AnasayfaOnline EğitimlerÇağrı Merkezi Kalite Uzmanlığı Eğitimi
50 Online
65.953 Öğrenci

Çağrı Merkezi Kalite Uzmanlığı Eğitimi

Müşteri memnuniyeti açısından kalite gereksinim analizi yapmayı uzmanından öğreneceksiniz. Operasyon içerisinde kontrolü sağlayabilecek, tüm ölçüm kriterlerini devreye alabileceksiniz.
5
(3)

Inbound, outbound ve sosyal medya hizmeti sağlayan çağrı merkezlerinde ulaşılabilirlik kadar kaliteli hizmet sunma önemlidir. Başarılı hizmet verme, kurumsal imajı koruma, objektif performans ölçme ve standartları sağlayabilme açısından kalite birimi büyük rol oynar. Bu birimde çalışan personellerin tecrübeleri ve objektif yenilikçi bakış açıları ile standartlar korunurken aynı zamanda geliştirme ve farklı değerlendirme yöntemleriyle motivasyon kaynaklarına da yol gösterici olurlar.

Çağrı merkezinin olmazsa olmaz bu biriminde çalışmak isteyen, kalite uzmanlığına yeni adım atmış ya da atacak olan kişilerin dinleme, kriter oluşturma, raporlama ve geri bildirim becerileri kazanmaları, ayrıca gelişime açık hale gelmeleri amaçlı tasarlanmıştır. 

Çağrı Merkezi Kalite Uzmanlığı Eğitimine Kimler Katılmalıdır?

  • Çağrı merkezinde kalite uzmanı olarak çalışanlar,

  • Çağrı merkezinde kalite uzmanı olarak çalışmak isteyenler

  • Çağrı merkezinde kalite birim yönetici ve yönetici adayları

  • Çağrı merkezinde eğitim biriminde çalışanlar ve adaylar,

  • Çağrı merkezi yöneticileri ve yönetici adayları,

  • Çağrı merkezinde raporlama biriminde çalışanlar,

  • Telefonda müşteri ile bağlantıda olanlar.

Devamını göster
Bu, çağrı merkezi kalite uzmanlığı eğitimine odaklanan çevrimiçi bir kursun görüntüsüdür. Görselde gözlüklü ve beyaz gömlekli bir kadın yer almaktadır. Elinde kurs başlığının yazılı olduğu bir tabela tutmaktadır. Ayrıca bir kolye takıyor ve kareli bir gömlek giyiyor. Daha yakından bakıldığında gözleri ve ağzının yanı sıra elleri de görülüyor. Bu online kurs, çağrı merkezi kalite ilkelerini ve çağrı merkezi kalite uzmanı olmak için gerekli becerileri anlamaya yönelik kapsamlı bir yaklaşım sunmaktadır. Eğitim boyunca katılımcılar başarılı bir çağrı merkezi operasyonunun temel unsurlarını keşfedecek, müşteri hizmetleri kalitesini değerlendirecek ve müşteri hizmetlerini iyileştirmek için stratejiler belirleyecektir. Bu eğitim, katılımcılara müşteri hizmetleri etkileşimlerinin kalitesini etkili bir şekilde nasıl ölçeceklerini, analiz edeceklerini ve iyileştireceklerini öğretecektir.
01102
Video5
Sınav1
Ödev
Ders Notları1
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
08/06/2024
Sertifika Sınavı
15/06/2024
Sertifika Sınavı
22/06/2024

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.