Close
Mobil Menu Bars

Bordro ve Bordro Uygulamaları Eğitimi Yorumları

Yorumlar(99)
Ortalama Değerlendirme 4,4

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Kadir İmir
18 Haziran 2020
5.0

Öncelikle Yelda Hanıma Çok Teşekkür Ederim Bu Eğitimi Almamin Amaci Bilgilerimi Tazelemek ve Eksik Bildigim Konuları Ögrenmektir.Bu Konuda Yelda Hanim Çok Başariliydi.Emeklerine teşekkür ederim.

Nazmiye Durmuş
16 Haziran 2020
5.0

kaliteli bir eğitim almak isteyen bu konuda kendini geliştirmek isteyen herkes rahatlığı ile bu eğitimi alabilir. Başarılı akıcı sıkılmadan keyifli bir biçimde anlatan kaliteli ve verim sağlayan bir eğitmen. Yelda Hocammm çok teşekkür ederim emekleriniz için bu işi yapmanıza vesile olan şey neyse bilmiyorum ama çok yerinde olmuş canı gönülden ayrıca tebrik ederim sizi tanımak çok güzeldi

Nazmiye Durmuş
15 Haziran 2020
5.0

kaliteli bir eğitim almak isteyen bu konuda kendini geliştirmek isteyen herkes rahatlığı ile bu eğitimi alabilir. Başarılı akıcı sıkılmadan keyifli bir biçimde anlatan kaliteli ve verim sağlayan bir eğitmen. Yelda Hocammm çok teşekkür ederim emekleriniz için bu işi yapmanıza vesile olan şey neyse bilmiyorum ama çok yerinde olmuş canı gönülden ayrıca tebrik ederim sizi tanımak çok güzeldi

Emine Tuğba Avcı
14 Haziran 2020
5.0

Yelda Hanım çok teşekkür ederim faydalı bir eğitim oldu. emeğinize sağlık.

Evrim özçelik
12 Haziran 2020
5.0

Yelda hocanın her eğitimine girmek gerekiyor bence. Müthiş akıcı,verimli ve keyifli bir eğitimci

Soner Cenk
07 Haziran 2020
5.0

Karantina sürecinde kendimi geliştirebilme imkanı bulduğum çok faydalı bir eğitim oldu. Yelda Hanım'a ve eğitimi organize eden tüm ekibe teşekkür ederim, emeklerinize sağlık...

Emin Akman
01 Haziran 2020
5.0

Yelda hocanın verdiği ödevler olsun güzel anlatımı olsun konulara neredeyse tamamen hakim olabileceğiniz bir eğitim sizi bekliyor.

Hande Yılmaz
24 Mayıs 2020
5.0

Bordro uygulamaları eğitimi kesinlikle sadece teori değil pratiğe yönelik bir eğitim. Yelda Hoca gayet açık bir şekilde anlatıyor. Buradaki uygulamalar iş hayatına hazırlıyor. Eğitimden memnun kaldım. Emekleriniz için teşekkürler.

Hava Tekten
24 Mayıs 2020
5.0

Benim açımdan çok öğretici bir ders oldu. Bu kadar verim alabileceğimi düşünmüyordum ama eğitmenimiz Yelda Ökten sabırla, herkesin anlayabileceği şekilde anlatıyor.Kendisine ve İstanbul İşletme Enstitüsüne buradan teşekkürlerimi iletiyorum.

Barış Dülger
23 Mayıs 2020
5.0

Başlangıçta ne kadar faydalı olacağı konusunda çok tereddüt etmiştim. Fakat eğitimin son günü keşke biraz daha ders uzasa diye içimden geçirdiğim bir eğitim oldu. Yelda Ökten hocama burdan da bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Herkesin sıkıcı olduğunu düşündüğü bi alanı bu kadar açık, anlaşılır ve eğlenceli hale getirmek Yelda hocanın ne kadar mükemmel bir eğitmen olduğunu gösteriyor. Eğitimi almayı düşünenlere tavsiyem hiç tereddütsüz almalarıdır.

