AnasayfaOnline EğitimlerDoğum Fotoğrafçılığı Eğitimi
950 Online
31.071 Öğrenci

Doğum Fotoğrafçılığı Eğitimi

Doğum Fotoğrafçılığı eğitimi bu alandaki tüm temel bilgilere erişebileceksiniz. Gerekli tüm koşulları ve bu işi yaparken hangi ekipmanları kullanmanız gerektiğini öğreneceksiniz.
4.8
(12)

Fotoğrafçılık becerinizi “doğum fotoğrafçılığı” alanında kullanmak ister misiniz? Ya da hali hazırda bu alanda yenisiniz, çekimler yapıyorsunuz ama kendinizi geliştirmek istiyor olabilirsiniz. O zaman sizi dersimize davet ediyoruz. 

Annenin büyük bir heyecanla dokuz ay boyunca beklediği, bebeğini kucağına aldığı o an ve o an geldiğinde annenn yanında olmak; bir daha tekrarı olmayacak, birçok ilk anların yaşandığı “doğum” sürecinin nasıl fotoğraflanması gerektiğini en ince ayrıntısına kadar bu eğitimde bulacaksınız.

Doğum Fotoğrafçılığı Eğitimine Kimler Katılmalıdır?

Bu eğitim, Temel ve İleri fotoğrafçılık eğitim almış; fotoğraf çekebilen, ISO, diyafram, enstantane, pozlama gibi temel kavramları bilen ve uygulayabilen, fotoğrafta branşlaşmak isteyen herkes için uygundur. 

Bu eğitimle; deneyim sahibi hocadan birçok ipucu, yönlendirme ve bilgi alacaksınız. Kısaca; fotoğraf çeken, doğum fotoğrafçılığı konusunda detay bilgiler öğrenmek, bu alanda çalışmayı planlayan ya da merak eden herkes bu eğitime katılabilir.

Fotoğrafçılık eğitimine katılabilmek için ihtiyacınız olan şeyler:

  • Akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar

  • Aktif internet bağlantısı

  • Fotoğraf makinası

  • İleri Düzey Fotoğrafçılık bilgisi

Eğitim sonunda:

  • Özel bir hastanenin doğum fotoğrafçısı olmayı hedefleyebilir,

  • Bu alanda isim yapmış doğum fotoğrafçılarına asistanlık yapabilir,

  • Yakın çevrenizin, arkadaşlarınızın bu ihtiyacını karşılayabilirsiniz.

  • Bu eğitime kayıt olduğunuzda 1 ay boyunca erişim sağlayabilirsiniz. 1 ay sonunda aboneliğiniz silinir.

Bu eğitimde sistemde yer alacak içeriklerin, katılımcılar tarafından başka yerlere yüklenmesi yasaktır. İçerik içinde yer alan aileleri korumak adına bu çok önemlidir.

Devamını göster
Bir kişinin elinde tuttuğu yeni doğmuş bir bebeğin ayaklarının yakın çekimi. Minik ayaklar yeni doğmuş bir bebeğin narin cildiyle yumuşak ve pürüzsüzdür. Tırnaklar küçük ve sivri, ayak parmakları ve el parmakları mükemmel biçimde şekillenmiş. Kişinin eli bebeğin ayaklarını kucaklarken, arka plan arka planda bir tabelanın göründüğü kapalı bir ortamdır. Görüntü, yeni bir hayatın güzelliğini ve masumiyetini ve bir ebeveyn ile çocuk arasındaki bağı yakalıyor.
34367007
Video5
Sınav1
Ödev
Ders Notları1
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi60 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
06/07/2024
Sertifika Sınavı
13/07/2024
Sertifika Sınavı
20/07/2024

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.