Close
Mobil Menu Bars

Diksiyon Eğitimi Yorumları

Yorumlar(227)
Ortalama Değerlendirme 4,7

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Hande Türker
13 Ekim 2020
5.0

Son derece yararlı, dolu dolu geçen harika bir eğitim oldu. Gonca hoca diksiyonu mükemmel öğretiyor. Kendisine binlerce teşekkürler. Anadilimizi güzel konuşmayı seçen herkese öneririm.

Gamze Tuncel
09 Ekim 2020
5.0

Eğitim güzeldi, çalışmalar yeterliydi, Gonca hanım iyi bir eğitmen, tavsiye ederim.

Ferya Polat
24 Eylül 2020
5.0

Eğitim çok güzel geçti, çok verimliydi. Gonca hanım çok iyi bir eğitimci çok teşekkür ediyorum kendisine.

Ezgi Nur Eğlence
21 Eylül 2020
5.0

Geçen hafta aldığım bu eğitimi kesinlikle sizlerede tavsiye ederim. Gonca hocanın anlatımıyla akıcı anlatımıyla çok verimli bir eğitim oluyor.

Zeliha çakmak
19 Eylül 2020
4.0

Gonca hocayı çok beğendim, eğitimi bu hafta aldım bence Diksiyon Eğitimi uzun dönem olmalı çünkü zamandan dolayı bazı harflerin nasıl çıkarıldığını öğrenemedim ama öğrendiğim birçok şey oldu, çok teşekkürler...

Gülşen İşcan
25 Ağustos 2020
5.0

Geçen hafta aldığım bu kursu çok keyifle bitirdim .Eğitmenimiz Gonca Erkmen Çapkın'a akıcı anlatımı ,eğlenceli dersleri için teşekkür ederim. Konuşmamda ve telaffuzumda başarılı ilerlemeler kaydediyorum.Herkese tavsiye ederim.

Nesrin Ayvaz
25 Temmuz 2020
5.0

Değerli eğitmenimiz Gonca Erkmen ÇAPKIN 'ın dersleri ile öğrendiklerim , konuşma ve yazı dilime katkı sağlayan ,akıcı ve yalın anlatımla geçen çok verimli dersler için sonsuz teşekkürler. Saygılar

Nesrin Ayvaz
23 Temmuz 2020
1.0

Değerli eğitmenimiz Gonca Erkmen ÇAPKIN 'ın dersleri ile öğrendiklerim , konuşma ve yazı dilime katkı sağlayan ,akıcı ve yalın anlatımla geçen çok verimli dersler için sonsuz teşekkürler.Saygılar

Egemen Deniz
20 Temmuz 2020
5.0

Harika bir haftaydı gonca hocama teşekkürler

Rumeysa Selçuk
04 Temmuz 2020
5.0

Gonca hocama çok teşekkür ediyorum. Verimli ve keyifli bir şekilde derslerimiz ilerledi. Hiç sıkılmadım.

Gevher Aktaş
07 Haziran 2020
5.0

Aldığım en iyi kurstu. Verdiği değerli bilgiler ve harika sunumui çin Gonca Hocama sonsuz teşekkürler

Meri KASIMOĞLU
06 Haziran 2020
5.0

Çok verimli ve eğlenceli bir eğitimdi. Gonca Hocama çok teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ederim.

Esingül Gençer
21 Mayıs 2020
5.0

Diksiyon Eğitimi verimli ve güzeldi.

Esingül Gençer
21 Mayıs 2020
5.0

Diksiyon eğitimi verimli ve güzeldi.Tavsiye ederim.

Sinem Köken
17 Mayıs 2020
5.0

Çok keyifli bir eğitim oldu. Gonca hocama herşey için teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ederim.

Fatma Bölükbaş
17 Mayıs 2020
5.0

Kesinlikle ENSTİTÜ'nün en başarılı Hocası.

Gözde Bekar
17 Mayıs 2020
5.0

Duygu ve düşüncelerimizi konuşurken doğru ve etkili anlatabilmek için kesinlikle ve kesinlikle ''Gonca Erkmen Çapkın'' hocamdan eğitim almanızı tavsiye ederim...Bitmesini istemeyeceğiniz bir eğitim!

Meltem Karaarslan
15 Mayıs 2020
5.0

İstanbul İşletme enstitüsünden farklı alanlarda eğitim aldım. Gonca Erkem harika bir eğitmen, dersin nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Çok eğlenceli, çok naif çok sürükleyici bir anlatım tarzı var. Kesinlikle 1 numara , Gonca Hocama çok teşekkür ederim. Keşke daha fazla dersi olsa hepsine kayıt olsam :)

Hasan Sarık
14 Mayıs 2020
5.0

Gonca Erkmen Çapkın Hocama çok teşekkür ederim.

Hümeyra Soyhan
10 Mayıs 2020
5.0

Gonca Hoca'dan diksiyon dersi aldım.Öncelikle diksiyonuyla işinin uzmanı olduğunu gösteriyor.Öğretmen disiplini, arkadaş samimiyetiyle dersleri çok eğlenceli geçiyor.O kadar farkındalığı yüksek ki "Yorumlarda 'arka fon' ifadesini görüp hemen düzelten" bir hoca..gözünden bir şey kaçmıyor :) Ben çok şey öğrendim kendisinden tevsiye ederim.

Gülşen Aşcı
07 Mayıs 2020
5.0

Gonca Hoca gerçekten işinin hakkını veren,enerjik, eğlenceli birisi.Egitimden çok faydalandım.Kendisine buradan teşekkür ederim.

Esma Sin
03 Mayıs 2020
5.0

Harika bir eğitimdi. Gonca Hocamızın enerjisiyle de eğitim daha da verimli geçti. Gonca Hocamızdan aldığım ve hiç pişman olmadığım 2. eğitimim. Tavsiye ederim.

Nurcan Özyurt
02 Mayıs 2020
5.0

Gonca Hocamızın eğitimini severek, eğlenerek, çok güzel bilgilerinden istifade ederek izledim. Gerçekten çok zevkli, eğlenceli, pozitif bir kişilik. Emeğine sağlık güzel hocamızın.

Burcu Özşeker
01 Mayıs 2020
5.0

Çok verimli bir eğitimdi. Gonca hoca bizim için büyük bir şans.

Elif Aktaş
24 Nisan 2020
5.0

Akılda kalıcı ve içtenlikle ders veriyor Gonca Hocamız.Tüm eğitimlerini almak için can atıyorum.Çok teşekkür ederiz.

Yusuf Suratlı
17 Nisan 2020
5.0

Eğitimden çok istifade ettik.İşini hakkıyla yapan Gonca Hocamıza Minneti borç biliriz.

Mustafa Aydemir
09 Nisan 2020
5.0

Gayet sıcakkanlı,sevecen ve bi o kadar da sempatik bir Eğitmen kaçırmayın hemen katılın!

Cansu Pekesen
07 Nisan 2020
5.0

Gonca hocayı çok sevdim.Gayet verimli ve akıcı bir dersti,kendisine teşekkür ediyorum

Elif Büşra Savaş
05 Nisan 2020
5.0

Gonca Hocam ile muhteşem keyifli ve verimli geçen bir eğitim oldu. Çok memnun kaldım. Hocamın öğrettikleri sayesinde sertifika sınavından 100 aldım. Gonca Hocam çok kaliteli ve iyi bir öğretici, bu eğitime mutlaka katılın !

