Close
Mobil Menu Bars

Blog Yazarlığı Eğitimi Yorumları

Yorumlar(69)
Ortalama Değerlendirme 4,4

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Aysegul Suer
18 Haziran 2020
5.0

Güzel bir eğitimdi çok teşekkürler ☺️

Salih Erol Simaiş
28 Mayıs 2020
3.0

Diğer bir eğitimim nedeniyle sanırım kendimi fazla Blog Yazarlığı eğitimine odaklayamadım,müsait bir zamanda yenilemeyi düşünüyorum...Teşekkürler

Mehmet Soydan
28 Mayıs 2020
3.0

Hocamıza teşekkürler biraz daha açıklayıcı olabilirdi sadece.

Özlem Ergün
22 Mayıs 2020
5.0

Bilal hoca; konuyu örnekler üzerinden, tüm detaylara yer vererek anlattı. Gerçekten çok verimli ve faydalı bir eğitimdi. Tekrar çok teşekkür ederim.

Muhammed Nezir Yildiz
16 Mayıs 2020
5.0

Kaliteli akıcı ve güzel bir eğitimdi. Teşekkür ederim

Deniz Özlem Yücel
16 Mayıs 2020
5.0

Canlı derslere katılamamış olmama rağmen tekrarlarını izlemek bile çok faydalı odu. Oldukça verimli, harika bir eğitimdi. Bilal Şentürk hocamızın emeğine, yüreğine sağlık. Çok teşekkür ederim...

Canan Bülbül
16 Mayıs 2020
5.0

Bılal Şenturk hocama teşekkürlerı bır borc bılırım ınsanlık adına kollektıfe hızmet adına ben cok sevdım tatlı tatlı cemkırıslerıne kendınden emın tavrına tesekkur ederım ısıgınız bol olsun

Yasemin Dilmen
14 Mayıs 2020
5.0

Eğlenceli, verimli, özellikle önümüzü açan kolaylıklar gösteren bir eğitimdi.Teşekkürler Enstitü teşekkürler Bilal Bey👌

Ferdi Kaya
14 Mayıs 2020
4.0

ÇOK MEMNUN KALDIM TAVSİYE EDERİM

Murat Karaman
14 Mayıs 2020
5.0

Fikir açısından çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Bilal Şentürk'e selamlarımı sunarım.

Şevval Bayram
13 Mayıs 2020
5.0

Oldukça besleyici bir Eğitimdi. Bilal Şentürk Hocamız da oldukça etkileşimli ve doyurucu içerikler sunuyor.

Burcu Yılmaz
27 Nisan 2020
5.0

Hocamızın emeğine sağlık, verimli bir eğitim oldu, çok teşekkür ediyorum.Eğer bir bloğunuz varsa mutlaka almanız gereken bir eğitim.

Hilal Ateş öztan
21 Nisan 2020
5.0

Keyifli eğitimdi teşekkürler

Rana Setenay Çakmakçı
16 Nisan 2020
5.0

Çok faydalı,akıcı güzel bir eğitimdi. İlgisi olanlara tavsiye ederim.

Betül Yücetaş
13 Nisan 2020
5.0

Harika bir eğitimdi, hocamız çok motive edici :) Tavsiye edilir...

Seval Bülbül
03 Nisan 2020
5.0

Blog Yazarlığı Eğitimi Bilal Şentürk'ün Eğitmenliğinde Kısa zamanda verimli ve çok keyifli geçen online eğitim oldu.Çok teşekkür ederim hocam emeğine sağlık.. bu imkanı sağlayan keyifli

Murat Karademir
22 Ekim 2019
5.0

Uygun bir zamanımda tekrar alacağım dersi. Hocama enerjisi ve emeği için çok teşekkür ederim.

Taylan Kesici
08 Ekim 2019
5.0

Şimdiden sağlamış olduğunuz bu imkandan dolayı teşekkür ederim.

