Close
Mobil Menu Bars

Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi Yorumları

Yorumlar(93)
Ortalama Değerlendirme 4,9

Yorum yapabilmek için Oturum Aç'manız gerekmektedir.

Hatice Kaplan
16 Ekim 2020
5.0

Çok faydalı bir eğitim. Hocamız da çok tatlı...

Büşra Koçak
05 Ekim 2020
5.0

Eğitimi mutlaka tavsiye ediyorum... Ben çok eğlendim ve öğrendim. Hoca harika ,anlatımı çok iyi.

Emre Eren
05 Ekim 2020
5.0

Kesinlikle çok faydalı bir eğitim olmakla birlikte hocamızın anlatımı da oldukça akıcı.

Mehmet Ata
19 Eylül 2020
5.0

İşini severek yapmak bu olsa gerek. Ne desem ki muhteşem! İlk başa tereddüt ettim ama çok faydalı olduğunu gördüm. Tabi 5 günde ben pek ilerleyemedim yani 140 tan 160 a :) Ama zaten beklemiyordum da büyük bir değişimi. Ama egzersizlerle gelişeceğime inanıyorum çünkü her şey inanmakla başlar.

Havva Karaer
18 Eylül 2020
5.0

Yorumlara bakarak kayıt olmuştum ve beklediğimden fazlasını buldum. Okuma hızımı arttırdım ancak hocanın da dediği gibi egzersizlere devam ederek gelişeceğime inanıyorum. Eğitimi mutlaka tavsiye ediyorum...

İlayda Demirci
05 Eylül 2020
5.0

Çok verimli bir eğitim oldu. Ilk gün 220 kelime ile başladım son gün 430 kelime ile bitirdim. Düzenli egzersizlerle çok daha iyi yapacağıma inanıyorum. Çok teşekkürler.

Bengisu Günay
04 Eylül 2020
5.0

5 günde 243 kelimeden 446 ya çıktım. Egzersizleri de 21 gün kuralına uyarak yerine getirdiğim sürece 800 e ulaşacağıma inanıyorum. Hacer hocam olmasaydı yanlış bildiklerimi doğru öğrenemeyip başaramayacağımı düşünecektim. Zaman kaybetmeden başlayın bu etkinliğe, hayat konforunuzu artıracak.

Bulut Kılıç
04 Eylül 2020
5.0

Gerçekten çok yararlı bir eğitimdi. Bol bol egzersiz yapmayı unutmayın :)

Zeynep Kırmızıkaya
24 Ağustos 2020
5.0

Çok süper bir şey ya 5 günde 260 tan 798 kelimeye çıktım hala inanamıyorum

Esra çinçik
23 Ağustos 2020
5.0

Benim öğrenme yolculuğuma değerli katkılar yaptı sizinde bilginize bilgi katacağından emin olabilirsiniz.Öğretmen adaylarına,öğrencillere özellikle tavsiye ederim bir öğretmen adayı olarak ve tüm katılımcılara nacizane tavsiyem.Başta bu yolculuğumuzu yapma fırsatı sunanİİE ve çok değerli Hacer Hocam'a sonsuz müteşekkirim.

Seray Akyüz
23 Ağustos 2020
5.0

Bu eğitimi çok geç keşfettiğimi düşünüyorum. 5 günde 205 kelimeden 327 kelimeye çıktım. Özellikle öğretmen ve öğrencilerin kesinlikle alması gereken bir eğitim

Shabnam Mirzazada
10 Ağustos 2020
5.0

Çok erken yaşta okumaya başladım fakat hiç bir zaman hızlı okuyamadım. 5 günlük eğitim süresince 183 kelimeden 303 kelimeye çıktı okumam. 21 günlük çalışmam bitince daha iyi olacağına yürekten inanıyorum. Hacer hoca o kadar mütevazi ve neşe dolu bir insan ki, Hafıza teknikleri dersine de başvuru yaptım

Gizem Dörttepe
09 Ağustos 2020
5.0

Çok verimli ve keyifli bir kurstu. Hacer Hanım a çok teşekkür ediyorum enerjisi ve güler yüzü için. Başarılılar diliyorum tüm çalışmalarında. Öğrendiğim tüm bilgileri öğretmenlik mesleğimde ve kendimde severek uygulayacağım.

