Close
Mobil Menu Bars

Bilimsel Araştırma ve Yazma Teknikleri Eğitimi Yorumları

Eğitim Sayfasına Geri Dön
Yorumlar(17)
Ortalama Değerlendirme 4,9

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Berna Mutlu
19 Eylül 2020
5.0

Mehmet hocamızın enerjisi ve yardımsever, özverili yaklaşımı, dersi daha güzel ve anlamlı kılmaya yardımcı oluyor. Bazı noktalarda önemli ,hap bilgiler sunuyor. Hocamızın samimi yaklaşımı derslerin ayrı bir keyifle geçmesini sağlıyor. Katılmanızı tavsiye ederim. Kaybedecek değil kazanacağınız şeyler olduğunu temin ederim :)

Merve Güngör
02 Eylül 2020
5.0

Eğer bu konuda eksiğiniz olduğunu düşünüyorsanız mutlaka bu eğitimi almalısınız. Ben çok memnun kaldım. Gerek ders içinde gerekse de ders dışında Mehmet hoca çok özverili ve kibar bir yaklaşımla takıldığım her noktada yardımcı olmaya çalıştı. Hem teşekkür ediyorum hem de dersi almayı düşünenlere tavsiye ediyorum.

Siamak Egharloo
28 Ağustos 2020
5.0

Mehmet Hocanın özveri ve enerjisi ile birlikte akıcı, anlaşılır ve verimli bir şekilde ilerliyor dersler. her zaman hoca soruları en kısa zamanında cevaplandırıyor ve bu derse katılmak için çok memnun ve mutluyum ve teşekkür ediyorum

Siamak Egharloo
27 Ağustos 2020
5.0

Mehmet Hocanın özveri ve enerjisi ile birlikte akıcı, anlaşılır ve verimli bir şekilde ilerliyor dersler. her zaman hoca soruları en kısa zamanında cevaplandırıyor ve bu derse katılmak için çok memnun ve mutluyum ve teşekkür ediyorum

Siamak Egharloo
26 Ağustos 2020
5.0

Mehmet Hocanın özveri ve enerjisi ile birlikte akıcı, anlaşılır ve verimli bir şekilde ilerliyor dersler. her zaman hoca soruları en kısa zamanında cevaplandırıyor ve bu derse katılmak için çok memnun ve mutluyum ve teşekkür ediyorum

Betül Kır
26 Ağustos 2020
5.0

Mehmet Hocanın özveri ve enerjisi ile birlikte akıcı, anlaşılır ve verimli bir şekilde ilerliyor dersler. Bizlerle tüm mesleki deneyimlerini paylaşan ve sorularımızı en hızlı şekilde cevaplayan hocamızı iyi ki tanımışım ve bu dersi iyi ki almışım. Kendisine teşekkür ediyorum.

Beyza Nur Bilge Kırçalı
24 Ağustos 2020
5.0

Yüksek lisansta öğrenmem gerekenleri bu derste öğreniyorum.Literatür taramadan ,kaynak gösterimine kadar herşey var eğitimde.Mehmet hocamızda ders online olmasına rağmen sınıfta gibi aktif ders işliyor.Sorularınıza kolayca cevap bulabilirsiniz.Kendisi de destek verme noktasında özverili çalışıyor.Tavsiye ederim.

Behice Banu Çiçek Boşkut
21 Ağustos 2020
4.0

Bakış açısıyla zenginlik katan bir eğitim süreci geçiriyoruz. Bilimsel çalışmalarda değer katmayı öğütleyen ve bu anlamda akademik bilgi ve desteğini esirgemeyen ve değerli uslubu ve anlatımları için değerli hocamıza çok teşekkürler. Bilim adına daha güzel başarılar elde edeceğime inanıyorum . Herkese tavsiye ederim.

Nazife öztürk
21 Ağustos 2020
5.0

Yüksek lisans öğrencisiyim. Bilimsel araştırma ve yazma adına lisans ve yüksek lisansta gerekli alt yapıyı alamadığımı düşündüğüm için dersi aldım.Kayıttan dinlememe rağmen kendime çok şey kattım. Mehmet hoca gerek derste gerek ders dışında öğrenmemizi sağlamak için her şeyi yapıyor. Hangi dersi verse gözüm kapalı alırım. Öğretme isteğini hissediyorsunuz ve kalıcı örneklerle konuları öğreniyorsunuz.

Penpe Yüksel
26 Temmuz 2020
5.0

Dersleri kayıttan dinlemek zorunda kalmama rağmen çok fazla verim aldım. Yüksek Lisans ve Doktora eğitimi sırasında öğrenemediğim bilimsel araştırma sürecinin pek çoğunu bu eğitim sayesinde öğrendim. Bildiklerim de Hocamız sayesinde daha net oturdu kafamda. Sertifika almak için tekrar almayı düşünüyorum. Çok çok verimli bir ders ve çok etkili bir eğitmen. Akademik yaşam düşünenler kesinlikle almalısınız.