Ilke Gizem Cevher
07 Ekim 2019
5.0

Bilal Hocanın nasıl bir enerjisi varsa canlı yayın olmamasına rağmen büyük bir heyecan ve merakla dinledim tüm derslerini ve bitince de üzüldüm biraz. Size blog konusunda çok güzel bilgiler veriyor. Paylaştığı bilgiler yetmiyor ekstra kaynaklar veriyor kendimizi geliştirecek. Eğitimi alıp da derslere başlamadan önce kararsızdım, "Acaba almasam olur muydu?" demiştim. Şimdi iyi ki aldım diyorum ve bende yazı yazabiliyormuşum. Artık işin geri kalanı bende yazarak kendimi geliştireceğim. Blog için kendinize bir şeyler katmak istiyorsanız, Bilal Hocanın dersini deneyin :))

Ercan Okur
23 Eylül 2019
5.0

İEE öncelikle teşekkür ediyorum.Blog yazarlığı eğitimi, lider eller altında farkındalık uyandırarak nefesli yolları keşfetmenizi, insanları tanıyarak dalga boylarınızı yakalamanızı, zihinlerinizi güçlendirerek sıcak girişimler atmanızı, içinizden ve dışınızdan gelen duyumlarınıza dikkat ederek ateşleri püskürtmenizi, farklı yollar ile yavaş yavaş hareket eden her şeyi izleyerek değişimlerinizi sıçratmanızı, çok çeşitli sahnelerinizle oyunlarınızı oynayarak süper kahramanlar çıkartmanızı, bilinçlerinizi yetiştirerek bağlantılarınızı çoklaştırmanızı, zamanlarınızı dönüşümleyerek renkli ayrıntılara dikkat etmenizi, farkındalıkların içinde kendinizi bularak sorunsuz büyümenizi, her anın tuşlarını çalarak büyük ölçekli kararlar almanızı, ilginç performanslarınızı görerek mutlulukları seslendirmenizi, pozitif görüşlerinizle bakışlarınızı şaşırtmanızı, önerilerinizi derinleştirerek fikirlerinizi uçurmanızı, seviyelerinizin ayar noktalarını bularak hedeflerinizi belirlemenizi, arzulu imajlarınızı fethederek yükselen kanatları açmanızı ve daha birçok dönüşümlere girerek muazzam bir şekilde yaşamlarınız filizlenecek, hedeflere kilitlenecek ve gelişimlerle çok daha iyi derecede kökleneceksiniz. Eğitmenimiz Sn. Bilal Şentürk, katılımcılara ilhamlar vererek süreçlerin nasıl oluşturulacağını gösteren, büyülü yetenekleri fark etmemizi sağlayan, çılgın değişimleri tutmamıza yardımcı olan, tutkularla ve bağlılıklarla ilişkiler kurmayı sevdiren, güçlü düşünceler veren, anahtarları kazandıran birisi.Herkesin İEE eğitimlerine katılarak güçlü iradeli kararlar almalarını diliyorum.

Mustafa Sünter
31 Ağustos 2019
4.0

güzel bir eğitim oldu ancak eğitmenin öğrencilerle iletişim tarzı daha olumlu ve yapıcı olmalı diye değerlendiriyorum.

Dilan Güleç
01 Ağustos 2019
5.0

Çok iyi bir egitim yeri

Koray BAROT
10 Nisan 2019
5.0

Hocanın anlatımı çok akıcı, sade, anlaşılır ve sempatik tarzda. Ayrıca eğitim konusu ile ilgili kendi uyguladığı yöntemleri bize aktarması öğrencilerine gerçekten değer verdiğini göstermektedir. Bilal Hoca'dan daha önce ders almamış olup hocanın performansını merak edenler için şunu söyleyebilirim ki: Bir kez kendisinden eğitim aldığınızda hocanın verdiği tüm eğitimleri almak isteyeceksiniz. Şiddetle tavsiye edilir :)

Ayten Nihal Cengiz
15 Mart 2019
4.0

aldığım ikinci eğitimden de çok memnun bir şekilde ayrıldım. Öncelikle eğitmenler çok samimi, dersleri çok rahat ve güzel bir havada işliyorsunuz. Blog yazarlığı hakkında soruları olan herkes katılmalı. Çok teşekkürler.

Esra çelik
14 Mart 2019
5.0

Oldukça keyifli bir eğitimdi üstelik ders bitince bir yandan harika bilgiler aldığınız için sevinip bir yandan da bittiği için üzülüyorsunuz. Bağımlılık yapan tarzda bir durum. Her eğitimden dopdolu ayrılıyorsunuz. Bilal Hoca ve arka plandaki herkese çok teşekkürler...

Nur saral
28 Şubat 2019
5.0

8 SAYFA NOT ALDIYSAM DEMEK :) TEŞEKKÜR EDİYORUM KATKILARINIZ İÇİN.

Deniz Büşra Güven
16 Şubat 2019
5.0

Dolu dolu bir eğitim ve Bilal Hoca harika bir eğitmen.

Muharrem Sevik
12 Şubat 2019
4.0

Blog yazmayı öğrenerek kendi bloğumu yazacağım ve paylaşacağım umarım...