Ercan Okur
22 Mayıs 2020
5.0

İstanbul İşletme Enstitüsüne çok çok teşekkür ediyorum. Bordro ve bordro uygulamaları eğitmenimiz Yelda Ökten, gerekli hesaplama yazılım kullanımlarını işlemelerle ilerleterek önemli noktaları kolayca sistematik bir şekilde açıklamalarla öğreterek bilinmesi gereken başarılı kılacak çalışma reformlarını iş performansındaki iyileşmelerle ilişkilendirerek bireysel konumları uygulanabilir görünümlerle aydınlığa kavuşturarak yansıyan iyileşmelerle mümkün olduğunca keyfi değerlendirmeler yaparak ideal olgunlukları sağlamalı sonuçlarla bizlere memnuniyeti elde ettirdiği için çok teşekkür ederim. Benliği maksimum dışarı çıkarmak sahip olunan bolluğu fikir penceresinden açmaktır. Olgulara mucizeler katmak kaldırmalı yeni bir hayat sürdürmektir. En yararlı yanlarınızı besleyerek gerçeklerle konuşmak isteyen herkesin bu eğitime katılması için hız sağlıyorum.

Fulya Acar
14 Mayıs 2020
5.0

Öncelikle bize evlerimizden online şekilde eğitim alabileceğimiz bu platformu sunan herkese teşekkür ederim.Eğitimler harika.Bir çok eğitime katıldım ve hepsi kesinlikle son derece öğretici oldu.Yelda hocamın dersi de keza öyle.Kendisi kişisel olarak buraya yorum yazdırabilecek öğretmenlerden.Güler yüzü ve ilgisi için sonsuz teşekkürler.Mutlaka katılın derim bende.Teşekkür ederiz hocam.

Hasan Kaçmaz
14 Mayıs 2020
5.0

Yelda hoca gayet ilgili ve bilgili bir eğitmen. İnsana çok şey katıyor. Emekleri için teşekkürler..

Linet Aydın
11 Mayıs 2020
5.0

Yelda Hocamız alanına son derece hakim, profesyonel bir eğitmen. Derslerini akıcı ve herkesin anlayabileceği şekilde tane tane anlatıyor. Kendisini bordro uygulamaları alanında geliştirmek isteyenler için kesinlikle alınması gereken bir eğitim.

Oguzhan Gezer
11 Mayıs 2020
5.0

Herkese tavsiye ederim.

Yasin şahin
10 Mayıs 2020
5.0

Yelda ÖKTEN hocamız konuya inanılmaz hakim.Konuya hakim olmasının yanında dersi ve konuyu herkesin anlayabileceği bir şekilde anlatıyor.İnanılmaz derece de etkili ve kaliteli bir eğitici.Emeklerinden ve öğrettiklerinden dolayı çok teşekkür ederim.Bu dersi bu hocadan aldığınız zaman bir saniye olsun sıkılmayacaksınız.

Melike Ateş
22 Nisan 2020
5.0

Yelda Hoca çok tatlı bir Eğitmen, konuya da son derece hâkim. Ben iş davalarıyla ilgili dosyalardaki bilirkişi hesaplamalarını anlayabilmek için almıştım, faydalı olacağına inanıyorum.

Zeynep Mert
29 Mart 2020
5.0

herşey çok güzeldi Yelda hocanın güzel anlatımıyla öğrendik ama daha fazla öğrenmek için İLERİ BORDRO EĞİTİMİ PROGRAMI açarsanız katılmak istiyorum.

Sezer Defne
16 Şubat 2020
5.0

yelda hocam bilginize ve emeğinize sağlık.İLERİ BORDRO EĞİTİMİ PROGRAMI açarsanız muhakkak katılmak isterim.

Aysel önder
16 Aralık 2019
5.0

Yelda Hoca çok akıcı ve iyi örnekleme yaparak anlatıyor. İyi ki de almışım eğitimi. Mesleğe yeni başlamış biri olarak bilgilerimi tazelememi sağladığı için teşekkür ediyorum.

Muharrem şengül
12 Kasım 2019
5.0

Yelda Hocamın; konu anlatımı, entelektüel bilgisi, alanındaki yetkinliği, hazırladığı materyalleri ve profesyonelliği tek kelimeyle mükemmel. Eğitim açlığınız varsa ziyafete hazır olun. Kendilerine teşekkür eder saygı ve sevgilerimi sunarım.