Esin Ozan
30 Mart 2020
5.0

Keyifle izleyeceğiniz bir ders ve Gonca Erkman Hocamla bu dersi kaçırmayın...Her kesime hitap eden ve mutlaka kazanımlar için alınması gereken bir ders..

Ercan Okur
27 Mart 2020
5.0

İstanbul İşletme Enstitüsüne çok çok teşekkür ediyorum. Diksiyon eğitmenimiz Gonca Erkmen, kendi özgüllüklerimizi buldurarak sesleri serbest bırakma gereksinimlerini doğru telaffuz öğrenimleriyle kazandırarak davranış ve iletişim için daha derince düz ve ikna edici bir ifade olasılığıyla sedamızı uygun eklemlerle keşfetmemiz uğruna esnek bir şekilde konuşma reflekslerini ustalaştırarak sanatsal hedeflere ulaşmada bizlere güç verdiği için çok teşekkür ederim. Potansiyellere güvenle ulaşmak daha iyi becerileri sunmaktan geçer. Korkunun üstesinden gelmek görünümlü tasarımlara sahip olmaktır. Açık pozisyonla aydınlanma ve memnuniyet elde etmek isteyen herkesin bu eğitime katılması için irtibata geçiyorum.

Nazan Özen
23 Mart 2020
5.0

Eğitim süresi kısa olmasına rağmen Gonca hoca anlatımı farkıyla oldukça verimli geçti.

Sevilay Bedir
23 Mart 2020
5.0

bu eğitim sayesinde hem yeni şeyler öğrenip hemde keşke günlük hayatta da tanışsam diyeceğiniz bir eğitmen ile tanışacaksınız. ve emin olun eğitim sonunda içinizde bir burukluk olacak.. eğitim bittiği için üzüleceksiniz.. ?

Gürkan Arslan
20 Mart 2020
5.0

Gonca hoca sayesinde aldığınız eğitim çok daha eğlenceli ve ilgi çekici bir hal alacak. Bunun yanı sıra sorduğunuz her soruya itinayla cevap alıp, doğrusunu da öğreneceksiniz. Kesinlikle tavsiye ederim.

Nilgün Konuk
08 Şubat 2020
5.0

Keyifli bir ders izlemek istiyorsaniz dogru yerdesiniz . Esprili ve tatli anlatim yerinde ciddiyet. Tesekkur ederim hocam diksiyon dersinde de görüsmek dilegiyle

Aslıhan Dinç
06 Şubat 2020
5.0

Böyle bir tatlılık olamaz :) Mükemmel bir öğretmen ve mükemmel bir ders .. Online eğitimler dikkat açısından zordur fakat muhteşem bilgi aktarımı ile hiç sıkılmadan ve dersten kopmadan müthiş şeyler öğrendim. Ağzınıza ve yüreğinize sağlık ..

Elif Şenel
10 Ocak 2020
5.0

Bu kadar kısa sürede maksimum seviyede faydalanabileceğiniz bir program gerçekten.Gonca Erkmen, tüm öğrencilerin sorularını cevaplıyor, derse katılımlarını elinden geldiğince sağlamaya çalışıyor.Hem daha güzel konuşmak hem de keyifli 5 saat geçirmek istiyorsanız kaçırmayın!

Şenay Dağlar
12 Kasım 2019
5.0

Elbette içeriği derya deniz olan konular bunlar ve online eğitimde ne kadarına vakit ayrılabilirse, o kadarı aktarılabiliyor bizlere. Mevcut içerik ve vakitle verilen bu eğitimden maksimum fayda sağlanabilmesi için; dersleri müthiş doyurucu, eğlenceli, yalın ve anlaşılır halde geçirmemizi sağlayan Gonca Hoca' mı hiç unutmayacağım. Derslerde herkesle tek tek ilgilendi, her soruya aynı özenle cevap verdi. Aynı hafta iki eğitimini aldım kendisinin (peş peşe saatlerde), sosyal hayatımda bu eğitimler için iptal etmek durumunda olduğum her şeye fazlasıyla değdi. Tekrar çok teşekkür ederim Gonca Hocam, öğrettikleriniz çok kıymetli.

Hasret Tanyeri
11 Kasım 2019
5.0

Kendimi geliştirmek için bu tarz kurslar arıyordum sanırım bu kurslar işime yarayacak.

Necip çağdaş Arıkoğlu
08 Kasım 2019
5.0

Mutlaka katılın arkadaslar faydasını gorursunuz tabıkı uzun vadelı örgün egıtımler gıbı degıl ancak kısa vadede oldukca etkılı

Nural Karadağ
02 Kasım 2019
5.0

Eğitim çok iyi ve faydalıydı. Özellikle kişisel gelişimle beraber mesleğim açısından da çok önemliydi. Diksiyon konusunda beklediğimden daha iyi bir sonuç oldu diyebilirim. Gonca Erkmen hocamıza ve İstanbul İşletme Enstitüsüne çok teşekkürler. Bence bu eğitimi kişisel gelişiminiz için mutlaka almalısınız.

Öznur Dönmez
01 Kasım 2019
5.0

Güzel bir eğitimdi. Katıldığım için mutluyum.

Kübra Çelik
28 Ekim 2019
5.0

Benim icin verimli ve dolu dolu bir egitimdi. Gonca hocam bir harika, emegine saglik :)

Ilke Gizem Cevher
18 Ekim 2019
5.0

Yıllar önce diksiyon kursuna gitmiş biri olarak bu eğitimi tekrar amaçlı almıştım. Normalde diksiyon kursları 2-3 kur olup her bir kur 3 aya yakın olur bildiğim kadarıyla... Bir haftalık eğitim olduğu içinde pek bir beklentim yoktu. Yanılmışım... :)) Belki de bir kurluk kursu 5 gün gibi kısa bir sürede çok güzel bir şekilde anlattı. Hatırlamadığım noktaları, yeni bilgilerle birleştirmek güzel oldu. Ayrıca Gonca Hoca, herkes ile de tek tek ilgilendi, hatamız varsa düzeltti. Zaten diksiyon çok geniş bir konu ve Gonca Hoca temel noktalarını çok güzel anlatıyor. Ehh gerisi de size kalmış, verdiği notları kenara atmayıp tekrar yaparsanız, gündelik hayatınızda da konuşurken dikkat ederseniz başarılı olursunuz, yoksa eğitimi almanızın bir anlamı yok. Tekrardan teşekkürler Gonca Hocam ... :))

Irem Esra Okçu
15 Ekim 2019
5.0

Çok iyi bir eğitimdi. Sertifikamı aldım. Hoca ve ders çok verimliydi.

Ayşe Nilüfer Cansun
06 Ekim 2019
5.0

İş ve iletişim dünyasının olmazsa olmazı diksiyon eğitiminden Gonca Hoca sayesinde maksimum verimi aldım. Diksiyon ve anlatım konusunda doğru bildiğimiz yanlışların ne kadar çok olduğunu görünce de, bu eğitime katılmakla çok isabetli bir karar aldığımı farkettim. Hocamız herkesle tek tek ilgilendi. Yaptığımız yanlışlarda dürüst ve yapıcı eleştirilerini en zarif şekilde bizlere iletti, kendisine buradan çok teşekkür ediyorum. Bu derse katılmak isteyenlere şiddetle tavsiye ederim, çünkü bu eğitim sayesinde kendinize paha biçilmez bir yatırım yapmış olacaksınız.