Ferhat Arslan
10 Şubat 2019
5.0

Faydalı bir eğitim olacağını umuyorum yarın başlıyor hayırlısı.

Ceren Turgut
22 Ocak 2019
4.0

böyle bir programı ilk kez alıcam inş heves ettiğim gibi güzeldir

Emine Gamze Coşar
17 Ocak 2019
4.0

Blog yazarlığı konusunda kendini geliştirmek isteyenlerin başvuracağı adres diyebilirim. Emeği geçen tüm hocalarımıza teşekkür ederim.

Meral Müstakime Fidan
15 Ocak 2019
5.0

Bilal hocamın derslerini severek takip ediyorum iki defa katıldım ama hala canlı ders olarak yakalayamadım kendisini.... Ama doğrusu kendi sayfam adına videolardan bir sürü tüyo aldım. sonsuz teşekkür ederim hocam....

Mehmet Ali Ateş
09 Ocak 2019
5.0

Blog yazarlığı eğitimi içerik olarak güzel bir eğitim olmasının yanısıra bazı derslerin videolarındaki sorun dan dolayı Video 2 hiç anlaşılmadığı için izleyemedim. Şuana kadar böyle bir sorunla ilk defa karşılaştım. Sunumun PDF dosyası sistemde yoktu, şayet olsaydı. Eksiklerimi tamamlaya bilirdim. Canlı ders olmadığı için ve Dersin videolarını da yeterince anlaşılır izleyemediğimi belirtmek isterim.

Derya Konukcu
06 Ocak 2019
4.0

Bir yerlerden başlamak için ideal :) Teşekkür ederim

Burcu Topcu Ekelik
10 Kasım 2018
5.0

Enstitüden aldığım ilk eğitim olması sebebiyle ben de ayrı bir yeri vardır. Amatör olarak blog yazmam ve meslek değiştirme düşüncelerimde kendimi geliştirme amaçlı bu site ile tanıştım. İlk almak istediğim eğitim yazı yazmayı sevmem ve bunu geliştirme amaçlı Blog yazarlığı eğitimi oldu. İyi ki bu eğitimi almışım. Kendi kişisel gelişimimde çok destekçi oldu. Eğitmen Bilal Bey, kesinlikle işini titizlikle yapan, her sorularımıza çözüm odaklı ve yeniliklerle yaklaşan, oldukça deneyimli bir insan. Kendisine bana farklı bir kapı araladığı ve ışık olduğu için çok çok teşekkür ediyorum.

Yavuz Ayar
05 Kasım 2018
1.0

Eğitim materyali ve sunum içerik olarak yetersiz

Funda Çelikok Sarı
14 Ekim 2018
4.0

Kendini yazı ile ifade edebilenler profesyonel şekilde nasıl Blogger olabilir sorusuna Hocamızın videoları ile ulaştım. Hazırladığım Blogger Ödevinin yorumunu ve sınav sonucunu heyecanla bekliyorum. Eğitim sürecinde emeği geçen herkese teşekkürler.

Duygun Sarpaşan
14 Ekim 2018
5.0

Bilal hocanın ders anlatışını çok beğendim. İş hayatımda da faydalı olacağını biliyorum. Sınavımda güzel geçti. Tek üzüldüğüm nokta bir soruda dokunmatik ekran olduğu için yanlış şıkka basmış olmam. Umarım yine de başarılı olurum. Blog yazmak isteyen, daha doğrusu yazı yazmayı seven herkese de bu eğitimi tavsiye ediyorum :)

SEMRA POLAT
14 Ekim 2018
4.0

Sanırım sayı yetersizliğinden ötürü canlı yayın yapmadılar ancak videolar üzerinden takip ederek de verimli bir eğitim aldığımı düşünüyorum.Tavsiye ederim.

Ümit kesgin
14 Ekim 2018
5.0

Kendini tanımak ve geliştirmek için müthiş bir eğitim.

Dora Treves
27 Eylül 2018
2.0

canlı yayın yok mu?

Hasan AYDIN
26 Eylül 2018
5.0

Derse Canlı katılma şansım olmadı ama soluksuz iki saat izledim katkıda bulunan bütün herkesi kutluyorum.

Yasemin KAPLAN
27 Ağustos 2018
5.0

Merhaba, eğitim programınıza nasıl katılacağım? Link açılmıyor ✍️

Destek Ekibi

Merhaba,

Profilinizden "Ders Sayfam" bölümüne tıklayın.

