Dijital Çağ Becerileri Eğitimi Yorumları

  Eğitim Sayfasına Geri Dön
  Yorumlar(52)
  Ortalama Değerlendirme 5,0

  Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

  Gülcan Çınar
  03 Mayıs 2021
  5.0

  Eğitim çok güzel ve akıcı bir şekilde geçti. Bu eğitim bana çok şey kazandırdı. Kesinlikle herkesin alması gereken bir eğitim.

  Şevval Acar
  Şevval Acar
  02 Mayıs 2021
  5.0

  Kesinlikle çok faydalı bir eğitim oldu. Fazlasıyla akıcı ve sohbet havasında geçen, hiç sıkılmadığım çok keyifli bir eğitimdi. Şüphesiz her alanda işime yarayacak bir sürü bilgi edinmiş oldum. Katılmalısınız...

  Esra Mungan
  30 Nisan 2021
  5.0

  Özellikle bu dönemde ilaç gibi gelen bir eğitim oldu. Kesinlikle katılmanızı öneririm. Dersler çok akıcı ve eğlenceli geçiyor. Dersin ne ara bittiğini anlayamadım diyebilirim. Bana en büyük katkısı özfarkındalığımı artırması oldu. İlgi ve emekleri için Mehmet Hoca’ya teşekkür ederim.

  Arzu Yavuz
  Arzu Yavuz
  12 Nisan 2021
  5.0

  Eğitimi duyar duymaz hemen kaydoldum. İlk hafta tamamladım daha sonra ki haftayı da dinledim. Hocanın tutarlı bir şekilde anlatışı, her konuda açık ve net olması, interaktif testler yapması dikkat çeken ayrıntılar... Sınavına girdim ve başarıyla geçtim. Hiç düşünmeden eğitime katılmalısınız. Mehmet hoca kendini öven vakit geçsin diye sohbet eden bir hoca kesinlikle değil. Vakit bulabilirsem diğer eğitimlerini de alacağım.

  Rana Özkan
  31 Mart 2021
  5.0

  Alırken kararsız kaldığım, eğtime katıldıktan sonra İYİ Kİ dediğim eğitim. 21.yüzyıl yetkinlikleri ve bilgiye nasıl ulaşılabileceği konusunda rehberlik niteliğinde bir dersti. Bu eğitimi özellikle öğrencilere, kariyerini şekillendirmeye çalışanlara öneririm. Dersle alakalı tek kötü yorumum ders saatinin kısa olması. ;))

  Şifanur Yavuz
  29 Mart 2021
  5.0

  Eğitmenimizn espirili olması dersin akıcılığını arttıran bir özellik. Aynı zamanda sade ve anlaşılır dil kullanması bakımından çok güzel ve faydalı bir eğitim oldu. Akademik dile fazla girmedi. Farklı uygulamalar tanıtarak bilmediğim uygulamaları farkında olmamı ve kullanmamı sağladı.

  Duygu Sena Doğan
  26 Mart 2021
  4.0

  Çok keyifli bir ders ancak teorik bilgiler biraz az gibi... Belki de teorik olarak yoğun olmadığı için bu kadar keyifli bir eğitim olmuştur. :)

  Gülşah Özcan
  25 Mart 2021
  5.0

  Keyifli ve faydalı. Bir eğitimden daha ne beklenebilir ki... Kendini geliştirme adına bir adım atmak isteyen herkes bu eğitime katılmalı.

  Seda Özen
  25 Mart 2021
  5.0

  Dijital çağ becerileri eğitiminde internet kullanımı ile ilgili farkındalık edindik. Ben çok yararlı buldum. Ayrıca eğitmenimiz sayesinde keyifli geçen bir eğitim oldu. Herkese tavsiye ediyorum...

  Gunel Alizade
  24 Mart 2021
  5.0

  Hem faydalı, hem keyifli bir eğitim. Herşeyin dijitalleştiği 21. yüzyıla ayak uydurmak için çok gerekli.