Close
Mobil Menu Bars

Churn ve Müşteriyi Elde Tutma Yönetimi Yorumları

Yorumlar(21)
Ortalama Değerlendirme 4,9

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Faruk Kılınç
08 Haziran 2020
5.0

Gülşen Hocam, anlatımlarınız harika; enerjik, samimi, akılda kalıcı. Eğitiminiz için çok teşekkür ederim.

Güral Parlayan
28 Mayıs 2020
5.0

Gülşen hocam gerek teorik gerekse pratik açıdan iletişim konusunda önemli bir uzman . Müşteriyi elde tutmanın yeni müşteri kazanmaktan maliyetler açısından ve müşteri iletişiminin sürdürülebilir başarıya katkısının anlatıldığı mükemmel bir eğittimdi. Gülşen hocama ve bu eğitimi almama imkan sağlayan İstanbul İşletme Enstitüsüne teşekkürlerimi sunarım.

Hafize Gamze Taşdöven
28 Mayıs 2020
5.0

Merhaba, Gülşen hocanın enerjisine hayran kaldım.Bu konu iş hayatımda çok gerekli bir konuydu o yüzden çok mutlu oldum.gece gündüz videoları izledim.Sagolun.

Neslihan Doğan
27 Mayıs 2020
5.0

Sevgili Gülşen Hocam; sizi tanıdığım için çok memnunum. Özeniniz, dersteki duruşunuz, samimi anlatışınız ve emeğiniz için sağolun. Hiç dikkatimiz dağılmadan, sıkılmadan dinledik. Mükemmel bir eğitimdi..

Yücel şengün
16 Mayıs 2020
5.0

Gülşen hanım güleryüzlü ve enerjik bir eğitimci. Kendi iş hayatındaki deneyimlerinden örnekler katarak dersi anlatıyor böylece aklınızda kalıyor. İş hayatında özellikle müşteri ilişkilerinde başarılı olmak isteyenlere tavsiye ederim.

özge Yardımsever
14 Mayıs 2020
5.0

Örnek olaylarla, tane tane gayet güzel bir eğitimdi, son derece özenli bir öğretmenlikti teşekkür ediyor ve ilgisi olanlara öneriyorum.

Volkan Kahraman
14 Mayıs 2020
5.0

Eğitim gayet güzel, anlaşılır ve başarılı geçtiğine inanıyorum. Egitmenimiz Gülşen Hanımda çok başarılı bir anlatım yaptı. Emeğine sağlık.

Necip Fazil Güldemir
14 Mayıs 2020
5.0

Mükemmel bir ders ekibime önerdim Gülşen hanıma ayrıca teşekkürler tüm derslerine katıldım 18 mayıs da tüm ekiple tekrar dinleyeceğiz dersleri.

Yasemin Sonmez
14 Mayıs 2020
3.0

Her şey için teşekkürler, canlı dersler herkes için faydalı olacaktır.

Ilker Sabuncu
14 Mayıs 2020
4.0

Çok faydalı oldu. Gülşen Hocaya teşekkür ediyorum. Faydasını sizde göreceksiniz.

Esra Savaş
10 Mayıs 2020
5.0

Gülşen hocam efsane. Herkese işi ne olursa olsun yararlı bir eğitim. Gülşen hocam bu konuda çok iyi. Churn eğitimi kaçırılmaz bir fırsat

Hande Arsoy
26 Nisan 2020
5.0

Çok katkılı bir Eğitimdi Hocama da buradan teşekkürler :))

Mert Vurkun
12 Nisan 2020
5.0

Hocamıza çok teşekkür ediyorum. Hocamız samimiyeti ve deneyimleriyle bize çok şey kattı. Bu eğitimi kesinlikle tavsiye ediyorum. Sizede çok şey katacaktır.

Seval Bülbül
08 Nisan 2020
5.0

Her türlü etkenlerden dolayı kısıtlayacı imkanlar içersinde bulunan kişilere sınıf ortamında eğitim imkanı sağlaması muhteşem.Eğitimcilerimizinde emeğine sağlık hepsi süper..Çok teşekkürler İstanbul İşletme Enstitüsü...

Aysenur Celimli
30 Mart 2020
5.0

Hocamızın samimiyeti, anlatımı, üslubu ve tecrübererini aktarması anlattıklarını unutulmaz yapıyor. Öğrendiklerimi hemen uyguladım bile:) teşekkür ederim Gülşen Hocam, Teşekkür ederim İstanbul İşletme Enstitüsü :)

Mədinə Baratova
25 Mart 2020
5.0

teşekkürler hocam.Muhteşem bir anlatım tarzınız var.

Ümit Balyemez
06 Ocak 2020
5.0

Eğitimi herkese tavsiye ediyorum ve hocamıza çok teşekkür ederim

Nida Yalçın
06 Eylül 2019
5.0

Alanında çok başarılı, tecrübeli, bilgi birikimi yüksek Gülşen hocamızın bizlere bu dersi vermesi çok büyük bir şans.Bana çok şey kattı, diğer eğitimine de mutlaka katılacağım.Kendisine çok teşekkür ediyorum.Tecrübelerini daha farklı derslerle çeşitlendirmek isterse o derslere de mutlaka katılırım ve bunun olmasını çok isterim.

Hasan Aksoy
30 Ağustos 2019
5.0

Kaliteli Eğitmen, kaliteli Eğitim

Ercan Okur
01 Temmuz 2019
5.0

İEE öncelikle teşekkür ediyorum.Churn ve müşteriyi elde tutma yönetimi eğitimi, süper güçlerle dünyaya farklı bakmanızı, düşüncelerinizi uyandırarak bağlantılarınızı bollaştırmanızı, deneyimleri aynalayarak özlerinizi şaşırtmanızı, derinliklere gönül vererek hayallerinize ulaşmanızı, kalbinizin arzularıyla dans ederek konuşmanızı, girişimlerinize fark yaratarak süprizleri kaldırmanızı, nefeslerinizi ilişkilendirerek çizgilerinizle ayağa kalkmanızı, farklı pek çok şeylerin tutumlarını değiştirmenizi, zihinleri yeniden canlandırarak zenginlikleri çekmenizi, inançlarınızı gözden geçirerek daha sağlıklı yaşama tutunmanızı, ilişkileri güçlendirerek olumlu ilişkiler oluşturmanızı ve çok daha fazla kanallarınızla başkalarına karşı daha hoşgörülü olacak, daha güçlü olumlu izlenimler bırakacak ve insanlara ilhamlar vereceksiniz.Eğitmenimiz Gülşen Yegin, katılımcılarla güçlü irtibat kurarak ayar noktalarını paylaşan, mutluluk kalelerini kuracak fikirleri dile getiren, kendi içsel dönüşümlerini bir aşkla anlatan, atmosfer gibi devasa oksijen veren, pırlanta gibi birisi.Herkesin İEE eğitimlerine katılarak aşk dalgası veren kıpırdamaları yakalamalarını diliyorum.

sait demir
28 Mayıs 2019
5.0

Gülşen Yegin hocamızdan daha önce halkla ilşkiler dersi almıştım. Muhteşem bir anlatım tarzı ve bilği birikimini bizlere aktarmıştı. Eminimki aynı tecrübelerle burdan bizlere deneyimlerini o güzel hitap şekli ile aktaracaktır.