Dijital İK Eğitimi Yorumları

Eğitim Sayfasına Geri Dön
Yorumlar(8)
Ortalama Değerlendirme 4,9
İrem Ateş
01 Nisan 2021
5.0

İnsan kaynakları sorumlusu olarak katıldığım online Dijital İK Eğitimi'ni başarılı buldum. Dijital insan kaynakları stratejileri geliştirme ve bu departmanı dijitalleşmesi yolunda geliştirmek için fayda sağlayacak içeriği zengin bir online eğitim. Aynı zamanda CV'nizde fark yaratmak için de katılabileceğiniz bir sertifika programı olduğunu düşünüyorum. Katkılarından dolayı eğitmenimize teşekkür ederim.

Tunas Pekediş
29 Mart 2021
5.0

Dijital İk Eğitimi insan kaynakları alanına ilgi duyan herkesin katılması gereken bir online eğitim... Online olmasına rağmen bağlantı sorunu yaşamadım ve videoları rahatlıkla izledim. Görüntü, ses kalitesi de çok iyiydi. Sertifikamla gönderilen hediyeler için de ayrıca teşekkür ediyorum. İstanbul İşletme Enstitüsü insan kaynakları alanında eğitim yelpazesi geniş bir kurum. İlgilenen herkesin eğitimlere katılmasını tavsiye ediyorum.

Ecem Alperöz
20 Şubat 2020
5.0

Akıcı ve keyifle geçen bir eğitim daha :) İş hayatında bizlere ön adım sağlayan tüm eğitimlerinizden yararlanmaya devam edeceğim.

Narmina Rzazade
Narmina Rzazade
29 Temmuz 2019
5.0

Azerbaycandan katılıyorum , inshallah hayirli olur :)

Derya Akbulak
26 Temmuz 2019
4.0

Hayırlı olsun hocam, kayıt oldum bile :)

Muammer Erbay
26 Temmuz 2019
5.0

İK yönetimi eğitiminden tanıyorum hocamızı ve kesinlikle tavsiye ediyorum. Kaçırmayın.

Samet Akbaba
26 Temmuz 2019
5.0

İK yönetimi eğitiminden faydalandığım bilal hocamın bu eğitimide eminim harika geçecektir. Dijita İK ile ilgili çok şey öğreneceğimize eminim.

Meryem Çevik
26 Temmuz 2019
5.0

Ne zamandır bu eğitimi bekliyordum. Hemen kayıt oldum :)