Nazan Memiş
28 Eylül 2019
5.0

Harika bir Eğitimdi Gonca Hocam teşekkürler

Emine Duman
25 Eylül 2019
5.0

Çok faydalı ve verimli bir eğitim programını bizimle paylaştığı için Gonca hocama teşekkürler. Eğitimi herkese tavsiye ederim.

Saadet Orak
23 Eylül 2019
5.0

Emekleriniz, ilginiz için çok teşekkür ederim

Barış Yavuz
08 Eylül 2019
5.0

Gonca hocama çok teşekkür ediyorum. Harika bir eğitim süreci geçirdik.

Dilara Hut Özyurt
06 Eylül 2019
5.0

Derslerin interaktif olması ve Gonca hocanın enerjisi ile dersler çok keyifli geçiyor.

Sebile Vatansever
25 Ağustos 2019
5.0

Oldukça verimli bir eğitimdi.Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Sınavda 27.soruda sistem yoğunluktan beni attımı yoksa sürem doldumu bilemiyorum.Yardımcı olmanızı ümid ediyorum.

Nilüfer Gündüz
25 Ağustos 2019
5.0

Gonca Erkmen Hoca, sadece ikna edici ve başarılı eğitmen kimliği ile değil mizah anlayışı son derece yüksek yaklaşımıyla da dersleri sonuna kadar keyifle izlettiriyor. Teşekkürlerimi iletiyorum.

İlkay Aydın
24 Ağustos 2019
5.0

Eğitim çok verimli oldu.Gonca hocada harika ders anlatıyor.Sorularımıza hemen cevaplıyor.Herkese tavsiye ederim :)

Sevilay Sivaz
06 Ağustos 2019
1.0

Eğitim yeterli değildi bence. Videoları izleme ihtiyacı hissedilmiyor. Notlardan farklı bir şey yok çünkü. Ayrıca sertifika ücretli. Sınavdan sonra ortaya çıkıyor.

Pervin Kalpakçı
06 Ağustos 2019
5.0

Bilmediğim çok şey öğrendim. Çok verimli bir kurstu herkese çok teşekkür ederim

Emre Furkan Dinçer
13 Temmuz 2019
4.0

Bu eğitimi merakla bekliyorum.

Zeliha Zeynep Denktaş
01 Temmuz 2019
5.0

Keyifli ve verimli bir haftaydı. Her şey için tekrar teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ederim.

Miraç Satın
30 Haziran 2019
5.0

Enerjiniz hiç eksilmesin teşekkürler eğitim için :)

Esra Tosun
30 Haziran 2019
5.0

Gonca hocadan daha önce etkili iletişim dersi de almıştım. Çok keyifli bir anlatımı var. Mutlaka dersini alın

Nur Gazali
27 Haziran 2019
5.0

eğitim harikaydı bana birçok kazanımı oldu. Herkese tavsiye ediyorum..

Zeynep çağirtekin
27 Haziran 2019
5.0

Üniversitede de diksiyon dersi almıştım fakat bu kadar verimli olmamıştı. Teşekkür ederim Gonca Hanım ??

Emsal Bakirhan
18 Haziran 2019
5.0

güler yüzünüz ve dersteki sıcaklığınız dersin keyifli geçmesini sağladı ben kendi adıma çok keyif aldım sizleri dinlerken teşekkürler hocam

Zehra Gezer
17 Haziran 2019
5.0

Diksiyon eğitimi kursu aldım ve gonca erkmen hocamız çok başarılı alanında mükemmel, eminim ki hayatında da öyledir..gonca hanım çok başarılı ve konuları anlatımı harika..çalışıyor olmamla beraber canlı derse 1 ya da 2 kere katılabildim ama elimden geldiği kadar video tekrarlarına bakındım.buna rağmen sınavda da başarılı olmuşum..herşey için teşekkürler..

Alina Theodora Lupu
17 Haziran 2019
5.0

Çok faydalı bir eğitim. Teşekkür ederim.

Tahir çetin
17 Haziran 2019
5.0

Cok faydali buldum tesekkurler

Nuray Erdin Yumurtaci
13 Mayıs 2019
5.0

Gonca hocamızla oldukça pozitif, keyifli ve kısa sürede çok şey öğrendiğimiz bir hafta geçirdik. Kendisini başarılarından dolayı tebrik ediyorum. İienstitü ailesine ve değerli eğitmenlerimize, bize sağladıkları eğitim imkanı için çok teşekkür eder başarılar dilerim.

Neslihan çalış Kurya
11 Mayıs 2019
5.0

Aldığım uzaktan eğitimler içinde bu kadar kısa sürede en çok fayda gördüğüm ders. Tabiki Gonca hocamızın dersi anlatmasından kaynaklandığını düşünüyorum,Hocamızın bütün derslerine gözü kapalı kayıt olun arkadaşlar,çok başarılı.

Banu Bayram
30 Nisan 2019
5.0

Egitim saatleri kac oluyor acaba,?

Elif Kaya
28 Nisan 2019
5.0

Kısa sürede verilebilecek eğlenceli ve etkili bir eğitimdi.Gonca hocama teşekkürler.Bu eğitimleri bizlere ücretsiz olarak sağlayan tüm iienstitü ailesine çok teşekkür ederim.

Serdar Ateş
16 Nisan 2019
5.0

Uzaktan eğitim olarak verilebilecek en iyi eğitim olabilir. 1 dakika sıkılmadan başarılı olabileceğiniz bir ders.

Nuriye Alkan özerdemir
16 Nisan 2019
5.0

Hayatımda gördüğüm en eğlenceli en etkili ve en zevkli bir kurstu. Gonca hocama çok çok teşekkür ediyorum. Böyle bir imkan sağladığı için de ienstitü ye çok teşekkür ediyorum. Tekrar görüşmek dileğiyle...

Zafer Yildiz
16 Nisan 2019
5.0

Kısa süreli olmasına râmen oldukça verimli bir programdı. Gonca Hanım'a bu güzel, keyifli ve öğretici program için teşekkürler.

Aral Dilek
15 Nisan 2019
5.0

Gonca hocam emeğinize sağlık, her şey için teşekkür ederiz. Şahsi yorumumsa; gayet güzel anlatıyor ve konuya hakim.

Elif Topal
08 Nisan 2019
4.0

Saat kaçta ders

Fatma çelik
04 Nisan 2019
5.0

Çok verimli bir eğitimdi. Umarım ileride bir youtube kanalında program yaparsınız. Zevkle, ilgiyle takip etmeye hazırım ?

Melike SERDAROĞLU ERKOCA
02 Nisan 2019
5.0

Kısa süreli olmasına rağmen oldukça verimli bir programdı. Gonca Hanım'a bu güzel, keyifli ve öğretici program için teşekkürler.

Uygar Alparslan
01 Nisan 2019
5.0

Çok faydalı ve öğrenmesi keyifli bir dersti. Tavsiye ederim

Sümbül Yüce
01 Nisan 2019
5.0

Çok samimi bir eğitim ortamıydı Gonca hoca gerçekten başarılı ve iyi bir eğitmen ben derslere çok keyif alarak katıldım , verimli bir eğitim süreciydi teşekkürler

Tuğçe Zeynep Büyükbay
01 Nisan 2019
5.0

Benim için gerçekten çok verimli bir eğitim süreci oldu. Gonca Hoca’nın sayesinde doğru bildiğim yanlışların aslında nasıl kullanıldığını öğrendim ve çok faydasını gördüm. Kesinlikle alan ayırt edilmeksizin alınması gereken bir eğitim. Herkese tavsiye ederim :)

Ali Oluk
31 Mart 2019
5.0

Oncelikle kendi konusmamizi duzeltmemiz ve kulagimizi tirmalayan kakafoni den kurtulmamiz gerektigini ogrendim. Bunun icin calismak gerekiyor. Ama en onemlisi turkce yazildigi gibi okunmuyormus....

