Bilimsel Araştırma ve Yazma Teknikleri Eğitimi Yorumları

  Eğitim Sayfasına Geri Dön
  Yorumlar(27)
  Ortalama Değerlendirme 5,0

  Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

  Hüseyin Ak
  16 Nisan 2021
  5.0

  Akademik çalışmalarla ilgilenen herkes için tavsiye edebileceğim bir eğitim. Tez yazmak gibi sıkıntılı bir süreç içinse bu eğitim biçilmiş kaftan... Online eğitim konusunda İstanbul İşletme Enstitüsü'nün başarısı zaten tartışılmaz. Ama en çok hoşuma giden, eğitmenin öğrencileriyle sürekli etkileşim halinde olması oldu. :) Mehmet hocanın diğer eğitimlerine de katılacağım. Bilimsel Araştırma ve Yazma Eğitimi'ni de herkese tavsiye ediyorum. Sertifikamla gönderilen hediyeler için de buradan ekibinize teşekkürler. 

  Rümeysa Baynazoğlu
  01 Nisan 2021
  5.0

  Online Bilimsel Araştırma ve Yazma Teknikleri Eğitimi akademik yaşama dair yeni bakış açıları kazanmak için harika bir fırsat. Eğitmenimize katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Keyifli ve verimli geçen bir online eğitim dönemi oldu. Diğer eğitimlerine de mutlaka kayıt olacağım. Enstitü'ye böyle güzel eğitimler sunduğu için ayrıca teşekkür ederim.

  Berna İnci
  28 Şubat 2021
  5.0

  Akademik çalışmalara başlayacaksınız ama nereden tutacağınızı bilmiyorsanız doğru derstesiniz! Mehmet Hocam o kadar keyifli, akılda kalıcı şekilde işliyor ki dersleri emin adımlarla yola çıktığınızı ve nasıl ilerlemeniz gerektiğini, hangi yolları kullanmanız gerektiğini cömertçe öğretiyor. İyi ki burada, bizlere böyle bir eğitimi sunuyor! :)

  Ayşe Yaşar Pirti
  22 Şubat 2021
  5.0

  Teşekkürler Mehmet hocam, videolardan izleyerek eğitimi tamamlamaya çalışıyorum. Anlatımınız ve içtenliğiniz le dersiniz verimli bir şekilde işleniyor. Bir daha ki online canlı derste görüşürüz. Bu konuda eğitim almak isteyen, eksiği olan fırsatı kaçırmadan kaydınızı yaptırın derim.

  Mehmet Devrimsel
  11 Ocak 2021
  5.0

  Teorik bilginin pratik örneklerle pekiştirildiği bu keyifli ve öğretici eğitim için Mehmet hocama teşekkür ederim. Hem konuya dair bilgisi olmayanlar hem de noksan olduğunu düşünenler için güzel bir fırsat.

  Sude Sarıçiçek
  08 Ocak 2021
  5.0

  Hocamız her daim bizimle iletişimimizi ders boyunca kurdu, ilgilendi, örneklerimizi istedi, sorularımızı cevapsız bırakmadı. Ders dışında da iletişimini kurabileceğiniz ve her zaman yardımcı olmaya çalışan, ilgili ve güldüren bir hocamız Mehmet Hoca. Dolayısıyla dersleri hiç sıkıcı olmadan, sadece ders ve dersin uzun sıkıcı bilgileri olmadan yada sadece okumadan, bilgileri kendi harmanlayıp örnekler vererek eğlenceli şekilde geçti. Bu yüzden çok öğretici oldu. Kişisel deneyimlerini anlatarak ve değerli tavsiyeler vererek bizi cesaretlendirdi. Sadece dersi, makale-tez yazmayı değil hayat tecrübeleri ve bu yolda karşılaşabileceğimiz tüm noktaları gösterdi, öğretti. Keşke hiç bitmese diyeceğim bir eğitim oldu. Tek olumsuz tarafı ise ders saatlerinin az ve günlerinin her gün olmaması diyebilirim :)

  Beyza Kılıç
  06 Ocak 2021
  5.0

  Eğitim hayatınızda yol gösteren beyaz ışık gibi düşünebilirsiniz Mehmet Hocayı :) Derslerinde bütün noktalara değiniyor, cevapsız soru da bırakmıyor. Anlatımı enerjisi çok güzel ama söylemem gereken olumsuz bir özellik var: BAĞIMLILIK yapıyor :D

  Irem Koparan
  Irem Koparan
  06 Ocak 2021
  5.0

  Çok eğlenceli ve dersin nasıl geçtiğini anlayamadığınız bir program. Çok severek dersleri dinliyorum, kendi notlarımı alıyorum. Mehmet hoca sayesinde ders asla sıkıcı geçmiyor.

  Elçin Akyol
  06 Ocak 2021
  5.0

  Tez yazma sürecinin bütün zor aşamalarını eğlenceli ders anlatımıyla keyifli hale getiriyor. Sürecin bütün önemli noktalarını anlatarak, kafanızdaki tüm soruları cevaplıyor. Bu süreçte kendisinden öğrendiklerim için teşekkür ediyorum. Akademik olarak ilerlemek isteyen herkese tavisye ederim.

  Gülçin Ulukulu
  Gülçin Ulukulu
  04 Ocak 2021
  5.0

  Tez yazmak gibi sancılı bir sürecte size kilit noktaların ne olduğunu söyleyerek rehberlik görevini en iyi şekilde yapıyor. Ekstra oalrak zaman ayırıp soru sorunca cevaplaması da harika