Eczane Yardımcı Personeli Eğitimi Yorumları

Eğitim Sayfasına Geri Dön
Yorumlar(12)
Ortalama Değerlendirme 5,0

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

ZAINAB ADNAN KHALEEL KHALEEL
ZAINAB ADNAN KHALEEL KHALEEL
15 Haziran 2021
5.0

Sağlık ve insan değeri çok önemli benim için. Meslek edindim. Bakım, güzellik merkezinden mahzun oldum. Artı eğtimini aldım ve bu eczane bölümünü çok sevdiğim için çok istiyorum. Sizlere çok teşekkür ederiz bu fırsatı verdiğiniz için.

Berkay Dilek
20 Mayıs 2021
5.0

Sağlık alanıyla ilgilenen, özellikle meslek edinecek olan öğrencilerin online Eczane Yardımcı Personeli Eğitimi'ne katılmasını tavsiye ederim. Etkileşimi yüksek ve faydasını görebileceğiniz bir eğitim. İstanbul İşletme Enstitüsü'ne bu alanda vermiş olduğu eğitimler için teşekkürler.

Melike Yavuz
03 Nisan 2021
5.0

Nevzat Bey'in verimli bilgi aktarımı ve eğlenceli kişiliği ile muhteşem bir eğitim aldım. Eczane Yardımcı Personeli Eğitimi'ni başarı ile tamamladıktan hemen sonra Sağlık Kurumları İşletmeciliği eğitimine kayıt oldum. Yine dersler muhteşem geçti. Herkese tavsiye ederim. Ne böyle bir gelişim eğitimi kaçırılır, ne de böyle bir eğitmen.😌

Nurbanu Şengül
29 Mart 2021
5.0

Eğitimi başarıyla tamamladım sertifika siparişi vereceğim. Faydalı bilgiler edineceğiniz güzel hazırlanmış bir eğitim. Video kalitesi, ses kalitesi çok iyiydi. Herkese tavsiye ederim.

Merve Mutlu
25 Mart 2021
5.0

Sertifikamın yanında gönderdiğiniz hediyeler için teşekkür ederim. :) Eczane yardımcı personeli eğitimi online olduğu halde fayda sağlayan öğretici içeriğe sahipti. Sırada tıbbi sekreterlik eğitimi var...

Tuğçenur YILDIRIM
Tuğçenur YILDIRIM
01 Mart 2021
5.0

Nevzat hoca çok değerli bir eğitmen , derslere çok severek katıldım herkese bu eğitime katılmasını tavsiye ederim.

Miraç çetin
Miraç Çetin
11 Ocak 2021
5.0

Teşekkürler,Nevzat bey... Eğer disiplinli,işi ciddiye alan bir öğrenciyseniz bu kursa muhakkak dahil olun derim. Herkese başarılar.

Buse Açık
Buse Açık
20 Kasım 2020
5.0

Nevzat hoca çok değerli ve saygılı bir eğitmen. Kendisine eğitim boyunca bana kattıkları bilgilerden ötürü çok teşekkür ediyorum ve herkese bu eğitimi gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum :)

Emine BAYSAL
Emine Baysal
11 Kasım 2020
5.0

Nevzat hocanın eğitimi çok kaliteli bir eğitimdi derslere severek katıldım güzel bilgiler edindim dersler çok öğretici ve zevkli olduğu için zamanın nasıl geçtiğini bilmiyorsunuz. HERKESE BU EĞİTİMİ TAVSİYE EDERİM.

Melike Kalem
Melike Kalem
01 Ekim 2020
5.0

Çok güzel bi eğitim tamamladık değerli Nevzat hocamızla çok teşekkür ederim.