E-Ticaret Eğitimi Yorumları

Eğitim Sayfasına Geri Dön
Yorumlar(28)
Ortalama Değerlendirme 5,0
Kubilay Avcı
23 Ağustos 2021
5.0

E ticaretle ilgili teori ve pratiğin iç içe olması dersin verimli geçmesini sağlıyor. Sedat hocanın anlatımı ve verdiği tüyolar dersin içeriğini zenginleştiriyor. Teşekkürler.

Selda Erzincan
Selda Erzincan
21 Ağustos 2021
5.0

E-Ticaret Sektöründe çalışan ya da bu alana ilgisi olan ve bu alanda kendisini geliştirip uzmanlaşmak isteyen herkesin kesinlikle katılması gereken oldukça faydalı, zihin açıcı ve farkındalık yaratan bir eğitim. “Eğer bu eğitimi almak istiyorsanız kesinlikle ve kesinlikle doğru yerdesiniz.” Eğitimin sadece teoriden ibaret olmaması, uygulamalarla desteklenmesi ve sektör profesyonellerinin de konuk olarak derse katılımı ile bu alanda tecrübelerin aktarılması biz katılımcılar için çok değerli. “Bilgi paylaştıkça çoğalır” mottosuyla yola çıkan ve “Hayat boyu öğrenmenin öğrencisi olun” öğretisiyle yoluna devam eden, öğrencilerine hem yol gösteren hem de onlarla tüm tecrübe ve bilgi birikimini sınırsızca paylaşan kıymetli bir eğitmendir Sedat Hoca. Şu anda E-Ticaret eğitimini ikinci kez alıyorum. Çünkü eğitimler sürekli güncelleniyor. Yenilikçi ve tek düzelikten uzak. Sedat Hoca’nın diğer eğitimlerine de katılmanızı kesinlikle tavsiye ederim. Kendisi tecrübesi, konuya hakimiyeti, ders anlatımı ve iletişimi ile oldukça profesyonel bir eğitmendir. Anlaşılır bir üsluba, yenilikçi ve tek düze olmayan bir eğitim tarzına sahiptir. Tüm emekleri ve sabrı için buradan kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum. Ayrıca bizlere sunmuş olduğu birbirinden değerli eğitimler için İstanbul İşletme Enstitüsü’ne ve emeği geçen herkese çok çok teşekkürler.

Asiye Söme
Asiye Söme
20 Ağustos 2021
5.0

Merhabalar, bu eğitim benim için kariyerimin dönüm noktası olmuştur. Hiç bir e-ticaret bilgim olmadan ilk dersten itibaren hiç kaçırmadan izlediğim bu derslerle paralel şekilde e-ticareti uygulamalı öğrendim ilk şahıs şirketimi açtım sıfırdan neredeyse sıfır sermaye ile e-ticarete başladım. Deneye deneye panel kullanımlarını e-ticaretin a’sını z’sini tamamen bu eğitimle Sedat hoca’nın o muhteşem eğitmenliği eşliğinde öğrendim. Bu eğitimden sonra danışmanlıklar eğitimler verdim. Bugün büyük bir firmanın e-ticaret bölümünü tamamen yönetebiliyorum ve bu eğitim sayesinde şu an bir firmada sorumlu e-ticaret uzmanı olarak çalışıyorum. Sadece teknik değil kişisel gelişim alanında beslemeler yaparak bu eğitimi sunan Sedat hocama ve İienstitü ailesine çok teşekkür ederim. Hala eğitimler devam ediyor ve Sedat hocanın dediği gibi ömür boyu öğrenmenin öğrencisi olmaya devam edeceğim.Sevgiyle

Billur Saatci
20 Ağustos 2021
5.0

Hiç sıkılmadan her ders zevkle dinleniyor. Sedat Hocamızın eğlenceli samimi anlatımıyla başka bir platform da göremeyeceğiniz ufuk açıcı bilgiler edindik. Sonsuz tavsiye ediyorum. :))

Emin Akman
20 Ağustos 2021
5.0

Hocamız o kadar sade dille anlatıyor ki adeta dersi sadece dinleseniz bile sektörle ilgili hemen hemen her konuda bilgiye sahip oluyorsunuz ve gereksiz yere kafanızı karıştırmıyor

Esma Tari
20 Ağustos 2021
5.0

eğitim oldukça geniş kapsamlı ve öğretici. sürekli olarak güncellenen ve ilerleyen bir yapısı var. çok memnun kaldım.

Alparslan Yeşilyurt
20 Mayıs 2021
5.0

Sektörde çalışan ya da e-ticaret yapmak isteyen, ilgisi olan herkesin mutlaka katılması gereken bir eğitim. Paylaşılan bilgiler, eğitmenin ilgisi, içeriğin dopdolu olması ve aklınıza gelebilecek her açıdan şahane bir online E-Ticaret Eğitimi. Katılmayan çok şey kaybeder diyebilirim... Bizlere böyle kaliteli eğitimler sundukları için İstanbul İşletme Enstitüsü'ne ve emeği geçen herkese çok teşekkürler.

Döne Yalçın
05 Mayıs 2021
5.0

Şu anda eşi benzeri olmayan bir eğitim. İkinci kez alıyorum. Çünkü eğitim sürekli güncelleniyor. Sedat Hoca'nın çok dinamik ve ilgiyi sürekli ayakta tutan bir anlatımı var. Katılımcılarla çok iyi iletişim kuruyor. İlgilere mutlaka tavsiye ederim.

Tolga Mutludağ
Tolga Mutludağ
13 Eylül 2020
5.0

Sedat hocamızın anlatım sadeliği ve maksimum anlatım kapasitesi bizler eğitim dikkat kesilmemizi sağladı, teşekkürler.

Mehmet Hanifi TAŞDEMİR
Mehmet Hanifi TAŞDEMİR
26 Haziran 2020
5.0

çok güzeldi hersey ıcın tesekurler...