Merve dündar
05 Ağustos 2018
5.0

Blog yazarlığı eğitimi evde, işte, cafe’de, bahçede, arzu ettiğiniz her yerde bilgisayar veya telefondan derslere katılabileceğiniz bir sistemdir. Üstelik bazı eğitimlerden ücretsiz bir şekilde de yararlanabiliyorsunuz. Her hafta dilediğiniz 2 farklı derse kayıt oluyorsunuz, derslere katılarak, ödevlerinizi yaparak ve pazar günü sınava girerek sertifika alma şansını kazanıyorsunuz! Tabii ki sadece şans değil, tamamen derse katılmanız, anlamanız ve ödevleri yapmanız şansınızı artıran şeylerdir. Neden yüz yüze değil de online eğitim? Gün içerisinde bir kursa ayıracak vaktim olmuyor, Antalya’da yaşayan ve sıcak sevmeyen biri olarak dışarı çıkmak çoğu zaman işkenceye dönüşebiliyor. Bir öğrenci olarakta kurslara verecek bütçem kısıtlı oluyor, kişisel gelişimimden de geri kalmamak adına araştırmaya girdim ve kendimi istanbul işletme enstitüsünde buldum. Dersi kaçırdığım zaman tekrarını da izleyebiliyorum üstelik. Çoğu zaman klimanın altında yatarak ve meyve yiyerek, çoğu zaman da akşam üstü serinliğinde denize karşı çayımı yudumlarken izliyorum dersleri. Ders dinlemek benim için artık işkence değil eğlenceli hale geldi... Enstitüde 50 farklı ücretsiz online eğitim bulunuyor. Kendini geliştirmek isteyen herkes için öğretici dersler var. Her hafta 2 farklı eğitim alarak hem siz yorulmuyorsunuz hem de öğreticiliği daha iyi oluyor. Hocalarımızın eğlenceli anlatımlarına katılıyorum, -dersi derste dinlemek çok önemli!- deneme sınavı yaparak kendimi deniyorum, ders notlarını okuyorum ve öğreniyorum. Öğrenmeyi seven ve isteyen herkes için tavsiye ederim.

Elif Can
05 Ağustos 2018
4.0

Bloggerlık eğitimini deneyimlemek için zor bulunabilecek bir fırsatı bize sunduğunuz için teşekkür ediyorum. Ayrıca ders anlatımlarının gelişim için iyi bir deneyim olduğunu belirtmek istiyorum.

Ümit Kaplan
05 Ağustos 2018
5.0

Mukkemel bir egitimdi

Büşra Yücel
05 Ağustos 2018
5.0

Hocamız çok başarılı. Fakat katıldığım bu hafta canlı ders yoktu. Geçmiş layıtlar yüklenmiş. Hocamızla bire bir bilgi paylaşımı yapmak isterdik. Değindiği noktalar çok iyiydi. Gayet dürüst ne yapmamızı neyi yapmamamızı söylüyor. Sizle tanıştığımız için memnun olduk hocam eğitiminiz harika ??

Bayram Yılmaz
05 Ağustos 2018
4.0

Ders süresi cazip ..lakin bir konuyu öğrenmek için uygulama eğitimi şart .yinede eğlenceli bir eğitim di ..

Buse Şimşek
03 Ağustos 2018
2.0

Yararlı bilgiler öğrendim fakat katıldığım hafta canlı ders yoktu.

Enes Şahan
25 Temmuz 2018
5.0

Şimdiye dek katıldığım en iyi online eğitim sitesi. Her konuda eğitim var. Ayrıca "Canlı Ders" yapılıyor olması çok iyi. Hem canlı ders yapıp hem ücret almamanız ise mükemmel birşey gerçekten

Emrah Amasya
21 Temmuz 2018
5.0

Dersin içerisinde yazmış olduğu blog yazıları nelere dikkat etmemiz gerektiği hususunda çok fayda sağladı. Teknik ve detay bilgi öğrenmek isteyen arkadaşlar mutlaka katılmalı.

Özlem Aydoslu
16 Temmuz 2018
2.0

Daha önce derse katılan bir öğrenin canlı ders esnasında aldığı notlar sadece vardı.Kaynak yetersizdi.Benim katıldığım hafta canlı ders yoktu.Deneme sınavı sisteme yüklenmemişti.Eğitmene ulaşıp deneme sınavını sisteme yüklemesini asistanına söylemişti.Eğitim beklediğim gibi faydası olmadı malesef.Ben mayıs ayında bu eğitime katılmıştım.İnşallah bu arada en azından canlı dersleri artırmışlardır.Eğitimciye ulaştığınızda elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyor.