Meliha çelik
08 Ekim 2019
5.0

Yelda hocamdan bir şeyler öğrenmek çok güzel. Etkili bir ders anlatım tekniği var. başka eğitimlerde görüşmek üzere.

Gözdenur Gürsoy
27 Ağustos 2019
5.0

Yelda hanım oldukça güzel sunuyor dersi fakat sınav süresi çok kısa bununla ilgili düZenleme yapılması gerekir.

Veli Doğu
14 Temmuz 2019
5.0

Yelda hocamın sabrına emeğine ağzına sağlık çok teşekkür ediyor yeni katılımcı arkadaşlarımın çok şanslı olacağını düşünüyor ve herkese kariyerinde başarılar diliyorum.

Atakan Güney
19 Haziran 2019
5.0

Hocanın anlatımını çok beğendim

Meriç Gülen
28 Mayıs 2019
5.0

Kolay anlaşılabilir, akıcı ve gerçekten öğretmeye dayalı bir anlatımla çok başarılı bir eğitim, teşekkürler

Merve özer
27 Mayıs 2019
5.0

Hocanın diksiyonu ve derse katılım sağlatmasından etkilendim. Videoları canlı izleyemedim fakat izlemeyi çok isterdim.

Furkan Altuntaş
26 Mayıs 2019
5.0

Gerçekten çok güzel ve öğretici bir dersti.

Mustafa Kemal Özbek
28 Nisan 2019
4.0

Her şeyden önce bu eğitimi aldığım için mutluyum. Eğitimlerin çeşitlenmesini ve daha çok eğitime katılmayı bekliyorum. Bordro eğitiminde eğitmen konuya hakimdi, konuları yeterince açık anlattı ve uygulama fırsatı sundu. Sertifika sınavı süre açısından yetersizdi. Benim katıldığım hafta canlı ders yoktu ama önceki dersin kayıtları büyük ölçüde yeterli oldu. Ancak ders içeriklerinde yer alan slaytla videodaki slayt arasında küçük farklar vardı. Ayrıca slaytta hatalı olduğunu düşündüğüm bir kaç konu vardı. Eğitmene mail attım ama geri dönüş olmadı. Benzer hatalar deneme sınavındaki birkaç soruda ve sertifika sınavındaki bir soruda da vardı. Sertifika sınavında sorunun birinde iki sık aynıydı. Sonuç olarak iyi bir eğitimdi ve anlatılan konulara büyük ölçüde hakim olduğumu düşünüyorum.

Gülfidan Gülver
19 Şubat 2019
5.0

Yelda Hanım son derece sabırlı ve tartışmasız iyi bir eğitmen. Kendisine teşekkür ediyorum.

Selen Uğurelli
15 Şubat 2019
5.0

Online Ders değişimi yapabiliyor muyuz?

şeyda Alçev
12 Şubat 2019
4.0

Ders çok iyi akıcı anlatımıyla zaman çabuk geçiyor hoca zamanı gayet başarılı kullanıyor. Sadece Sınavdaki bordro hesaplamalar için zaman yetersiz uzatılması gerekiyor

Hatice Dağ Bedir
09 Şubat 2019
5.0

Yenilenen şekliyle mükemmel olmuş?

Hatice Dağ Bedir
21 Ocak 2019
1.0

Derste anlatılan konuların sorulması ve o kadar hesap sorusuna sürenin uzatılması gerekir.

Senem Duygun
15 Ocak 2019
3.0

sınavda notlarda ve derslerde olmayan konulardan sorulduğunu düşünüyorum.

Ecem Aydindoğan
15 Ocak 2019
5.0

Eğitimden memnun kaldım tavsiye ederim

Zeynep Akdemir
07 Ocak 2019
2.0

Merhabalar. Hoca çok iyi çok bilgili olabilir kesinlikle ona bir sözüm yok. Fakat derste çok verimli olduğunu düşünmüyorum. Çok iyi bir anlatımı yok.

