Duygusal Zeka Eğitimi Comments

Back to Training Page
Comment(73)
Course Rating 4,9
Anıl Talı
13 Ekim 2021
5.0

Tavsiye edilebilecek yegâne eğitimlerden olabilir . Kişisel gelişim isteyen herkese önerilebilir. Emeğinize sağlık hocam

Nezir Ziya  çakilmaz
Nezir Ziya çakilmaz
06 Eylül 2021
4.0

hocam gayet başarılı ders anlatıyor sağolsun

Arzu Özgür
Arzu Özgür
17 Ağustos 2021
5.0

Öncelikle fiziken tanışamasakta buradan böyle birini tanımak beni mutlu etti, ciddi anlamda profesyonel açıdan donanımlı ve hala kendini geliştiren ve gönüllü projelerde yer alan biri. Akıcı konuşması ve örnek anlatımlarıyla gerek şeker kişiliğiyle çok güzel bir eğitim yaşadım, teşekkür ederim ve şiddetle tavsiye ederim.

Gönül Görkemli
20 Haziran 2021
5.0

Burcu hocanın akıcı ve güzel anlatımıyla nasıl geçtiğini anlayamdığım bir eğitim oldu. Teşkkür ederim Burcu hocam.

Fatma Kaya
24 Mayıs 2021
5.0

Burcu hocamın kıymetli emeklerinden birinden daha istifade ettim. Her cümlesinde ayrı bir değer var. Kesinlikle katılınca anlayacağinizdan eminim. Buram buram emek kokuyor. Kişisel farkındalık için herkesin alması gerekir. Hocamızın anlatımı, eğitimin videodan izlememe rağmen online gibi akması harika. İyi ki almak bazI şeylerin geç de olsa farkına varmak bana nasip oldu diyorum. Teşekkürler hocam.

Belgin Çiğdem
22 Mayıs 2021
5.0

Mükemmel bir eğitimdi. Gerek hocanın anlatım akıcılığı, gerekse anlatılan bilgiler çok ama çok kıymetli. Herkesin katılmasını şiddetle tavsiye ederim. Teşekkürler Burcu hocam.

Şefika Akçay
20 Mayıs 2021
5.0

Bu zamana kadar katıldığım en etkileyici eğitimlerden birisi de Online Duygusal Zeka Eğitimi oldu. Canlı yayınlara katılamadım ama kayıtlı videolardan eğitimi takip ettim. Buna rağmen etkileşimi yüksek bir süreçti. Sertifikamla hediyeler de gönderilmiş. Emeği geçen herkese, Enstitü'ye çok teşekkür ederim. 

Betül Uluocak
Betül Uluocak
26 Nisan 2021
5.0

Çok verimli bir eğitimdi. Çok fazla şeyin farkına vardım Ve en önemlisi kendimi tanımamı sağladı diyebilirim. Vakti olan herkesin bu eğitime katılmasını öneririm. Kendinizde çok fazla şey bulacaksınız.Teşekkürler Burcu Hocam. :)

Esra İşsever
Esra İşsever
24 Nisan 2021
5.0

Enstitüde ilk kez bir eğitim aldım. Burcu hocanın Zaman Yönetimi dersi gerçekten çok keyifli akıcı ve bilgilendiriciydi. Diğer eğitimlerine de katılmak için sabırsızlanıyorum.

Yasemin Taş
24 Nisan 2021
5.0

Burcu hocanın enerjisi harika. Eğitim benim için çok faydalıydı ve gayet keyifliydi. Herkese tavsiye ederim.