Elif Sarıtaş
31 Mart 2019
5.0

Gonca hocanın verdiği her ders alınır. İnanılmaz keyifli ve öğretici bir ders.

Dilek BAŞER
20 Mart 2019
5.0

Arkadaşlar Gonca hocanın ismini görünce hiç düşünmeyin kayıt yapın,asla pişman olmazsınız,

Murat şimşek
17 Mart 2019
5.0

Doğru bildiğimiz ne kadar da yanlış varmış. Bunu bu eğitim sayesinde öğrendik. Bu eğitimi herkes almalı. Gonca Hanım, işini çok iyi yapan ve insani olarak çok sıcak kanlı bir insan. Kendisine çok teşekkür ederim.

Aynur Kahraman
02 Mart 2019
5.0

Dersleri çok verimli ve keyifli geçti, Teşekkür ederim,

Elif elmas gündüz
27 Şubat 2019
5.0

Gonca hocanın 2 ders 'sinede kayıt oldum sırf eğlenceli anlatımı için tekrar kayıt olasım var keşke bütün derslere gonca hoca girse hem akılda kalıcı anlatıyor hemde eğlenceli geçiyor bayılıyorum kendisine :)

Murat Okal
16 Şubat 2019
5.0

Tüm sorularımızı tek tek sabırla yanıtladınız çok teşekkürler.

Merve Südemen
15 Şubat 2019
5.0

Eğitim alırken eğitimi veren kişinin alanında uzman olması önemli bir mevzu. Sayın Gonca Erkmen hocamız da işini hakkıyla yerine getirenlerden... Vaktiniz boşa gitmeyecektir... Ayrıca pozitif enerjisini online olarak bile hissediyorsunuz. Diksiyon eğitimi almak istiyorsanız doğru yerdesiniz:)

Rojbin ŞEŞEN
14 Şubat 2019
5.0

Tek kelimeyle harika

Rukiye Koçtekin
11 Şubat 2019
4.0

Ders saatleri neler??

Elif Özgan
07 Şubat 2019
5.0

Faydalı buldum. Hocanın muhteşem anlatımı ve ses tonuyla etkili bir hafta geçirdiğimi düşünüyorum. Sorularımıza özenle cevap verdi. Diğer eğitimine de katılmayı sabırsızlıkla bekliyorum. Gonca Hoca'ya teşekkürlerimi sunarım.

Hüray Altıparmak
06 Şubat 2019
5.0

İlk gün Türkçe konuşamadığımı öğrendim ve bu durum -konuşmasına özen gösteren biri olduğumdan- beni çok sarstı. Yaşadığım şoku üzerimden atarak tamamen eğitimime odaklandım. Gonca Hanım'ın mükemmel anlatımı, yaptırdığı alıştırmalar, aktardığı bilgiler neticesinde 100 puan alarak eğitimimi tamamladım. Hâlâ yanlışlarım olabiliyor ve pratik yaparak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Eğitime başladığımda "Yağmur" kelimesi benim için yazıldığı gibi okunan bir kelimeydi. Halimi bilmem anlatabildim mi? :) Bende yarattığı değişimi bu yorumla birlikte öğrenen Gonca Hanım'a çok teşekkür ederim. Benim için o çok kıymetli bir insan. Mucks

Hülya Kiliç
03 Şubat 2019
5.0

Anlatımı muhteşem, canlı dersleri sabırsızlıkla bekliyordum. Çok keyifli ders anlatımı var Gonca hanımın. Diksiyon ile ilgili doğruları öğrendim. Teşekkürler

Tuğba Bağcıoğlu
01 Şubat 2019
5.0

gonca erkman çok tatlı bir dil ile anlatım yapmakta çok güzel rahatca dinledim akıcı keyifli bir ders başarılı olmak dileğimle hoşçakalın ilginiz süper

Öykü Özyar
31 Ocak 2019
5.0

Çok güzel ve çok etkili bir eğitim oldu. Gonca hoca mükemmel :)

Bahar Yılmaz
25 Ocak 2019
5.0

Eğitim olduğunda bildirim mi gelecek

Musab ÇEVIK
14 Ocak 2019
5.0

Etkili ve geliştirici bir eğitim. Çok teşekkürler.

Kadir özgönül
14 Ocak 2019
5.0

Süper bir eğitmen ,süper bir eğitim teşekkür ediyorum

Hilal çataklı
13 Ocak 2019
4.0

yarın ders kaçta başlıyor ? bilgi verir misiniz ?

Büşra Kılıç
07 Ocak 2019
5.0

Çok kaliteli bir eğitmen ve eğitim olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Eğitim süresince kendinizdeki değişimi görmeniz bile eğitimin sonunda sizi çok mutlu edecektir. Almış olduğunuz eğitimin sonunda gerçekten eğitimde gördüğünüz bilgileri öğrenmiş oluyorsunuz. Eğitmenin eğitim boyunca bizlere aktarmış olduğu değerli bilgi birikimi için kendisine çok teşekkür ederim.

Melek Kirkoca
07 Ocak 2019
5.0

Elinize emeğinize sağlık hocam çok verimli bir eğitimdi.Tüm iienstitü ailesine teşekkür ediyorum.

Gülnihal Hızlı
07 Ocak 2019
5.0

Benim çok faydalı ve değerli bir eğitimdi. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Bu eğitimin ikinci ve üçüncüsü de yapılsa ne güzel olurdu ?

Azize Yakut
07 Ocak 2019
5.0

Çok güzel bir eğitim platformu ,emeginize sağlık :)

Bilgehan Kuşkaya
07 Ocak 2019
5.0

Dersler çok verimli geçti, Gonca Hocam derse katılan arkadaşların sorularını tek tek ve gayet kibarca cevaplandırdı. Ders süresi biraz daha uzun olabilir mesela iki hafta olabilir ama verilen ders notları ile pratik yaparak daha iyi olacağımıza inanıyorum :) Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Ayşegül Erken
05 Ocak 2019
5.0

Canlı derslere girmek zor olmasa da canlı canlı derste aktif olabilseydim keşke . Videolarda bile samimi cana yakın olduğu aşırı derece de karşı tarafa geçiyor. Diksiyon çok merak ediyordum iyiki sizden almış oldum dersi iyiki eğlenceli çok güzel bir ders oldu ??

Çiğdem Şen
05 Ocak 2019
5.0

Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Çok keyifli ve verimli bir ders haftasıydı. Gonca hocanın anlatım şekli sayesinde konuya ilgim daha da arttı. Emeğiniz için çok teşekkür ederim :))

Beyza Ölçer
04 Ocak 2019
5.0

Çok eğlenceli ve verimli bir dersti. Harika anlatımı ve ses tonuyla insanı derse bağlıyor, herkese tavsiye ederim.

Ipek Tanış
04 Ocak 2019
5.0

Harika anlatım çok keyifli bir 4 gün :) tavsiye ederim herkese, cok memnun kaldım.

Melike Doğan
03 Ocak 2019
5.0

14 ocakta başlacak diksiyon kursu saat kacta acaba ve derslerin tekrari oluyor mu ?

