Çağrı Merkezi Telefonda İletişim Teknikleri (Kurumsal)


220₺

5,0
1 Değerlendirme
Yakın zamanda 2 kişi kayıt oldu.

Çağrı Merkezi Telefonda İletişim Teknikleri (Kurumsal)

Türkiye genelinde çağrı merkezi alanında çalışan müşteri temsilcisi sayısı 102 bine ulaştı. Dijitalleşmenin etkisiyle birlikte e-ticaretin önemli boyutlara ulaşması çağrı merkezi hizmetlerini daha da önemli hale getirdi. Ayrıca kamu hizmetlerinden özel sektöre çağrı merkezleri her alanda hizmet veriyor.

Çağrı yönetiminin elde tutulması için görüşme sırasında anlaşılır ve net ifade kullanımı önemlidir. Kurum kültürünü yansıtarak verimli bir profesyonel hizmet vermek, müşteri memnuniyetini sağlamak için en önemli etkendir. 
Bu eğitimimiz de çağrı merkezi müşteri temsilcilerinin yapmış oldukları görüşmelerde; telefonda kaliteli iletişim sağlamaları, memnuniyet oluşturmaları, etkin dinleme teknikleri ile çözüm odaklı hızlı yanıtlama tekniklerini öğrenmeleri ve kurum kültürü içerisinde profesyonel hizmet verme yöntemlerini göstermeleri amaçlandı.

Eğitim içeriği tecrübeli ya da yeni başlayan tüm müşteri temsilcilerinin uygulayabileceği şekilde tasarlandı.

Çağrı Merkezi Telefonda İletişim Eğitim ile firmanızda hizmet ve çalışmalarınızı müşterilerinize anlatmaya çalışan ve onların sorularını cevaplayan çağrı merkezi personellerinize ister online isterseniz de yüz yüze olarak gerekli eğitimler veriliyor. Bu kapsamda şirketinize özel hazırlanacak eğitim programıyla telefonun nasıl açılacağından konuşma için gerekli hazırlığa, müşteriye hitap şeklinden zor müşterilerle baş etmeye kadar birçok konu başlığı ele alınıyor. 

Kurumunuzda müşterilerinizde telefonda iletişim kuran personellerinizin görüşmelerini daha verimli yürütebilmesi için gerekli tüm bilgiler uygulamalı olarak veriliyor. 

Bu eğitim ile birlikte kişilere telefonda konuşulan kişiyi anlamaları konusunda gerekli bilgiler verilerek müşteri ile empati kurabilmelerinin püf noktaları gösterilecek. Uygulamalı olarak çağrı merkezi personelleriniz birbirlerini deneme imkanına kavuşarak tüm eksiklerini kısa sürede kapatabilecekler. 

Eğitim kapsamında işlenecek konuların bazıları şunlar olacak; 

 • Telefonda İletişim Nasıl Kurulmalı?
 • Müşteriye Telefonda Nasıl Cevap Verilmeli?
 • Müşteriyi Beklemeye Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?
 • Sesinizi Nasıl Kullanmalısınız?
 • Etkili Konuşma ve Etkili Dinleme Nasıl Olmalı?
 • Telefonda Etkili İletişim Teknikleri Nelerdir?

Eğitim Süresi: 6 Saat

Ücret: 1 kişi için belirlenen ücret gösterilmektedir. Eğitim en az 10 kişi ile yapılmaktadır.

Seviye: Başlangıç ve temel fonksiyonlar.

Kurumsal Çağrı Merkezi Telefonda İletişim Teknikleri Eğitimi Detayları

 • Belirtilen fiyat 1 katılımcı içindir. En az 10 katılımcıyla eğitim açılmaktadır. Daha fazla katılımcı için fiyat istiyorsanız destek ekibiyle iletişime geçiniz.
 • Eğitim online olarak yapılacaktır.
 • Dersler Enstitü online eğitim sistemi üzerinden canlı olarak yapılır.
 • Ders tekrarları video ve podcast kaydedilir ve 3 ay boyunca video olarak tekrarları izlenebilir.
 • Katılımcıların herhangi bir program indirmesi gerekmez. Bilgisayar, akıllı telefon veya tablet cihazlardan giriş yapılabilir.
 • Eğitim kurumunuza özel olarak yapılır ve harici erişime kapalıdır.
 • Satın alma işlemi sonrasında kurumunuza özel bir link verilir ve tüm katılımcılar tek linkle giriş yapabilir.
 • Ders saatleri gündüz veya akşam olarak düzenlenebilir. Kurumun talepleri ve eğitmenin uygunluğuna göre planlama yapılacaktır.
Devamı
Yorumlar(1)
Ortalama Değerlendirme 5,0
Nida Özkan
26 Nisan 2021
5.0

Her işletmenin katılıp fayda sağlayabileceği harika bir eğitim. Münevver Birol alanında bilgili ve oldukça ilgili bir eğitmen. Katkılarından dolayı teşekkür ederiz.