Mert Öztürk
07 Ocak 2019
3.0

Yelda Hoca gerçekten derste aktif biri fakat sistemdeki deneme sınavlarının yapılan sertifika sınavı ile uzaktan yakından alakası yoktu. Üzülerek söylüyorum sertifika sınavında derste çözülmemiş 1-2 soru vardı. Umarım içerik gözden geçirilip tekrar düzenleme yapılır.

Meryem Oran
07 Ocak 2019
1.0

eğitimi almak istiyorum ama kayıt kabu etmiyor ndn acaba

Esin Inceboy
07 Ocak 2019
5.0

Emeğinize sağlık. Teşekkürler Yelda Ökten Teşekkürler İstanbul İşletme Enstitüsü

Esin Inceboy
07 Ocak 2019
5.0

Emeğinize sağlık. Ücretsiz online eğitimler vererek pek çok kişiye ışık oluyorsunuz ve umarım katılım gösteren herkesin düşüncesi aynıdır. Sınav süresi, soruların zor yada basit olması gibi konulara değinmeyeceğim çünkü böylesine ışık tutan eğitimlerin verilmesi bile bir lütuf bize. Teşekkürler İstanbul İşletme Enstitüsü

Seda Sayar
07 Ocak 2019
5.0

online eğitimlerin ücretsiz olmasına rağman bu kadar titiz çalışılması taktire şayan emek ve hocalarımıza teşekkürler.

Engin çinar
07 Ocak 2019
5.0

İş hayatınız ile alakalı olsun veya olmasın, herkesin mutlaka bu platformdan yararlanması gereli, herşey için teşekkürler

Haci Murat Şahinoğlu
07 Ocak 2019
5.0

4 4 lük ilgi ve aynı şekilde hizmet kalitesi.Bravo

Umut Yazıcı
27 Aralık 2018
5.0

Merakla bekliyorum

Zayide Gözde Acat
24 Aralık 2018
2.0

Bize sunduğunuz bu güzel fırsatlar için çok teşekkür ederim ama verilen eğitimle sınav arasında uçurum vardı ne yazık ki.

Şerif DOĞRU
10 Aralık 2018
3.0

Hocanın enerjisi,uygulamaya yönelik ders işleme süreci ve derse hakimiyeti harika; ancak sertifika sınavına gelince derste anlatılanlar kesinlikle yeterli olmuyor ve süre sıkıntısı yaşanıyor.

sevilay toprak
23 Kasım 2018
5.0

Harikasiniz

Mehmet Özgür Diktaş
16 Kasım 2018
2.0

Yelda Hocamızın enerjisi çok iyiydi fakat iş sınava gelince eğitimde baya bir eksik varmış ve anlatılmayan, değinilmeyen çok konu ile karşılaştım. Bu yüzden etkili bir eğitim olduğunu düşünmüyorum.

Zuhal Zaimoğlu
12 Kasım 2018
5.0

Harika bir eğitim haftasıydı Yelda Hanım gerçekten gerekli bilgi,beceri ve donanıma sahip bir eğitmen.Eğitim yüzyüze olsa bu kadar verimli geçemezdi. önce Yelda Hanıma sonrasında enstitü ekibine sonsuz teşekkürler,emeğinize sağlık

Öznur Ağlamaz
12 Kasım 2018
5.0

Hersey cok guzrl tesekkurler

Elif sarı
11 Kasım 2018
1.0

bu kurumda birçok online derse katıldım fakat bu kadar verimsiz bir ders görmedim. sayısal sorular sadece sözel olarak anlatıldı tahta kullanılmadı. hoca bilgi sahibi olabilir ama bilgi aktarma konusunda yetersizdi. geçmiş video olduğundan soru da soramadım vede 1 2 video da mesajlar kısmı gözükmedi soru cevaplarını hoca oradan istiyordu göremedim. ayrıca sınavda işlemediğimiz anlatılmayan konular vardı. benim için bu ders çok yetersizdi.

Bilgehan Aykul
09 Kasım 2018
5.0

Merhaba, kamutech veya technolink programları üzerinden mi eğitim verililiyor acaba ?