Seda Genç
03 Ocak 2019
5.0

Keyifli ve verimli bir eğitimdi.

Iclal Tütüncü
28 Aralık 2018
5.0

Merhaba 1 ocakta başlayan kurs saat kaçta başlıyor ve ne kadar sürüyor

Habibe Adigüzel
22 Aralık 2018
5.0

Çok eğlenceli ve verimli bir eğitimdi.

Aliyenur Kasalar
16 Aralık 2018
5.0

Merhaba aralık 17 tarihli diksiyon eğitimi saat kaçta acaba ? Teşekkürler.

Mehmet Yildirim
16 Aralık 2018
5.0

SAAT KAÇTA BAŞLIYOR

Elif Nur Aytar
15 Aralık 2018
5.0

Dersler canlı mı olucak yoksa biz Canlı yayından sonra da izleyebilir miyiz

özlem Tosun
14 Aralık 2018
1.0

Merhaba, 17 Aralık diksiyon eğitimi kursunun nerede yapılacağını öğrenebilir miyim?

Destek Ekibi

İnternet üzerinden yapılmaktadır. "Online Eğitim"

Öznur Ağlamaz
09 Aralık 2018
5.0

cok guzel anlattınız

Bahar coruh
08 Aralık 2018
5.0

Saat kaçta başliyacaksiniz

SELCAN KURT
03 Aralık 2018
5.0

Sizinle geçen eğitim sürecimiz çok güzeldi hocam, neşeniz enerjiniz süperdi bunu da bize çok güzl bir şekilde yansıttınız herşeyi için çok teşekkür ederim.

Ayşenur Pirim
29 Kasım 2018
4.0

Burada yeniyim . Eğitimleri nereden alıyoruz ve başladığına dair bi bilgilendirme alıyo muyuz

Reyhan YILDIZ
26 Kasım 2018
5.0

Diksiyon dersinin bu kadar keyif verici ve eğitici olacağını tahmin edememiştim. Gayet güzelve dolu dolu bir eğitim oldu. İstanbul İşletme Enstitü'süne ve Eğitmen Gonca Erkmen'e çok teşekkürler.

Serhat Yazıcı
26 Kasım 2018
5.0

Öncelikle hocamıza çok teşekkür ediyorum. Faydalı bir eğitim oldu. Herkese tavsiye ederim.

Şafak AYDINER
26 Kasım 2018
5.0

Merhaba, Benim için çok öğretici, keyifli bir eğitimdi. Sayın Gonca ERKMEN 'e çok çok teşekkür ediyorum. Gülen yüzünüz hiç solmasın. Ayrıca Görgü kuralları ile ilgili eğitim verebilir misiniz ? Teşekkür ederim, Saygılarımla.

Emrah Gültekin
26 Kasım 2018
5.0

Öncelikle sonu söylüyeyim Diksiyon eğitimi almak istiyorsanız Gonca hocamızdan alın muhteşem bir şekilde ders anlatıyor ? Dersleri çok eğlenceli halkulade bir eğitimci kendisine tekrar tekrar teşekkür ederim ??

Mustafa Yücel
11 Kasım 2018
5.0

Sayın Gonca hocam ; Nezaketniz ve biz öğrencilere yaklaşımınız dan dolayı çok tesekkur ederim. Sizinle dersler çok eğlenceli geçti bilginize ağzınıza ve emginize sağlık. Umuyorum ki kariyerinizde arzu ettiğiniz noktaya ulasirisniz. Siz değerli öğretmeni herkese tavsiye ediyorum . Diksiyon sahibi olmak ayricaliktir. Saygılarımla

İrem AYDOĞDU
11 Kasım 2018
5.0

Gonca Erkmen hocamız öncelikle çok tatlı bir insan :) Gereksiz detaylarla insanı boğmuyor, günlük konuşmada gerekli olan kısımları verebildiğini düşünüyorum. Dersler keyifli geçiyor. Online olarak alınabilecek en verimli diksiyon dersi budur herhalde :)

Nurhayat Yurtaslan
11 Kasım 2018
5.0

Ben sevdim sizlere de tavsiye ederim

Mehmet usta
11 Kasım 2018
4.0

İyi gunler

Sule ovacam
11 Kasım 2018
5.0

Eğitmen çok tecrübeli ve konuya hakim, dersler öğretici ve keyifliydi. Çok memnun kaldım.

Salim DEMİRTAŞ
11 Kasım 2018
5.0

Gonca Hanım tebrik ve teşekkür ediyorum. Oldukça faydalı ve keyifli bir eğitim programıydı.

Belma Demir
10 Kasım 2018
5.0

Çok eğlenceli ve öğretici bir dersti, Gonca hanımın eğitmenliği ve ders sunumu pozitifti kendisiyle yeni derslerde de buluşmak isterim :) tüm arkadaşlara diksiyon dersini tavsiye ederim ;) emeğinize sağlık hocam..

Ceylan Yücel
09 Kasım 2018
5.0

Hocayı gerçekten çok sevdim. Bilgili, otoriter ve konuyu mantığıyla anlatıyor. Her şey için teşekkürler

Belfin Torun
09 Kasım 2018
5.0

Hocamızın sayesinde dersler çok dolu dolu ve eğlenceli geçti. 'İyi ki katılmışım' dediğim bir eğitimdi. Her soruma cevap bulabildim. Çok faydalı şeyler öğrendim. Diğer bir eğitimi sabırsızlıkla bekliyorum... :)

Şeyma Nur Şahin
09 Kasım 2018
1.0

Dersiniz beklentimi karşılamadı

Aynur Çelikkaya
09 Kasım 2018
5.0

Derslerin bana çok şey kattığını düşünüyorum sertifikami almayı dört gözle bekliyorum ?

GAMZE YAMAN
09 Kasım 2018
5.0

Eğitimde şu ana kadar aktarılan bilgiler ve aktarım şekli harikaydı.Günlük hayatımızda kullanacağımız bize fayda sağlayan bilgilerdi.Ayrıca eğitmenimiz Gonca Hanım'ın pozitif yaklaşımı etkili iletişim tarzı ve dersi işleyişi çok başarılıydı.

Ayşe Nur Baydar
08 Kasım 2018
4.0

Bir öğretmen adayıyım . Ani bir egitimci olarak Çocuklarla ve cevrem ile iletişiminin iyi olması gerektiğini düşünerek bu kursa katildim . Ayrıca mesleğim ne olursa olsun bir birey olarak her alanda bilimclenip kendimi geliştirmek istiyorum . Hocamızınsa katkılarıyla güzel ve eğlenceli bir eğitim süresi yasiyorum

Salim DEMİRTAŞ
08 Kasım 2018
5.0

Eğitimde şu ana kadar aktarılan bilgiler ve aktarım şekli gayet pozitifti. Ayrıca Gonca Hanım'ın dengeli, dinamik ve olumlu yaklaşımını da tebrik ediyorum.

Asuman Özpınar
08 Kasım 2018
5.0

Bu eğitimi gerekli bulduğum ve okuduğum alanda diksiyonumun düzgün ve anlaşılır olması gerektiği için tercih ettim. Gayet güzel ve anlaşılır bir hocamız sayesinde çok başarılı dersler aldım. Kesinlikle vakit kaybı olmayıp çok yararı dokunucak eğitimdir, sizlerinde almasını öneririm.

