Bordro ve Bordro Uygulamaları Eğitimi Yorumları

Eğitim Sayfasına Geri Dön
Yorumlar(115)
Ortalama Değerlendirme 4,5
Didem Küçükköşker
12 Haziran 2021
5.0

Uzun yıllar insan kaynaklarının farklı fonksiyonlarında görev yaptıktan sonra bordro alanında da değerli bilgiler edilmek çok faydalı oldu benim için. Eğitmen, her dakikanın hakkını veriyor ve dolu dolu eğitim deneyimi kazandırıyor. Çok teşekkür ederim.

salih bebek
Salih Bebek
01 Haziran 2021
5.0

Bu eğitimi aldım ve Yelda Hanım çok iyi anlattı ve eğitim çok faydalı.

Aytaç Köksoy
19 Mayıs 2021
5.0

Yöneticimin talebi üzerine Enstitü'den Online Bordro ve Bordro Uygulamaları Eğitimi'ni aldım. Herkesin katılması gereken, iş hayatınızda faydasını göreceğiniz dopdolu bir eğitim. Sertifikamı da aldım. Eğitmenimize katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. 

Gizem Uğur
14 Mayıs 2021
5.0

Diksiyonuyla, nezaketiyle,örnekleriyle ve konuya hakim oluşuyla çok memnun kaldığım bir eğitmen ve eğitim oldu. Verimli bir eğitim geçirdim. Bilmediğim birçok şeyi öğrendim. Yelda hocama teşekkür ederim.

Merve Karataş
26 Nisan 2021
5.0

Çok güzel bir eğitim aldığımı düşünüyorum bu alanda Yelda hocanın sayesinde. İnsan kaynaklarını detaylı bir şekilde giydiren, dolduran nitelikte ikinci bir sertifikam daha olacak.

Ferhat Arslan
Ferhat Arslan
21 Nisan 2021
5.0

Çok güzel bir eğitimdi. Yelda hoca elinden geldiğince sektörde ki deneyimlerini anlatarak konuları bağdaştırıyor.Bu sayede eğitim çok daha verimli geçiyor.

Nilgün Özönel
08 Nisan 2021
5.0

Teşekkür ederim. Konu hakkında bir çok bilgi öğrendim. Emeğinize sağlık. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

Naz Güntürkündür
14 Mart 2021
5.0

Harika bir eğitimdi. Konu hakkında hiçbir fikri olmayan biri katılıp, birkaç kez dinleyerek bilgi edinebileceği gibi, bilgi sahibi biri de bilgilerini güncelleyip, birkaç ek bilgi edinebilir. Hitap kitlesi geniş. Eğitmenin anlatım tarzı kaliteli, öğretme isteği de oldukça yüksek. Kesinlikle tavsiye ederim.

KAZIM KINACI
KAZIM KINACI
23 Şubat 2021
5.0

Yelda hanım gerçekten mükemmel bir eğitmen, alanında çok başarılı biri. Güleryüzü, motivasyonu, bilgi paylaşma becerisi ile dersleri kaçırılmayacak biri. İyiki sizi tanımışım. Tüm eğitimlerinizden faydalanacağım. Başarılarınızın devamını dilerim.

Sevgi Aydın
Sevgi Aydın
05 Şubat 2021
5.0

Yelda Hocanın verdiği tüm eğitimlerden tam verim alacağınızdan emin olabilirsiniz. Bordro hakkında en ufak bir fikrim olmamasına rağmen o kadar güzel anlattı ki çok güzel bir puanla eğitimimi tamamlayabildim. Çok faydalı bir eğitim oldu teşekkür ederim.