AnasayfaOnline EğitimlerBootstrap Eğitimi
3 Online
68 Öğrenci

Bootstrap Eğitimi

Bootstrap dersleri sıfırdan başlayanlar için hazırlandı. Dünyanın en popüler web framework'ü ile harika görünen web siteleri oluşturun. Uzman eğitmenden kurs alın.
5
(3)

Bootstrap dünyanın neredeyse en popüler ve geliştiriciler için vazgeçilmez olan framework'tür. İster web uygulaması ister mobil uygulama geliştirin, tüm tarayıcılarla uyumlu ve harika şeyler üretebilirsiniz. Başlangıçta Twitter için oluşturulmuş olsa da dünyada birçok web sitesinde aktif olarak kullanılmaktadır. Eğer web geliştirme alanında çalışacaksanız veya kendi web sitenizi oluşturmak istiyorsanız bootstrap bilmeniz şart.

Bootstrap açık kaynaktır ve çok geniş bir kütüphanesi mevcut. Ayrıca topluluk desteğini de rahatlıkla bulabilirsiniz. Bir web sitesi oluşturabilmeniz için neredeyse her şeyi içerisinde barındırır.

Bir form mu oluşturacaksınız? Bootstrap ile çok kolay. Butonlar, menüler, sayfalandırma ve açılan menülerle göze hoş bir web sitesi oluşturabilirsiniz.

Tüm cihazlarda çalışan harika görünümlü web siteleri oluşturmak işin en zor kısmıdır. Twitter'ın Bootstrap frameworkünü kullanarak işleri kolay hale getirebilirsiniz. Bootstrap, web sitenizin HTML yapısını şekillendirmek için kullanabileceğiniz responsive tasarım çerçevesidir. Günümüzde web geliştiricilerinin karşılaştığı zorlukları çözmek için mükemmel bir ızgara sistemi, duyarlı tasarım, CSS tipografi ve bileşenler içerir.

Bootstrap Eğitimine Kimler Katılmalı?

  • Web tasarımı/yazılımı alanında çalışanlar,

  • Web tasarımı ve yazılımı konularına ilgi duyanlar ya da bu alanda çalışmak isteyenler.

  • Front-end geliştirici olmak isteyenler

Devamını göster
Bootstrap Eğitimi
134247
Video10
Sınav1
Ödev
Ders Notları2
Eğitim DiliTürkçe
SertifikaEvet
Abonelik Süresi365 Gün
Yaklaşan Etkinlikler
Sertifika Sınavı
10/12/2022
Sertifika Sınavı
17/12/2022
Sertifika Sınavı
24/12/2022

Benzer Kurslar

Diğer öğrenciler bu online kursları da inceledi. Daha fazlasını öğrenmek için bu eğitimle birlikte bunlara da kayıt olun.
HTML5 ve CSS3 Eğitimi
4.9
(62)

HTML5 ve CSS3 Eğitimi

35 Konu5 Saat
Beytullah AnıBeytullah Anı
245100
Web sitenizin trafiğini ve arama motorlarındaki görünürlüğünü artırmak için SEO konusunda uzmanlaşın. SEO kursumuz temel bilgilerden ileri düzey tekniklere kadar her şeyi kapsamaktadır, sitenizi nasıl optimize edeceğinizi öğreneceksiniz.
4.9
(28)

SEO Eğitimi

11 Konu5 Saat
Yemliha TokerYemliha Toker
269179
Temel Programlamaya Giriş Eğitimi
4.9
(58)

Temel Programlamaya Giriş

7 Konu4 Saat
Ders EğitmeniDers Eğitmeni
249149