Melike Özkaya
08 Kasım 2018
5.0

Yelda Hocadan ilk kez eğitim aldım. Enerjisi çok güzeldi. Konuya hakimiyet ne anlatması çok güzeldi. Çok teşekkür ederim.

Gonca Aygün
03 Kasım 2018
3.0

Eğitim tam anlamıyla yeterli olmadı zaman açısında çok kısıtlı olduğunu düşünüyorum. Sınavda ise sorulan sorular derste çözülenlerden daha zordu üstelik işlemediğimiz konu olan engelli bordrosu soru olarak sorulmuştu. Bu yüzden bu ders verimsizdi benim için.

Remziye BOLAT
26 Ekim 2018
5.0

Egitmenimize çok teşekkürler, gerçekten alanında oldukça başarılı,

Görkem Doğan
15 Ekim 2018
4.0

Eğitmeni çok sevdim gerceken kisa surede cok sey ögrendigimi dusunuyordum ta ki dün ki sinava kadar. Sinavdan sonra anladim ki cok fazla eksik kisim var bilmedigimiz birseyler var tam oturmamis keza cok fazla çalıştım sinava hocanin anlattiklarini harfiyen uyguladim ama ulastigim sonuclarla şıklarda ki sonuclar cok farkliydi yelda hanimi cok begendim tekrar katildim kursuna bu sefer olacak insallah

KEMAL İNANÇ
15 Ekim 2018
1.0

dersin akıçılığını bozan iyi bir ders olmadı

Çağla Aksu
14 Ekim 2018
3.0

Ders eğlenceli ve olabildiğince interaktifti. Ama video dersler aniden kapanıyor. Dersin sonunu muhtemelen tam olarak göremedim. Bu yüzden de sınav da gördüğüm bazı sorulara eğitimde hiç değinilmemişti bu da benim sınavda maalesef zorlanmama sebep oldu.

Meltem Tonay
14 Ekim 2018
1.0

Sertifika sınavının deneme sınavıyla ve de hocanın anlattıklakıyla zerre alakası yoktu. Muhtemelen 70 Bile alamayacağım. Kendi aramızda hazırlayıp çözdüğümüz sorular daha dersle alakalıydı ve orda sıralamada 1.ydim. o kadar uğrastım emeğim ziyan oldu. Hoca da sıfırtan baslayanlara uygun anlatamıyor,anca temeli olan bu isle uğrasan derslerini daha önceden görmüs olan biri anlayabilir. Son derece sıkıcı ve verimsiz geçti tavsiye etmiyorum.

Deniz Ersoy
14 Ekim 2018
5.0

BİR İSTANBUL ENSTİTÜSÜ FANATİĞİ OLARAK ÖĞRENDİĞİM ÇOK ŞEY VAR.EĞİTMENLERİ GERÇEKTEN BU KONUDA HEM DENEYİMLİ HEMDE BAŞARILAR. BİZLERE BU İMKANI SUNDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİ.

Müge Oğuz Ünal
14 Ekim 2018
5.0

Harika bir eğitmendi. Dersle ilgili çok açıklayıcı bilgi verici şeyler öğretti. Anlatımı Güzel ve anlaşılırdı. Herşeyi çok net bir şekilde anladım. Dersin içireği ve konularda meslekle ilgili cok Güzel bilgiler. İstanbul işletme enstitüsü Harika başarılara imza atıyor bence.

Güler Bircan Boz
07 Ekim 2018
5.0

Yarın ilk eğitimime katılacağım, şimdiden teşekkür ederim özveriniz için

Hüseyin Kamalak
02 Ekim 2018
5.0

Gerçekten faydalı olacağına inandığım bir uygulama ve sayfa

Fatih perçikli
29 Eylül 2018
5.0

Çok teşekkürler iienstitü çalışanları ve emektarlarına hocalarımıza bunun topluma yönelik çok iyi bir yardım eğitimi olduğunu idrak eden haliyle kendi rızasıyla gelip öğrenip emek harcıyor herkese çok teşekkür ediyorum iyi çalışmalar

Gökdem Rüzgar Çetin
03 Eylül 2018
1.0

hiç bilmeyen ilk kez öğrenecekler için yetersiz. canlı dersler çok sıkıcı sınav soruları konularda geçen gibi değil ve bazıları 2017 -2016 dan kalma hesaplamalar yapılar doğru sonuca ulaşmamıza sebep oldu. güncellenmeli.

