CX Müşteri Deneyimi Yönetimi (Amazon Örneği) Yorumları

  Eğitim Sayfasına Geri Dön
  Yorumlar(7)
  Ortalama Değerlendirme 5,0

  Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

  Derya Aydoğan
  31 Mart 2021
  5.0

  Gülşen hocam yine diğer eğitimlerindeki gibi çok kaliteli bir eğitim oldu. Çok teşekkür ederiz.

  Kemal Mert Sarıkaya
  29 Mart 2021
  5.0

  Harika hazırlanmış bir eğitim... Sertifika siparişimle gönderilen defter çok hoşuma gitti... Sertifika baskı kalitesi paketlemesi de çok kaliteli. Online eğitimde İstanbul İşletme Enstitüsü bir numara. Müşteri deneyimi yönetimi eğitimine mutlaka katılın. Eğitmenimize de ilgisinden dolayı teşekkür ederim.

  Emre Ersoy
  26 Mart 2021
  5.0

  Alanım için yararlı bilgiler aldığım online eğitim oldu. Katılmanızı tavsiye ediyorum İstanbul İşletme Enstitüsü'nün tüm eğitimleri çok güzel.

  Ebru Yeter
  Ebru Yeter
  29 Ocak 2021
  5.0

  Gülşen hocamız çok güzel anlatıyor. Tebessüm, bilgi dolu bir eğitimdi. Kendisine ve enstitünüze sonsuz Teşekkürler🙏📨

  Amira Akbulut
  28 Ocak 2021
  5.0

  Enerjinize ve konuşma şeklinize bayıldım. İyi ki de bu eğitimi aldım diyorum çok etkili olacağına da eminim. Harika bir dersti. Diğer eğitimlerinizde görüşmek üzere 😊

  Serdar KALELİ
  Serdar KALELİ
  28 Ocak 2021
  5.0

  Gülşen Hanım eğitiminde donanımlı olduğunu size hissettiriyor. Anlatımı gayet akıcı ve güler yüzlü keyifli bir eğitim imkanı sunuyor. Müşteri deneyimi, mükemmel müşteri hizmetleri vb. hakkında bilgilere ulaşabileceğiniz bir eğitim. Kendi adıma faydalı buldum örnek şirketler üzerinden bilgilendirmeler özellikle Amazon.com firmasının geçmişten günümüze müşteri deneyimlerini bu eğitim ile birlikte idrak etmiş oldum. Bu konuda ilgili olanların kesinlikle katılmasını tavsiye ederim. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Saygılarımla.

  Bensu Donat
  27 Ocak 2021
  5.0

  Çok keyifli bir ders iletişimle alakalı sektörde olanların bence kesinlikle alması gereken bir eğitim çok yararlı olucağından eminim