Dijital İK Eğitimi


$6.15$22.31

4,9
9 Ratings
1 student enrol recently.

  Course content

 • 10 Videos
 • 1 Quiz
 • Group Chat
 • Discussions
Türkçe
Subscription Duration: 365 Days

Dijital İK Eğitimi

Dijital İK insan kaynaklarına yeni bir soluk getirdi. Teknoloji günlük hayatımızı kolaylaştırırken iş hayatımızda da etkin rol oynamakta. İnsan kaynakları departmanında dijitalleşmeniz sayesinde siz de çözüm önerilerinizi geliştirebilir, stratejik yenilikleri şirketinize taşıyabilirsiniz.

Dijital İK, insan kaynaklarının geleceğini ilgilendiren konuların başında geliyor. Aynı zamanda İK’nın sorunlarının çözümünde dijitalleşmenin aktif olarak kullanıldığını görebiliyoruz. Dijital İK ile çalışan motivasyonundan iş analizine kadar birçok projede teknolojiden yararlanabilrsiniz.

Neredeyse tüm departmanlar yeni nesil teknolojiyi aktif olarak kullanıyor. Artık sıra İK departmanında. İK departmanının dijitalleşmesini sağlayarak rekabet avantajını yakalayın. 

Yapay zeka ve robotların iş dünyasında yerini almasıyla çalışanların yeteneklerini arttırmaları gerektiğini net olarak görebiliyoruz. İK departmanı çalışan yeteneklerini arttırmak için çalışmalar yapıyor. Ancak Dijital İK günümüzde hiç konuşulmuyor. İK departmanı çalışan ilişkilerini yürütüyor diye dijitalleşmeden geri kalamaz. Süreçlerin daha şeffaf ve hatasız ilerlemesi için dijitalleşmeye ihtiyacınız var.

Dijital İK Eğitimi (Uzun Dönem) Detaylar

Bu eğitime kayıt olduğunuzda 1 yıl boyunca erişim sağlayabilirsiniz. 365 gün sonunda aboneliğiniz silinir.

Forum aboneliği: Eğitimde forum aboneliğine 1 yıl boyunca abone olabilirsiniz.

Sertifika: Eğitimde sınav yapılmaktadır. Sınav, ödev ve eğitmen değerlendirmesiyle başarılı olan öğrenciler dijital sertifika kodu ücretsiz olarak gönderilir.

What you will learn?

Değişime öncülük edin.

Türkiye’deki işletmelerin İK departmanları dijitalleşmeye gereken önemi veremiyor. İK departmanlarının %88’i dijitalleşme yolunda bir adım atmamış. İşte size önemli bir fırsat. İşletmenizde İK departmanının dijitalleşmesi yolunda ilk adımı siz atın. İK için gereken teknolojiyi kazandırın ve yıldız gibi parlayın.

Bu eğitim 8 hafta sürecek ve 40 saat ders alarak bu alanda en üst düzeyde eğitim alacaksınız. Kendi kendinize tamamlayabileceğiniz içerikler de bu eğitime dahildir (25 saat). Dijital İK ile ilgili dünyadan örnekleri canlı derslerle ve videolarla öğrenecek ve uygulayacaksınız. Eğitim sonunda bir Dijital İK stratejisi geliştirebileceksiniz. Ayrıca grup etkinlikleriyle İK uzmanlarıyla iletişim kurabileceksiniz.

Topics of Education

 • Dijital dönüşüm sebepleri
 • Dijital dönüşüm örnekleri
 • Dijital dönüşüm aşamaları
 • Dönüşüme nasıl başlarım?
 • Dönüşüm strateji oluşturmak 
 • Dijital İK vizyonu nasıl oluşturulur?
 • Dijitalleşme ve çalışanların uyumu.
 • Bitirme ödevi.
More
Certificate

Eğitimin sonunda, eğitim süresince edinmiş olduğunuz bilgiler ve örnek olaylar ışığında sınava tabi tutulursunuz. Başarı sertifikası özel ve resmi kurumlarda geçerlidir. Başarınızı ispatlamanın en kolay yolu!

 • Soğuk damgalı,
 • Uluslararası, özel ve resmi kurumlarda geçerli.
Certificate
Comments All (9)
Course Rating 4,9
Saynur Kalemli
30 Aralık 2021
5.0

İnsan Kaynakları alanında çalışan herkesin alması gereken bir eğitim. Bu keyifli eğitimde Dijital İK ile ilgili dünyadan örnekleri öğreniyorsunuz.

İrem Ateş
01 Nisan 2021
5.0

İnsan kaynakları sorumlusu olarak katıldığım online Dijital İK Eğitimi'ni başarılı buldum. Dijital insan kaynakları stratejileri geliştirme ve bu departmanı dijitalleşmesi yolunda geliştirmek için fayda sağlayacak içeriği zengin bir online eğitim. Aynı zamanda CV'nizde fark yaratmak için de katılabileceğiniz bir sertifika programı olduğunu düşünüyorum. Katkılarından dolayı eğitmenimize teşekkür ederim.

Tunas Pekediş
29 Mart 2021
5.0

Dijital İk Eğitimi insan kaynakları alanına ilgi duyan herkesin katılması gereken bir online eğitim... Online olmasına rağmen bağlantı sorunu yaşamadım ve videoları rahatlıkla izledim. Görüntü, ses kalitesi de çok iyiydi. Sertifikamla gönderilen hediyeler için de ayrıca teşekkür ediyorum. İstanbul İşletme Enstitüsü insan kaynakları alanında eğitim yelpazesi geniş bir kurum. İlgilenen herkesin eğitimlere katılmasını tavsiye ediyorum.