Bordro ve Bordro Uygulamaları Eğitimi Yorumları

  Eğitim Sayfasına Geri Dön
  Yorumlar(107)
  Ortalama Değerlendirme 4,4

  Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

  KAZIM KINACI
  KAZIM KINACI
  23 Şubat 2021
  5.0

  Yelda hanım gerçekten mükemmel bir eğitmen, alanında çok başarılı biri. Güleryüzü, motivasyonu, bilgi paylaşma becerisi ile dersleri kaçırılmayacak biri. İyiki sizi tanımışım. Tüm eğitimlerinizden faydalanacağım. Başarılarınızın devamını dilerim.

  Sevgi Aydın
  Sevgi Aydın
  05 Şubat 2021
  5.0

  Yelda Hocanın verdiği tüm eğitimlerden tam verim alacağınızdan emin olabilirsiniz. Bordro hakkında en ufak bir fikrim olmamasına rağmen o kadar güzel anlattı ki çok güzel bir puanla eğitimimi tamamlayabildim. Çok faydalı bir eğitim oldu teşekkür ederim.

  Fatma Taşer
  26 Aralık 2020
  5.0

  Yelda hocama eğitimleri için çok teşekkür ederim. Çok tatlı birisi dersleri de o şekilde eğlenceli ve zevkli :)

  Büşra Ejder
  05 Aralık 2020
  5.0

  Alanımdan çok uzak bir alanda ve Enstitüde aldığım ilk eğitimdi. Çok keyif aldım. Hesaplamalar vs. eğlenceliydi ve çok şey öğrendim. Hiç bilmiyordum nasıl hesaplanıyor bu maaşlar? Artık iş başvuru yaparken daha dikkatli başvuracağım öyle küçücük bir gıdımcık ücretlere olur demeyip hakkımı alacağım. Üstelik Yelda Hoca çok tatlı bir kadın. Sadece onun dinlemek için bile derse girilir. :)

  Ecem Yıldız
  Ecem Yıldız
  15 Kasım 2020
  5.0

  İyi ki almışım dediğim bir eğitim oldu. Yelda hocama çok teşekkür ediyorum.

  Derya Özdemir
  Derya Özdemir
  29 Eylül 2020
  5.0

  Normalde sayısal konularda başarısız biriyim, İK ve bordro öğrenmeye karar verdiğimde uzun süren bir kursa yazılmıştım ve oradaki uzun eğitimden daha verimli, pratiğe dayalı ve açık bir öğrenim oldu. Bordro hep korktuğum sıkıldığım bir konuydu ama Yelda Ökten sayesinde ne kadar eğlenceli olduğunu gördüm. Eğitim süresi çok az gibi geliyor ama konular günlere bölünüp o kadar net, anlaşılır ve sade anlatılıyor ki bir hafta sonunda hesaplayamayacağınız bordro kalmıyor. Hocama çok çok teşekkür ederim şu an geldiğim noktadan dolayı çok mutluyum. Bu eğitimle birlikte Stratejik İK Yönetimi ve İş Hukuku eğitimini de alırsanız iş hayatınız için çok fazla yararlı olacağını düşünüyorum.

  Selin Ince
  Selin Ince
  14 Eylül 2020
  5.0

  Çok faydalı bir eğitimdi. Yelda Hanım'ın hakimiyeti, akıcı anlatımı ile çok verimli geçti. Çok teşekkürler.

  Esra Arslan
  Esra Arslan
  26 Temmuz 2020
  5.0

  Eğitime başlamadan önce Bordrolama konusunda teorik mi ilerleyeceğiz diye düşünerek başlayıp uygulamalı hesaplamalar ağırlıklı ve hiçbirşey bilmeden başladığım eğitime şuan bir firmada Bordrolama Uzmanı olarak başlayabilirim. O düzeyde cesaret aldım bu eğitimden. Yelda Hanım, çok teşekkür ederim. Kariyer hedefime giden yolda bana inanılmaz yardımınız oldu. Bordro eğitimi, İş Kanunu eğitimi ile tamamlanırsa eksiksiz olacağına inanıyorum. İş Kanunu'nu da Yelda hanımdan aldım. Dersler ayrıca keyifli geçiyor bunun da altını çizmek isterim. Emeklerinize sağlık.

  Kadir İmir
  18 Haziran 2020
  5.0

  Öncelikle Yelda Hanıma Çok Teşekkür Ederim Bu Eğitimi Almamin Amaci Bilgilerimi Tazelemek ve Eksik Bildigim Konuları Ögrenmektir.Bu Konuda Yelda Hanim Çok Başariliydi.Emeklerine teşekkür ederim.

  Nazmiye Durmuş
  Nazmiye Durmuş
  16 Haziran 2020
  5.0

  kaliteli bir eğitim almak isteyen bu konuda kendini geliştirmek isteyen herkes rahatlığı ile bu eğitimi alabilir. Başarılı akıcı sıkılmadan keyifli bir biçimde anlatan kaliteli ve verim sağlayan bir eğitmen. Yelda Hocammm çok teşekkür ederim emekleriniz için bu işi yapmanıza vesile olan şey neyse bilmiyorum ama çok yerinde olmuş canı gönülden ayrıca tebrik ederim sizi tanımak çok güzeldi