Özge Büyüktaş
08 Kasım 2018
5.0

hayatınızın tüm alanında gerekli bir uygulama bence ve çok yararlı geçiyor dersler

Pınar aslan
08 Kasım 2018
5.0

Gayet güzel

Ecem bağrışen
08 Kasım 2018
5.0

Çok keyifli bir eğitimdi,herkese tavsiye ederim:)

Recep Hakan Bezci
08 Kasım 2018
5.0

bence çok faydalı oldu hocamız bir harika öğrenmenin yaşı yokmuş:))

Fırat Arka
05 Kasım 2018
4.0

Ders başlama vakitleri değişmişmi?kursa kaydolurken 5 kasım yazıyodu şimdi 19 kasım diyor

ALPEREN ÇÖL
15 Ekim 2018
5.0

Özellikle eğitim veren ve öğretmenlik yapan kişilere bu eğitimi tavsiye ediyorum.

Esra Emre
14 Ekim 2018
5.0

Dersler hem verimli hem de oldukça keyifliydi :) Hiç düşünmeden katılın.

HALİL AÇIKGÖZ
14 Ekim 2018
5.0

Eğitmeni ile verilen eğitim bence muhteşem sınavı geçemezsem bile bu düşüncem değişmeyecektir. İİEnstitü ye çok teşekkürler

Aylin Yılmaz
14 Ekim 2018
5.0

Faydalı bir eğitimdi, Akıcı konuşmaya özen gösteren bireylerin katılmasını tavsiye ederim.

Özgür Özge ÜZER
14 Ekim 2018
5.0

Tesekkurler

Lütfiye Soylu
14 Ekim 2018
5.0

Merhaba, Gonca Hanım hastalığına rağmen çok özveriyle dersini yaptı. Alanına hakim oluşu ve her soruyu gülümseyerek sabırla cevaplandırması, diksiyon kurallarının temel fakat fark yaratan kısımlarını sunuşuyla çok başarılıydı. Kendisine çabası için, sizlere de sunduğunuz imkan için teşekkürü bir borç bilirim.Yeni eğitimlerde görüşmek üzere. Saygılarımla...

Mehmet kemal Doğan
12 Ekim 2018
5.0

Saat kaç ta başlıyor dersler

Muhammed Hüseyin Yolci
07 Ekim 2018
5.0

Sınav elektronik bir sınav şeklinde mi olucak?

Yusuf Ferhat Taş
05 Ekim 2018
1.0

eğitim toplam kaç saat sürüyor

Gözde Güneş
01 Ekim 2018
5.0

Kısa süreli bir eğitime göre gayet etkili ve keyifliydi.

Muhammet Görpüz
30 Eylül 2018
5.0

Hocamın anlatımını çok beğendim, anlaşılır ve gayet başarılıydı. Sonuçta diksiyon hocası yani :)

Yaşar KILIÇ
28 Eylül 2018
5.0

Gerçekten yaptığı işe saygı duyan ve diksiyon eğitiminde her yönüyle diksiyon dersi veren bir eğitmen. Bir sonraki eğitimi sabırsızlıkla bekliyorum.

Aygül Odabaşı
24 Eylül 2018
5.0

Çok yararlandım. Çok güzel bir eğitimdi. Teşekkürler.

ayşegül kaya
14 Eylül 2018
4.0

tesekkür ederim

RAHİME GÜLER ÖZPINAR
05 Eylül 2018
5.0

Bende Diksiyon Eğitimi aldım, çokta faydalı bir eğitimdi hocamıza ve sizlere teşekkürler, emeğinize sağlık :)

Mehmet Burak Arısoy
03 Eylül 2018
5.0

Hocamız güler yüzlü, esprili ve alanı ile ilgili çok donanımlı. Çok faydalı bir hafta oldu.

Barış Canberk Domaniç
03 Eylül 2018
5.0

Hocanın anlatımı gayet güzel ve dersleri akıcı. Canlı derslerde hiç sıkılmıyorsunuz. Ben Türkçe bildiğimi zannediyordum meğer daha çoğu şeyi bilmiyormuşum. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Murat Nizam
19 Ağustos 2018
5.0

Bu hafta içinde kayıt olduğum dersi, işim gereği birebir takip edemedim. Sadece kayıt olmuş videolardan izleyerek aldığım eğitimde oldukça faydılı olduğunu söylemek isterim. Ve bu dersin, saatlerce süren tv dizilerinin arasındaki reklamları izletmektense, kısa sürelerle (birkaç dakikalık sürelerle) kamu spotu şeklinde devletimizin her bir bireye izletmesini isterdim. Çünkü herkes doğru Türkçe konuştuğunu sanıyor. Teşekkürler öğretmenim, saygılarımla.

Ümit Kalkan
09 Ağustos 2018
1.0

Diksiyon İle İlgili Sunum Dosyanız zayıf kalıyor. Biraz daha ayrıntılı ve faydalı bir sunum donesi hazırlanabiilir diye düşünüyorum. daha Önce Gİrdiğim Diksiyon dersine nazaran konuşuyorum.

MAKBULE YILMAZ
09 Ağustos 2018
1.0

merhaba eğitim kaçta başlayacak acaba?

Hediye ABIKA
07 Ağustos 2018
5.0

Gonca ERKMEN, diksiyon eğitiminde keyifli zamanlar geçirmemizi sağladı. Bu programın daha uzun ve daha kapsamlı olmasını isterdim. Önemli noktalara kısa sürede değindiği için kendisine teşekkür ederim.

Osman GÜNEŞ
07 Ağustos 2018
5.0

Canli ders ve konu anlatimlari mukemmel. Her sey için cok teşekkürler. Iyi ki varsınız

Ayça çelebi
05 Ağustos 2018
5.0

Harika bir eğitim süresi geçirdik. Gayet verimli ve etkin bir eğitim oldu . Gonca hocaya sonsuz teşekkürler.

Elif Can
05 Ağustos 2018
5.0

Diksiyon konusununda faydalı ve anlaşılabilir yoğunlukta kaçırılmaması gereken bir program oldu

Soner Demir
05 Ağustos 2018
5.0

Harika bir etkinlik

Reyhan uyanık
31 Temmuz 2018
5.0

Çok kaliteli ve yanlış bildiğimiz çoğu şeyin farkına varmamızı sağlayan güzel bir ders :)

Ervanur Şahin
30 Temmuz 2018
1.0

Nerede videolar normalde bugün başlaması gerek saat 9 olmasına rağmen hala ne bir video geldi ne bir canlı yayın..

Destek Ekibi

Bugün 30 Temmuz. Uzaktan eğitim sisteminde dersler saat 19:00'da başladı. Destek ekibinden yardım isteyebilir ya da Help dokümanlarını inceleyebilirsiniz.

Sultan Zeynep Evci
30 Temmuz 2018
5.0

Eğitimleri nereden izleyeceğiz bilgi verir misiniz?

Destek Ekibi

Eğitim tarihi geldiğinde profilinizde eğitimi görebiliyorsunuz.

serkay karabıyık
24 Temmuz 2018
3.0

hocam egitim 30 temmuz ve 5 agustos oldugu gözüküyor. Ancak egitimin saati sertifikayı ne zaman alacagımız ve nerelerde kullanabilecegimiz(resmi)hakkında hiçbir bilgi vermiyor bilgilendirirseniz sevinirim.

Ilkay Simsek
21 Temmuz 2018
5.0

Sadece 3 ders boyunca alanında uzman eğitmenimizin nitelikli sesine kulak verip yeni bilgiler edindik. Eğitmenimize teşekkürlerimizi sunarız.