GÜLDEN ÖZTÜRK
29 Ağustos 2018
5.0

Muhteşem bir anlatım.

Mustafa YABA
19 Ağustos 2018
5.0

Daha önce hiç bilgim olmayan bir alanda değerli eğitmen ve iyi hazırlanmış ders notları sayesinde evimin huzurlu ortamında çok şey öğrendim. Emeği geçen ilgililere teşekkür ederim.

Erkan GÖKŞİN
19 Ağustos 2018
1.0

ders içeriğinde anlatılanlar ile deneme sınavlarında sorular hesaplamalar birbiri ile uyumsuz. bir de 2016 yılındaki agi oranları ile hesaplama yapılıyor. bu konuda bayağı saçmalanmış. deneme sınavlarında hocanın anlatımı hiç hoş değil.

Mehmet Kadir Yıldız
08 Ağustos 2018
4.0

Emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Çok geniş bir konu sadece aldığım bazı eğitimler gibi indirilen dokamanlar ile anlatım videoları arasında farklar mevcut. Mesela videoda bazı yerler 2016 yılı dokanmanlarda karisik hem 2016 hem 2018 mevcut. Ayrıca eğitimleri daha sonra tekrar izleme imkanı yok.

Destek Ekibi

Merhaba, eğitimle ilgili iyileştirmeleri yapıyoruz.

Şöhret Merve KARAKUŞ
06 Ağustos 2018
5.0

Eğitim gerçekten çok başarılı. Bordro konusunda hiç bir bilgim yokken şuan bir çok konuda bilgi sahibiyim. Başta çiğdem hocaya olmak üzere istanbul işletme enstitüsü’ne teşekkür ederim, bize ücretsiz bu imkanları tanıdıklarından dolayı.

ERDEM DANYILDIZ
01 Ağustos 2018
3.0

merhabalar, uygulama ve mevzuatı göz önüne aldığımda güncellenmesi gereken bir eğitim olarak görüyorum.

Uğur öztürk
20 Temmuz 2018
4.0

Öğrenmeye çalışıyorum bakalim:)

serdar ka
19 Temmuz 2018
4.0

insan kaynakları uzmanlığı yeni başladım bordrolama bilmek bizim için önem arz ediyor

Yılnız altuntaş
10 Temmuz 2018
5.0

Bir bankacı olarak bana çok şey kattığınızdan emin olabilirsiniz. Gün boyu hizmet verdiğim insanlara maaşlarında ki kesinler vs bunu kendimden emin olarak söylememe vesile oldunuz. Çok teşekkürler hocam.. Mükemmel bi eğitimdi )

feriha savaş
02 Haziran 2018
4.0

Eğitim altyapınız yoksa bence baya zorlanabilirsiniz. Katılım az olduğu için benim katıldığım dönemde canlı ders olmadı fakat ders içerikleri gayet iyiydi. Sertifikaya hak kazanabildiğim için şanslıyım :) Hocamızın çok bilgili ve deneyimli olduğu açık.

Handan Tanışman
01 Haziran 2018
5.0

Eğitim günleri ve saatleri nasıl katılacağımız hakkında bir bilgi bulamadım

Destek Ekibi

Eğitimler genellikle akşam saatlerinde yapılıyor. Eğitim başladığında bu konuda bilgilendiriyoruz.

Halil Buğra Baştürk
19 Mayıs 2018
5.0

Bordroyla ilgili çok şey kattı. Güzel bir eğitim tavsiye ederim.

Alpaslan Direk
18 Mayıs 2018
5.0

Ben de ders almak istiyorum. Mümkünse tabi ki.

Gülşah Aydın
16 Mayıs 2018
5.0

Çiğdem hoca bazen kızgın oluyor :) Onun haricinde ders çok keyifli :) Saygılar hocam :)

Mustafa Şen
16 Mayıs 2018
2.0

Canlı ders başlıyor SMS leri atılıyordu eskiden ama bu ders için artık sms gelmiyor. Katılım mı az yoksa nedendir bilmiyorum.

