Bordro ve Bordro Uygulamaları Eğitimi Yorumları

  Eğitim Sayfasına Geri Dön
  Yorumlar(111)
  Ortalama Değerlendirme 4,5

  Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

  Merve Karataş
  26 Nisan 2021
  5.0

  Çok güzel bir eğitim aldığımı düşünüyorum bu alanda Yelda hocanın sayesinde. İnsan kaynaklarını detaylı bir şekilde giydiren, dolduran nitelikte ikinci bir sertifikam daha olacak.

  Ferhat Arslan
  Ferhat Arslan
  21 Nisan 2021
  5.0

  Çok güzel bir eğitimdi. Yelda hoca elinden geldiğince sektörde ki deneyimlerini anlatarak konuları bağdaştırıyor.Bu sayede eğitim çok daha verimli geçiyor.

  Nilgün Özönel
  08 Nisan 2021
  5.0

  Teşekkür ederim. Konu hakkında bir çok bilgi öğrendim. Emeğinize sağlık. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

  Naz Güntürkündür
  14 Mart 2021
  5.0

  Harika bir eğitimdi. Konu hakkında hiçbir fikri olmayan biri katılıp, birkaç kez dinleyerek bilgi edinebileceği gibi, bilgi sahibi biri de bilgilerini güncelleyip, birkaç ek bilgi edinebilir. Hitap kitlesi geniş. Eğitmenin anlatım tarzı kaliteli, öğretme isteği de oldukça yüksek. Kesinlikle tavsiye ederim.

  KAZIM KINACI
  KAZIM KINACI
  23 Şubat 2021
  5.0

  Yelda hanım gerçekten mükemmel bir eğitmen, alanında çok başarılı biri. Güleryüzü, motivasyonu, bilgi paylaşma becerisi ile dersleri kaçırılmayacak biri. İyiki sizi tanımışım. Tüm eğitimlerinizden faydalanacağım. Başarılarınızın devamını dilerim.

  Sevgi Aydın
  Sevgi Aydın
  05 Şubat 2021
  5.0

  Yelda Hocanın verdiği tüm eğitimlerden tam verim alacağınızdan emin olabilirsiniz. Bordro hakkında en ufak bir fikrim olmamasına rağmen o kadar güzel anlattı ki çok güzel bir puanla eğitimimi tamamlayabildim. Çok faydalı bir eğitim oldu teşekkür ederim.

  Fatma Taşer
  26 Aralık 2020
  5.0

  Yelda hocama eğitimleri için çok teşekkür ederim. Çok tatlı birisi dersleri de o şekilde eğlenceli ve zevkli :)

  Büşra Ejder
  05 Aralık 2020
  5.0

  Alanımdan çok uzak bir alanda ve Enstitüde aldığım ilk eğitimdi. Çok keyif aldım. Hesaplamalar vs. eğlenceliydi ve çok şey öğrendim. Hiç bilmiyordum nasıl hesaplanıyor bu maaşlar? Artık iş başvuru yaparken daha dikkatli başvuracağım öyle küçücük bir gıdımcık ücretlere olur demeyip hakkımı alacağım. Üstelik Yelda Hoca çok tatlı bir kadın. Sadece onun dinlemek için bile derse girilir. :)

  Ecem Yıldız
  Ecem Yıldız
  15 Kasım 2020
  5.0

  İyi ki almışım dediğim bir eğitim oldu. Yelda hocama çok teşekkür ediyorum.

  Derya Özdemir
  Derya Özdemir
  29 Eylül 2020
  5.0

  Normalde sayısal konularda başarısız biriyim, İK ve bordro öğrenmeye karar verdiğimde uzun süren bir kursa yazılmıştım ve oradaki uzun eğitimden daha verimli, pratiğe dayalı ve açık bir öğrenim oldu. Bordro hep korktuğum sıkıldığım bir konuydu ama Yelda Ökten sayesinde ne kadar eğlenceli olduğunu gördüm. Eğitim süresi çok az gibi geliyor ama konular günlere bölünüp o kadar net, anlaşılır ve sade anlatılıyor ki bir hafta sonunda hesaplayamayacağınız bordro kalmıyor. Hocama çok çok teşekkür ederim şu an geldiğim noktadan dolayı çok mutluyum. Bu eğitimle birlikte Stratejik İK Yönetimi ve İş Hukuku eğitimini de alırsanız iş hayatınız için çok fazla yararlı olacağını düşünüyorum.