Sinem erdoğan
20 Temmuz 2018
5.0

Keşke Gonca hocamız hep bir şeyler okusa da dinlesek dediğimiz, çok keyifli bir dersti. :)

Emrah Amasya
20 Temmuz 2018
5.0

Sakin ve akıcı üslubu sayesinde dersleri keyifle takip ettik. Emeğiniz için teşekkürler hocam.

Burcu Köse
19 Temmuz 2018
5.0

Eğitime kayıt oldum . İptal etme şansım var mi?

Elif Can
14 Temmuz 2018
3.0

İyi günler ücretsiz sertifikaların iş hayatında kullanılması için İstanbul işletme enstitüsünde okuma zorunluluğu var mıdır?

Gizem AKIN
12 Temmuz 2018
5.0

Merhaba, Derslerimiz çok keyifli ve bilgilendiriciydi. Gonca hocamızın hem ders anlatımı çok iyiydi hem de sabırla tüm sorularımızı cevapladı:)Ayrıca dersteki notların dışında da hocamız konuyla alakalı yeni bilgiler de verdi. Önerdiği kaynaklar ve ders notları da bizim ihtiyacımızı karşılar nitelikteydi,hatta ben birini önceden okumuştum.Kendisinin ses tonu ve hitabı çok iyi diye düşünüyorum. Sadece sınavı biraz kolay buldum, derste işlediklerimizle karşılaştırınca sınav biraz daha detaylandırılabilir kanısındayım. Başta Gonca hocam olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Neşe ÇOLAK
11 Temmuz 2018
5.0

Gonca hocanın harika bir sesi var.Sakin ve kendisine olan güveniyle dersler daha ilgi çekici idi.. Hocamızın kelimeleri tek tek dizili inci taneleri gibi.. :)

Ömer Başyeşil
11 Temmuz 2018
5.0

Canlı online dersler, alıştırmalar ve ödev ile beraber birbirini tamamlayan bir eğitimdi. Gonca Hocamıza ve tüm emeği geçenlere çok teşekkür ederim.

Hilal Şahin
10 Temmuz 2018
4.0

Merhaba ; Öncelikle eğitmi veren Gonca hoca gerçekten çok kibar ve sakin biri. Oldukça da sabırlı :) Tane tane anlatıyor. Herkesin sorusuna cevap vermeye gayret ediyor ve en güzeli Türkçemizi çok güzel konuşuyor. Onu örnek alarak online derslere katılmaya gayret ettim. Yanlış bildiğim pek çok kelimemi onun sayesinde düzelttim. Teşekkür ederim Gonca hocam. Bir yıldızımın eksik olmasınınsa tek sebebi o kadar online derslere katılıp ödev yapıp sonra da sınavda en kolay 10 soruyu sormaları biraz hayal kırıklığı yarattı bende. Yani %90 on dakikalık sınavı geçersiniz. Bunun dışında herşey gayet iyi. Teşekkür ederim.

Erdi Öztaş
10 Temmuz 2018
5.0

Ben gayet faydalı buldum.

Nurşen Karakaya
10 Temmuz 2018
1.0

Kurumunuzda eğitimini almadığım sadece son eklenen bu dersler vardı. Hepsinden de zorluk derecesi yüksek olmasına rağmen bir şeyler öğrenmiş ve memnun kalmıştım. Bu eğitim benim için tam bir hayal kırıklığı oldu. 3 A4 sayfasına yazılmış ders notu ile ( ki bu sıkışık yazılsaydı 1 sayfa ederdi) ders tamamlandı. Diksiyon içerisinde sadece bu kadar konu olmamalıydı! Sayın İlgililer canlı derslerin tekrarlarına siz de göz gezdirebilirseniz aslında, bir koca ders saatinin pek de verimli geçmediğini göreceksiniz. Ayrıca canlı derslerin birer gün arayla yapılıyor olmasını da verimli bulmadım. Netice itibariyle çalışıyor ve canlı derslere katılamıyoruz . Müsayit olduğumuz zaman diliminde yani diğer derslere çalıştığım gibi peşpeşe günlerde yapılmış olsaydı perşembe günü bu sınava hazırdım. Cumartesi son ders yapıldı ve ben bu dersi ancak pazar günü sabah izleme olanağı bulabildim. Netice itibariyle; yetersiz ve verimsiz buldum.

Destek Ekibi

Merhaba Nurşeh hanım. Geribildiriminiz için teşekkür ederiz. Eğitimin kalitesini arttırabilmek amacıyla çalışmalara devam ediyoruz. Gerilbildiriminizi de bu amaçla değerlendireceğiz.

Leyla Han
10 Temmuz 2018
1.0

Fazla basit buldum.

TUBA KILAVUZ
09 Temmuz 2018
5.0

Eğitmenimizin ders anlatışı çok verimli,çok akıcı ve çok güzel.Canlı yayın esnasındaki tüm öğrencilerinin sorularıyla tek tek ilgileniyor.Eğitimlerinin hepsine canlı olarak katılamasam da ders kayıtlarını dinleyerekte bu kısa süre içerisinde bana çok şey kattığını düşünüyorum.Emeklerinize sağlık.

Gulcan Korkmaz
23 Haziran 2018
5.0

Eğitmenin dersi işleyişi çok güzel. Saygı ve sevgi çerçevesi içinde online güzel bir eğitim veriliyor. Ancak sistemde bazı sistematik problemler oluyor; eğitim için canlı derslere girerken problem yaşayabiliyorsunuz. Bu durumda kaydedilen dersleri izleyebilirsiniz. Başlangıç için güzel bir eğitim olduğunu düşünüyorum.

Arzu Ergen
10 Haziran 2018
5.0

Merhabalar hocam. Canlı derslere katılamadığım için adım tanıdık gelmeyecektir. Ama o saatte olmasa da sonradan 4dersi de dinledim ve kısıtlı bu süre içinde diksiyon ile ilgili çok şey öğrettiniz. Ders esnasında katılanların sorularına verdiğiniz cevaplar ve ilginiz de çok hoş. ? Teşekkürler.

Seda Kocabaş
10 Haziran 2018
5.0

Diksiyon dersi Gonca hocanın başarılı öğretimiyle gerçekten çok verimli ve keyifli geçti. 4 gün boyunca ders saatini sabırsızlıkla bekledim. Teşekkür ederim.

Tuğçe Benan ÖZGÜVEN
10 Haziran 2018
5.0

Hocamız çok nazik ve anlaşılır şekilde ders anlattı. Çok memnun kaldım. Kişisel gelişimime bir şeyler katabildim. Teşekkürler :)

Caner Sancı
10 Haziran 2018
4.0

Ben eğitimden çok memnun kaldım, illaki işimize yarayacak. Eğitmenimiz de çok samimiydi, mümkün olduğunca yardımcı oldu. Belki bir tavsiye olarak içerik genişletilebilir diyebilirim.

Caner Sancı
10 Haziran 2018
4.0

Ben eğitimden çok memnun kaldım, illaki işimize çok yarayacak. Eğitmenimiz de çok samimiydi, mümkün olduğunca yardımcı oldu sağolsun, Belki bir tavsiye olarak içerik genişletilebilir diyebilirim.

Melike Arı
09 Haziran 2018
4.0

Bu eğitim sürecinde veya sertifika alırken herhangi bi ücret ödüyormuyuz?