Melahat Dülger
16 Mayıs 2018
5.0

ücretsiz olduğu denemek amaçlı kayıt olmuştum memnun kaldım ders almaya devam edicem

Sema Kaygusuz
16 Mayıs 2018
5.0

online bir ders ne kadar etkili olabilirki diye düşünüp, nasıl olsa ücretsiz diye kayıt oldum.
fakat umdugumdan daha faydalı oldugunu anladım.ve ğstelik sertifikamı da almış oldum :))) ücretsiz olması da hariqa
 

Süleyman Arıkan
14 Mayıs 2018
5.0

Çiğdem hocam bordro konusunda çok iyi. Çok şey öğreneceğinize eminim.

Mine Sevil Akyol
14 Mayıs 2018
5.0

Başka yerde yüksek fiyatlara satılan bordro eğitimini ücretsiz olarak verdiğiniz için teşekkürler. Bir İK uzmanı olarak çok şey öğrendim.

MUHAMMET MUSA ÖZER
17 Nisan 2018
4.0

Merhaba; Eğitimlere katılmak istiyorum ama kayıt ol sekmesine tıkladıktan sonra yönlendirme de katıl sekme göremedim. Yardımcı olabilir misiniz?

Damla Bulut
15 Nisan 2018
5.0

Eğitim saat kaçta başlıyor dersi kaçırırsak tekrar dinleme şansımız oluyor mu ?

Destek Ekibi

Evet dersin tekrarını video olarak izleyebilirsiniz.

HÜLYA ATİLA
13 Nisan 2018
5.0

Uygulamalı anlatıldığı için; bu ders oldukça güzel ve verimli bir ders.

Adem Erdem
11 Nisan 2018
5.0

merhaba. daha önce bu eğitime katılmış ve sertifika almıştım. bu eğitim iş hayatıma katkısı oldu. ama eksiklerim var. eğitimin dökümanlarına nasıl ulaşabilirim.

Adem Erdem
11 Nisan 2018
5.0

merhaba. daha önce bu eğitime katılmış ve sertifika almıştım. bu eğitim iş hayatıma katkısı oldu. ama eksiklerim var. eğitimin dökümanlarına nasıl ulaşabilirim.

İrem Aydoğan
11 Nisan 2018
5.0

Merhaba toplamda kaç saatlik bir eğitim ve hangi saat aralıklarında eğitim veriliyor

Emin Baysal
02 Nisan 2018
5.0

Almış olduğum eğitim ile bordro ve uygulamaları ile ilgili bilgilerimi tazeleme ve bu konuda kendimi geliştirme fırsatını buldum. Eğitim için başta Çiğdem Hocam'a ve tüm enstitü ailesine teşekkür ederim.

Leyla Özdemir
01 Nisan 2018
5.0

Arkadaşlar merhaba neden online canlı dersleri izleyemiyorum ?

Cihan Şit
01 Nisan 2018
5.0

slm ik eğitimi için bende varım

ASLI ÇAPAKÇIOĞLU
30 Mart 2018
5.0

Merhaba Eğitim kaç gün ve kaç saat sürmektedir? Bilgi verir misiniz.

Merve Gültekin
26 Mart 2018
5.0

Nasıl kayıt olunuyor kayıt ol seçeneğine basınca olmuyor

Merve Gültekin
26 Mart 2018
5.0

Nasıl kayıt olunuyor kayıt ol seçeneğine basınca olmuyor

Destek Ekibi

Merhaba, kayıt ol butonuna bastıktan sonra üye olmanız ya da üyelik girişi yapmanız gerekmektedir.

Seda Gedik
25 Mart 2018
5.0

Eğitim kacta baslio

Şebnem Altunkaya
12 Mart 2018
5.0

merhaba 12 martaki sınava nasıl gireceğim

Destek Ekibi

26 Mart tarihinde başlayan eğitime katılabilirsiniz. Nasıl yapılacağını görmek için help dokümanlarına göz atın.