Barista Eğitimi Yorumları

Eğitim Sayfasına Geri Dön
Yorumlar(6)
Ortalama Değerlendirme 4,3
Murat Agbas
Murat Agbas
25 Ağustos 2021
5.0

Merhabalar bir sorum olucak. Sertifika sınavını geçtikten sonra online sertifikami ücretsiz alabilme imkanim var mi? Pdf olarak

Fatma Kaya
13 Ağustos 2021
1.0

Teknik sorunların fazlaca olması üzücüydü. Teknik sorun dışında bakacak olursak bence 10 gün çok olmuş içeriğe göre. 5 gün daha dolu olurdu. Aralarda okadar boşluk ve sorunlar vardı ki sorun yok yokken bile bence yavaş ilerledi. Hocanın hakimiyeti sürekli öğrencilere bırakma çabası, derse hakimiyetini begendigimi söyleyemeyeceğim. Dinamik bir eğitim bekliyordum istenilen verime ulaşamadım zaman kaybı olması üzücüydu. Ne yazık ki olumlu bildirimlerim gibi bunu da paylaşmak istedim. Teknik sorunlara karşı bağlantı kurma çabasını takdir ederim eğitmenin. Eğitmenlik ve koordinasyon hitap dinamiklik konusunda pasif ve bence gelişim açısından yol almalı. Gayreti ve aktardigi bilgiler için teşekkürler.

Büsra Özmen
Büşra Özmen
06 Haziran 2021
5.0

Kursumuz dün bitti. Kahve hakkında her şeyi biliyorum sanıyordum. Kesinlikle yanılmışım. Çok güzel bir kurs. Eğer birazcık kahveyi seviyorsanız bu kursu almalısınız.

Baha Gürbey
18 Mayıs 2021
5.0

Kısa süre barista olarak çalıştım. Online Barista Eğitimi'ne katılmak da farklı bir deneyim olacak. Bence meslek edinmenin yanında kahve seven herkesin katılması gerekir. Çok farklı şeyler öğreneceksiniz. :) 

Ajda Kara
28 Nisan 2021
5.0

İstanbul İşletme Enstitüsü çok iyi bir online eğitim platformu. Online Barista Eğitimi de farklı bir tecrübe olacak. :)  

Seval Emirza
22 Nisan 2021
5.0

Gastronomi öğrencisi olarak online Barista Eğitimi açılmasına çok sevindim. Yalnızca kahve sektöründe çalışanlar değil herkesin katılıp farklı bilgiler edineceği bir eğitim olacağını düşünüyorum. Emeği geçen herkese teşekkürler.