Taylan Durmuş
09 Haziran 2018
5.0

Eğitimde öğrendiklerimi, deneyimlerimi, online eğitimle ilgili pekiştirerek kendimi geliştirme fırsatı buldum.

Mesut Turkan
04 Haziran 2018
5.0

Bu gün ki dersa nazıl kadıla bilirim ?

Nusret ışıl
01 Haziran 2018
3.0

Merhabalar, Yeni abone oldum. Ücretsiz eğitimlerden faydalanmak istiyorum. Tam zamanlı çalışıyorum. Eğitimlerin saatleri ile ilgili bir bilgi edinemedim günün hangi saatlerinde eğitim başlıyor?

Serpil Adanır
31 Mayıs 2018
5.0

Kıymetli hocamız Gonca hanıma keyifli eğitimi için teşekkür ederim çok verimliydi. Emeği geçen herkese bin teşekkür :)

Ayşenur Küçükyörü
30 Mayıs 2018
5.0

Seçkin hocalar eşliğinde, her eğitimde olduğu gibi Diksiyon eğitimi de gayet verimli ve başarılı geçen bi süreçti.

Mukadder ERBİL
30 Mayıs 2018
5.0

verimli geçen bir eğitimdi. Hiç tereddüt gösterilmeden bu eğitime katılım sağlanmalıdır.

Cemile Canan Uludağ
29 Mayıs 2018
5.0

Eğitmen Gonca Hanım konuya son derece hakim ve bu çetrefilli eğitimi olabildiğince açık, anlaşılır ve eğlenceli hale getirebilen harika bir insan. Enstitüden aldığım 10. eğitimdi. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum

Aliasgar Hajiyev
29 Mayıs 2018
5.0

Sanırım şimdi başarılı bir politikacı olurum. )

Gülderen Karaçor
29 Mayıs 2018
5.0

Gonca Hoca'ya ve tüm emeği geçenlere teşekkür ederim.Uzaktan eğitim için bu kadarını beklemiyordum açıkçası.

Adem Şancı
29 Mayıs 2018
4.0

Bir öğretmenim ve bu eğitimlerle hayat boyu öğrenmeyi destekliyor ve emektar hocalarımıza,kurumunuza çok teşekkür ediyorum.Eğitim hic bitmesin diyorsanız tam aradığınız bir yer ve vazgecilmeziniz olacak eğitimler.Bilgi peşinde koşan,bilgiyi arayanlara onu yakın edenlere minnettarız.

Mehmet Ali Avuçga
29 Mayıs 2018
5.0

Enstitüde en sevdiğim eğitim diksiyon kursu. Eğitmen gerçekten harika ders anlatıyor. 5 yıldızlı bir tavsiye benden :)

Betul Yavuz
28 Mayıs 2018
5.0

ilk önce bu sertifika programıyla ilgili çekincelerim vardı bu sertifika programıyla ilgili. ama canlı dersler vs çok iyi. uzaktan eğitim programlarından memnunum.

Taha Adıgüzel
28 Mayıs 2018
5.0

Diksiyon kursu arayanlar başka yere bakmasın. bu eğitimi başka yerde 200-300 TL ye satıyorlar. eğitmen gerçekten çok iyi.

Şahap Bultan
24 Mayıs 2018
5.0

Canlı eğitimin bugün 4. ve son günü olmasına rağmen her akşam ayrı bir keyif ve heyecanla dersleri izliyoruz. Eğitimci son derece cana yakın, sabırlı ve katılımcılarla ilgili. Her sorumuzu anında derste yanıtlıyor. Konusunda çok iyi. Tavsiye ederim.

Most Rebeka Sultana
20 Mayıs 2018
5.0

Benim ülkemde bu eğitim çok pahalı. ve enstitünün sertifikaları çok değerli. daha önce 2 eğitim almıştım. çok teşekkürler.

Hamide Emel Gündüz
20 Mayıs 2018
5.0

Bu eğitimi beden dili eğitimine benzer sanmıştım ama çok farklı bir ders içeriği var. kaliteli bir içerik ve kaliteli sunumuyla ders anlatan bir eğitmen.

Muhammed Ali Kel
20 Mayıs 2018
5.0

Henüz yeni açılmış bir eğitim olmasına rağmen yüksek sayıda katılım almış. eğitim tarihini merakla bekliyorum...

Umur Çelik
17 Mayıs 2018
4.0

Sertifika programlarına katılamayıp eğitim sorunu yaşayan kişiler için ideal.

Alper İnal
16 Mayıs 2018
5.0

Etkili iletişim eğitimiyle aynı özelliklere sahip fakat eğitmenlerin farklı anlatımlarından dolayı iki eğitimi birbirinden ayırmış. Tercih sizin.

Derya Özdilek
16 Mayıs 2018
5.0

Diksiyon eğitimi açın diye diye dilimizde tüy bitmişti :) Ben en az 10 kez mail attığımı biliyorum. Şimdi 5 yıldızı hakkettiniz, sağolun :)

Tuncay Usta
16 Mayıs 2018
5.0

Herkesin alması gereken bir eğitim bence. Hocamızın anlatımı ve bize kattıkları içinde ayrıca teşekkür ederim. Çok faydalı bir eğitim oldu.

 

Serap Kasabalı
14 Mayıs 2018
5.0

Hocamızı daha önce tanıyordum... benim açımdan çok faydalı oldu diyebilirim. sadece hocamız bu hafata biraz hastaydı... ama yinedeç ok güzeldi ders. teşekkürler enstitü.

Süleyman Arabacı
14 Mayıs 2018
5.0

Dünkü sınavdan sonra herkes doluşmuş buraya :) Şimdi sertifika siparişimi verdim. Umarım iş hayatında faydalı olur.

Beyhan Coşkun
14 Mayıs 2018
5.0

Canlı derslerin akşam saatleri olması çok güzel. Ben akşam olaiblir mi diye talep etmiştim. Meğer benim katıldığım hafta iki bin kişi katılmış eğitime :) Bende talebimi kabul ettiler diye sevinmiştim. Dersler akşam saatlerinde arkadaşlar.

Badenur Aslan
14 Mayıs 2018
5.0

Ben eğitime çok uzaklardan Washington DC den katıldım. Canlı eğitim yapan tek yer diyebilirim. Diksiyon eğitimi canlı dersleride çok iyiydi.

Zafer Aladağ
14 Mayıs 2018
5.0

Uzun zamandır bekleniyor olmasından dolayı çok kalabalıktı eğitim. Ama hocamız gerçekten çok güzel anlatıyor dersi. 10 Numara...

Muhammet Ayaz
14 Mayıs 2018
5.0

Uzun zamandır bu eğitimin açılmasını bekliyorduk. İlk yorumu ben yapacaktım ama olmadı :) Güzel bir eğitimdi.

Ramazan taşkın
10 Mayıs 2018
5.0

ders 21 mayısta başlıyor demi efendim

YUSUF ÇELİK
07 Mayıs 2018
5.0

Emeğine , yüreğine sağlık...

YUSUF ÇELİK
07 Mayıs 2018
5.0

Emeğine , yüreğine sağlık...

GÜLSÜN ERGÜL URKAlL
05 Mayıs 2018
4.0

Egitim sınava kadar nasıl ögrenebilirim

Ali gül
03 Mayıs 2018
5.0

Harika süper bir site

Ali gül
03 Mayıs 2018
5.0

Çok faydalı bir çalışma

Ali gül
03 Mayıs 2018
5.0

Çok faydalı bir calışma