Destek Ekibi

Eğitim daha sonra oldukça gelişti Özlem hanım. Dersler 2 saate kadar bile uzadı :)

Nursinem Avcı
10 Temmuz 2018
2.0

Eğitimcimiz gayet başarılı fakat sınav soruları biraz tuhaftı. Az ve zor.

Destek Ekibi

Merhaba, eğitmenden aldığımız geribildirimde asıl notu ödevde verdiğini söyledi.

Emrah Başak
10 Temmuz 2018
5.0

+++++++++

Vildan Aslan
10 Haziran 2018
5.0

Bilal bey, konuya hakimiyeti ve anlatış tarzıyla dersin son derece yararlı ve dikkat çekici olmasını sağlamıştır. Kendisine çok teşekkür ediyor, başka bir eğitimde tekrar karşılaşmayı diliyorum...

Elif Katırcı
10 Haziran 2018
5.0

Derslerde çok önemli ve incelikli bilgiler vererek ufkumu açtığını kesinlikle söyleyebilirim. Blog ve SEO ilişkisini kavramamda çok yardımcı oldu ve aklımdaki birsürü sorunun cevabını dersler sayesinde bulmuş oldum. Bütün sorularımızı içtenliklikle cevaplayıp, bize püf noktalarını anlattığı için Bilal hocama buradan çok teşekkür etmek istiyorum.

Kübra Aygen Karadayı
10 Haziran 2018
5.0

Blog yazarı olma fikri aklımda dolaşırken bu eğitim dikkatimi çekti ve teknikleri öğrenmek istedim bu konuda bilal hoca akılda kalacak şekilde bizlere ipuçları ve teknikler öğretti ayrica bir blog yazarinin sohbet havası derslerine de yansıyor dersler keyifli geçiyordu kendisine çok teşekkür ediyorum sayesinde blog yazarlığı için bir adım attım. ?

gunduz kılıc
04 Haziran 2018
5.0

Çok istediğim bir konuydu. Yararlı bir eğitim alıp iyi bir blog yazarı olmak istiyorum. 71 yaşındayım bunun bana avantaj sağlayacağını düşünüyorum.Teşekkürler

Mustafa Duman
29 Mayıs 2018
4.0

Eğitmen zaten dersin başında söylüyor kaynak yetersizliğini. ama blog yazarlığı kursu diye aradığındızda başka eğitimde göremezsin.

Yasemin Yıldız
27 Mayıs 2018
1.0

Blog yazarlığı eğitimi için yeterli özveri olmadığı gibi, bilgi kaynağıda yetersiz...

Ufuk baydar
21 Mayıs 2018
5.0

Bi egitim icin nasil calismalara katilabilecegim.bligi verirmisiniz?

Şükran Çetinkaya
18 Mayıs 2018
5.0

ücretsiz olduğu için başta şüphe etmiştim fakat kaliteli bi eğitim sunuldu

Sezer Ateş
16 Mayıs 2018
3.0

7 Mayısta başlattığınız eğitime katılmıştım ve ses-görüntüde problem vardı. Sonra düzeldi ama bu seferde ben katılamadım. canlı ders olacak mı?

Seydi Ömer Alan
16 Mayıs 2018
4.0

bütün yorumları botlar yapmış gibi bide ben yapayım dedim şimdi anlarız gerçekliğini

İbrahim Doğan Aşıcı
16 Mayıs 2018
5.0

Kendi kurmuş olduğum sitemi google da öne çıkarmak için özgün makaleler yazmam veya yazdırmam gerekiyordu. Ben kendim yazmayı tercih ettim. Ama güzel bir yazar olamm için güzel bir eğitim almam gerekiyordu. Almış olduğum bu online eğitim sayesinde sitem için kaliteli içerikler yazıyorum.

Samet Akdağ
14 Mayıs 2018
5.0

Blog yazarlığı eğitimiyle birlikte diğer yazarlık eğitimleride açmanızı rica ederim. Ben bu eğitimin çok faydasını gördüm. Teşekkürler.

Nursel Apak
24 Nisan 2018
5.0

Merhaba, Blog yazarlığı eğitimim yüklenmemiş, bugün başlaması gerekiyordu.

Mehmet Fethi Karsli
17 Nisan 2018
5.0

BEŞ YILDIZ... EĞİTİME BAŞLAMADAN EVVEL, TÜRKÇE DİL BİLGİMİZİ BAŞTAN SONA HATIRLAYARAK İŞE BAŞLAMAK ŞARTTIR..

mert aslantaş
10 Nisan 2018
5.0

:) mükemmel