021
  5.0

  Hocamızın daha önce Etkili İletişim Stratejileri ve Beden Dili eğitimine katılmıştım. Bu eğitimde de harikaydı kendisi. Konuşması, üslubu gayet güzel ve dersin nasıl bittiğini anlayamıyorsunuz :)

  Şefika Kaya
  20 Şubat 2021
  5.0

  Gonca Hocam, güzel konuşmasıyla, içten ve samimi davranışıyla çok güzel ders anlatıyor. Diğer tüm eğitimlerine de katıldım. Bilgisine, emeğine ve gönlüne sağlık. Teşekkür ederim.

  Duygu Aydın
  19 Şubat 2021
  5.0

  Harika bir hoca harika bir ders herkese tavsiye ederim çok eğlendik ve öğrendik

  HANSE YAVAŞ
  Hanse Yavaş
  13 Şubat 2021
  5.0

  Hocamız çok eğlenceliydi, dersleri de çok keyifli geçti eliniz emeğinize sağlık.

  Emre ULUTABAK
  Emre ULUTABAK
  07 Şubat 2021
  5.0

  Gonca hocanın diğer eğitimlerine de katılmıştım, bu dersi de verimli ve eğlenceliydi. Emekleri ve içtenliği için çok teşekkür ederim.