Dijital Pazarlama Eğitimi Yorumları

Eğitim Sayfasına Geri Dön
Yorumlar(329)
Ortalama Değerlendirme 4,9
Kubilay Avcı
11 Eylül 2021
5.0

E ticarete 6 ay önce başladım, farklı platformlarda da araştırma yapıyorum. E ticarete yardımcı eğitimler dijital pazarlama ve sosyal medya uzmanlığı gerçekten çok verimi geçiyor. Rahatlıkla bir tık ötesi yüz yüze eğitim diyebilirim. Sedat hocadan böyle bir eğitimde almak isterdim. Verimli, içerik zengin ve verilen tüyolar çok iyi. Enstitüye ve Sedat Ateş beye teşekkür ederim.

Gamze Uludağ
Gamze Uludağ
19 Ağustos 2021
5.0

Çok faydalı, keyifli, ilham veren bir eğitimdi. Sedat hocama bu eğitimde bize kattıklarından dolayı teşekkür ederim.

ayşe başboğaoğlu
Ayşe Başboğaoğlu
30 Mayıs 2021
5.0

Sıkılmayı geçin, hem çok eğlenerek hem de çok bilgilenerek bir konu hakkında eğitim almak istiyorsanız Sedat Hoca sanırım bu konuda bir numara. :) Verdiğiniz tüm bilgiler çok kıymetliydi. Her şey için teşekkürler.

Melike Akgül
Melike Akgül
28 Mayıs 2021
5.0

Kendinize yapacağınız en güzel yatırımlardan birisidir bu eğitim. Hocamızın emeğine sağlık.

Betül Akkuş
28 Mayıs 2021
5.0

Sedat Hoca şu hayatta herkesin mutlaka tanıması, en az 1 defa dersine katılması gerekilen bir hoca. Üslubu, konulara olan hakimiyeti, sohbet havasında geçen dersleri harikaydı. En kısa sürede diğer derslerine de katılacağım.

Şeyma Deniz Duman
16 Mayıs 2021
5.0

Eğitim ufkunuzu açabilecek, başlangıçtan orta düzeye olan bir eğitimdi. Dijital pazarlama çok geniş bir alan ve Sedat hoca bu eğitimle sizi bu işin içine adım adım götürüyor.

Enes Furkan Derin
24 Nisan 2021
5.0

Çalışma yoğunluğumdan dolayı canlı derslere katılamadım. Videolardan katıldım derslere. Bu kadar eğlenceli bir ders olacağını tahmin etmemiştim. Çok akıcı ve güzel bilgiler veriliyor. Sedat hocama teşekkür ederim. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Başak Yıldız
20 Nisan 2021
4.0

Bağlantı problemimden dolayı tüm canlı derslere katılamasam da kayıtlı videolardan da izleyerek eğitimi tamamlayıp sertifikamı aldım. Online Dijital Pazarlama Eğitimi bu alanla ilgilenenler için faydalı olacaktır. Katılmanızı tavsiye ederim. 

Egemen Erol
05 Nisan 2021
5.0

Gerçekten de ücretsiz verilmeyecek düzeyde kıymetli bir eğitim. Sedat hocama çok teşekkürler.

Pelin Küçükkaya
29 Mart 2021
5.0

Online Dijital Pazarlama Eğitimi çok güzeldi. Eğitmen de çok ilgili ve bilgili... Sınavda başarılı oldum ve sertifikamı da aldım. Herkese tavsiye ediyorum.