Çatışma Yönetimi Eğitimi Yorumları

Eğitim Sayfasına Geri Dön
Yorumlar(22)
Ortalama Değerlendirme 5,0

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Ali İhsan İsmayılova
20 Nisan 2021
5.0

Online Çatışma Yönetimi Eğitimi iletişim becerilerini geliştirmek için harika bir eğitim. Eğitmen de oldukça ilgili ve konuya hakimdi. Canlı yayınlara katılamasam da videoları izleyerek eğitimi tamamladım. Görüntü ve ses kalitesi de oldukça iyiydi... Fatoş hocadan yeni eğitimler de bekliyorum. :) 

Merve Şentürk
25 Mart 2021
5.0

Çatışma yönetimi eğitimi herkes için hem sosyal hem iş hayatı için fayda sağlayan bir eğitim... Tüm canlı yayınlara katıldım benim için verimli ve keyifli geçen online eğitim süreci oldu. Eğitmenimiz Fatoş Hanım da çok samimi ve ilgiliydi kendisine sevgilerimi iletiyorum.

Merve Çevik
21 Mart 2021
5.0

Çok güzel bir eğitimdi. Fatoş hocamız sayesin de dersler su gibi çok akıcı ve keyifli geçti. Bana kattığı pek çok şey oldu. Katılmanızı öneririm. Fatoş hocamızın emeğine sağlık. Çok teşekkürler.

Akrenur Kısa
Akrenur Kısa
13 Mart 2021
5.0

Çok güzel ve keyifli bir dersti Fatoş hocamızın sayesinde. Ders eğlenceli ve akıcı bir şekilde geçiyor, sıkılmak mümkün değil. İyi ki denk gelip de Fatoş hocamızla tanışmışız çok memnun kaldım. Emekleriniz için teşekkür ederiz.

Ebru Karabulut
12 Mart 2021
5.0

Benim için akıcı, samimi, anlaşılır ve keyifli bir eğitimdi. Özel ve iş hayatımda kullanabileceğim güzel, yararlı teknikler öğrendim. Fatoş Hanım'ın emeğine ve yüreğine sağlık.

Tülin Dağlıoğlu
01 Mart 2021
5.0

Çok faydalı ve kıymetli bilgileri öğrendiğim,tadı damağımda kalan bir eğitim oldu.Fatoş hocamın akıcı,keyifli,enerji dolu anlatımı ile güzel bir eğitimi tamamlamanın mutluluğunu yaşıyorum.Teşekkürler...

Dursine Yaylak
10 Şubat 2021
5.0

Sıcak kahvenin yanına lokum gibi bir ders, faydalı oldu. En beğendiğim tavsiye çatışmalarımızı bir tiyatro sahnesi gibi hayal edip karşılıksız kabul ve saygı sahibi olmak. Kahvenizi alıp gelin derim.

Derya Şener
29 Ocak 2021
5.0

Hocamızın samimi ve akıcı anlatımı ile dersler çok keyifli geçti. Günlük hayatta kullanılacak çok faydalı bilgiler edindim; özellikle aralara sıkıştırılmış kısa hikayeler çok hoştu. Değerli Hocamıza her şey için çok teşekkürler, gerçekten çok güzel bir eğitim oldu benim için.

Nurdan Alkan
Nurdan Alkan
24 Ocak 2021
5.0

Çok güzel bir eğitimdi. Herkesin katılmasını tavsiye ederim. Fatoş hocanın güleryüzünü görünce ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Mediha Kizilkaya
04 Ocak 2021
5.0

Çok istifade ettim çok teşekkür ederim Fatoş hocam.