Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi Yorumları

Eğitim Sayfasına Geri Dön
Yorumlar(111)
Ortalama Değerlendirme 4,9

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Merve Recep
12 Haziran 2021
5.0

Hacer hocanın enerjisi çok güzeldi eğitim hakkında bilgi sahibi olduğu gerçekten açık. Bu eğitimden herkes faydalanmalı.

Büşra Özkara
06 Haziran 2021
5.0

Çok güzel bir eğitimdi. Günden güne geliştiğimi hissettim. Herkese tavsiye ederim. Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

Pelin Su Kahraman
29 Mayıs 2021
5.0

Kıskanılacak bir eğitimdi. Eğitimin içeriği çok faydalıydı. Hacer hocamızın anlatması, bakış açısı, hedefleri, idealleri beni kendine hayran bıraktı. Her yönünden çok eğitici, çok keyifli bir eğitimdi. Emeğiniz uğraşınız için çok teşekkürler!

Deniz Su Esenkaya
18 Mayıs 2021
5.0

Online Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi'ne herkes kayıt olmalı diye düşünüyorum. Hayatınızın her alanında faydasını göreceğinize emin olabilirsiniz. Başarılı olup sertifikamı da aldım. Belge baskı kalitesi dahil eğitim de platform da her şey oldukça kaliteli. Daha ne olsun... Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Osman Hakyemez
Osman Hakyemez
01 Mayıs 2021
5.0

Çok faydalı bir eğitim görerek anlayarak algınızı yükseltiyorsunuz. Hocam emeğinize sağlık teşekkürler.

Ayşegül Cemiloğlu
Ayşegül Cemiloğlu
21 Nisan 2021
5.0

Okuma hızımın hem arttığını hem de anladığımı fark ettim. :) Cidden bunun olabileceğini düşünmüyordum. Kendime de Hacer hocama da çoook teşekkür ederim.

Gizem Nur Özcan Ersoy
16 Nisan 2021
5.0

Enstitü'de özellikle kişisel gelişim alanında harika eğitimler var. Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi de bunlardan biri. Faydasını gördüğüm ve memnun kaldığım bir eğitim oldu. Herkese tavsiye ediyorum. Sertifikamla gönderdiğiniz kitaplar ve defter hediyeleri için de teşekkür ediyorum. :) Online eğitim için İstanbul İşletme Enstitüsü harika bir platform. Diğer eğitimlere de katılıp sertifika almaya devam edeceğim.

Erkan Mehel
Erkan Mehel
09 Nisan 2021
5.0

Harika bir eğitimdi. Küçük büyük herkesin alması gereken bir eğitim. Zamanımızı nasıl tasarruf ederiz ve daha çok okuyabilirizi öğrenmek harikaydı. Hacer hocama teşekkür ederim. Enerjisi harikaydı...

Öznur Biçici
29 Mart 2021
5.0

Herkesin katılması gereken bir eğitim... Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi çok verimli geçti ve eğitmenimize de buradan çok teşekkür ediyorum. Enstitü'de başka eğitimler de alacağım herkese tavsiye ediyorum.

E. Deniz Xanlarzadə
26 Mart 2021
5.0

Anlayarak hızlı okuma eğitimini başarı ile tamamladım ve sertifikamı sipariş ettim. Kitap okurken, test çözerken her alanda faydasını gördüğüm bir eğitim oldu. Tüm katılımcılar bence bu eğitimi almalı. Emeği geçenlere çok teşekkür ederim.