Nihal Genç
21 Nisan 2020
5.0

Öncelikle Mehmet hocamız çok güleryüzlü ve çok yardımsever. Bilgi yüklü bir eğitim hazırlamış. Bu eğitim aslında akademik hayatta karşılaşılan bir çok durumda neler yapmamız gerektiğini dolu dolu anlamamızı sağlıyor. Mehmet hocamız akla gelecek her bir sorunun cevabına eğitimde yer vermiş. Lisansüstü eğitim alan ya da almak isteyen herkesin mutlaka katılması gereken bir eğitim, tavsiye ediyorum. Kendisiyle tanışmaktan mutlu oldum, çok teşekkür ediyorum. Sırada SPSS Eğitimi var :)

Zülal Arkalti
18 Mart 2020
5.0

Kesinlikle akademik anlamda çok katkısı olan harika bir eğitim herkese tavsiye ediyorum. Lisans ve Yüksek Lisans eğitimlerimde yüz yüze öğrenemediğim bilgileri bu platformda öğrenme fırsatı yakaladım. Özellikle eğitmenimiz Mehmet BAŞÇILLAR alanına hakim, akıcı anlatımı ve samimi yaklaşımlarıyla gerekli, işe yarar konular üzerinden akıcı bir şekilde eğitimi yürütüyor. Ders bitiminde de bireysel olarak öğrenmeyi kalıcı hale getirme adına yardımını ve desteğini esirgemiyor. Mehmet Hoca ile tanışma fırsatı yakaladığım için çok şanslıyım. Herkese tavsiye ediyorum. Bilimsel Araştırma ve Yazma Teknikleri eğitimim bitiminde hemen SPSS eğitimine katılacağım. Kendisine ve İstanbul İşletme Enstitüsüne bu faydalı eğitim için çok teşekkür ederim.

Gözde Uslu
14 Şubat 2020
5.0

Mehmet Hoca iyi bir aktarıcı olmasının yanısıra motivasyonu yüksek samimi ve anlayışlı. Haliyle dersleri hem kolaylıkla anlayabiliyor hem de bu süreçte keyif alabiliyorsunuz. Hocamın iletişime de açık olması karşılıklı bilgi alışverişini güçlendiriyor. Dersten yeterince verim aldım ve kednisini tanıdığıma memnun oldum. Kendisine ve enstitüye teşekkür ediiyorum

Uğur Alemdar
12 Aralık 2019
5.0

Değerli Mehmet hocam ile burada tanışma fırsatını bulduğum için çok kendimi şanslı hissediyorum. Mehmet hocanın gerek akademik bilgisi gerek öğrenci yaklaşımı ile mükemmel bir ders deneyimi yaşattı. Ders içeriği olarak son derece özverili ve gayretli bir şekilde öğrencilerinin Öğrenmesi adına bütün çabayı ve gayreti sarf etmiş bir akademisyendir. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. Mehmet hocamın her zaman takipçisiyim. Mehmet hocama başarılar diliyorum.

Hilal Dursun
07 Aralık 2019
5.0

Dersten alınan verim öğretmenin dersi iyi yönetmesi ,öğrencilerini katılıma teşvik etmesi ve zoru kolay gösterebilmesiyle de doğru orantılıdır aslında.Bu anlamda hazırlanan ders içeriğini bizlere sıkıcılıktan uzak ,verim alınabilecek şekilde içtenlik ve tebessümle anlatan Mehmet hocamıza tekrardan teşekkür ediyorum.

Nazlı Pehlivan Yirci
01 Aralık 2019
5.0

Öncelikle ders çok akıcı ve zevkli geçiyor çünkü Mehmet hocamın katılımcılarla iletişime verdiği önem derse ilgiyi arttırıyor. En güncel bilgilerle ve deneyimleriyle işlediği dersin sonunda yeniden motive olduğunuzu göreceksiniz. Mehmet hoca alanında uzman, gelişime açık ve en önemlisi de sizinle her mecradan iletişime geçip yardımcı olmaya hazır bir eğitimci, bu anlamda ders sadece işlenip bitmiyor istediğiniz zaman hocamız size yardımcı oluyor. Eğer akademik hedefleriniz içerisinde yazmak var ise ve hatta benim gibi geçmişte gözünüz korkutulmuş ve yeniden yapabilirim diyorsanız en doğru yer ve doğru eğitimciylesiniz:) Teşekkürler hocam, teşekkürler iienstitü...

Musa Yener Safa
18 Kasım 2019
5.0

Eğer akademi üzerine yoğunlaşmak,bilimsel araştırma üzerine bir ilginiz,merakınız varsa hiç çekinmeden dersi gönül rahatığıyla alabilirsiniz. Mutlaka bu süreçte ''bunu da öğrendiğim iyi oldu'' diyeceğinizden eminim. Ders hocası Mehmet Başcıllar çok ilgili ve dersler interaktif geçiyor ,dersin hocasını biraz öveceğim çünkü bunu açıkca hak ediyor dersi aldığınızda fark ediceksiniz ki öğrenmek kadar;öğretimde de hevesli olmak gerekiyor.