Nihal Orgun Ince
08 Ağustos 2020
5.0

Sevgili Hacer hocamın sayesinde dakikada okuduğum kelime sayısını arttırdım. Tabii ki anlayarak 🙂 okurken yaptığım yanlışları öğrendim. Hocamız çok canayakın, kendinizi yüzyüze eğitimde gibi hissediyorsunuz. Verdiği emekler için Hacer hocama ve İstanbul İşletme Enstitüsü'ne çok teşekkür ederim

Arzu Yalçın
13 Temmuz 2020
5.0

Hacer Hoca ile daha önce hafıza tenikleri kursuna katılmıştım. Bir kez daha onunla ders yapmak ve gelişimime destek olması için bu kursa katıldım.Yine çok verimliydi.Kurs hakkında söyleyeceklerim bizim emeğimiz ile biraz çalışmamız zaman ayırmamız ve odaklanmamızı okumak için kullanmamız gereken ince teknikleri hocamızın muhteşem anlatı ile birleştirince oluyor.Kendi adıma gelişmeler kaydediyorum. Bir dersi sevmek hocaya bağlıdır biraz da buradan Hacer Hocama teşekkür ediyorum,katılmak isteyen yorumlara bakan herkese de şiddetle tavsiye ediyorum sadece buna değil Hacer hocamın tüm kurslarına gözü kapalı katılın çok iyi bir gelişimin ilk adımını atarsınız kendinize daha çok inanabilirsiniz. Enstitü iyiki hayatımıza girmiş :)

Emel İla öztürk
05 Temmuz 2020
5.0

Sabırlı, işini titizlikle yapan, çok tatlı bir eğitmen eşliğinde yeniden en doğru bir şekilde okumaya başlamak isterseniz bu eğitimi almalısınız. Çok teşekkür ederim hocam, çok güzel bilgiler kattınız hayatıma.

Erdi Bütün
04 Temmuz 2020
5.0

Anlayarak hızlı okuma herkesin ihtiyacı olan bir şey. Hatta okullarda okutulması gerektiğini düşünüyorum. 5 saatlik bu dersin başında 1 dakikada okuduğum kelime sayısı 243 iken eğitim sonunda bu sayı 600 küsurlara ulaştı. hocamızın gösterdiği teknikler sayesinde ve benim azim ve isteğim ile bu sayının daha da artacağına dair inancım var. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Hacer hocamıza bu dersi bizlere verdiği için İİE'ne ise böyle bir şeye vesile olduğu için teşekkürlerimi iletiyorum.

Yeliz üstel Aydın
22 Haziran 2020
5.0

Yararlı bir eğitim, kendini bu konuda geliştirmek isteyenlere son derece yararlı olacaktır. Hocamıza emeklerinden, güzel anlatımından dolayı teşekkür ederim..

Aysel Akgül
15 Haziran 2020
5.0

Hızlı okumayı hiç böyle düşünmemiştim. Bilmediğimiz ne çok yönü varmış. :) Gerek eğitimin gerekse Hacer hocamızın bize olan katkısı tartışılmaz. Egzersizleri ve alıştırmaları yaptığımızda hızlı okumamamız için bir sebep yok. Teşekkürler Hacer hocam ve iienstitü

Adem Yildiz
11 Haziran 2020
5.0

Hacer Hocamla yine çok akıcı zevkle bi ders işledik çok faydalı oldu teşekkürler Hocam

Berire Kömür
07 Haziran 2020
5.0

Emeklemekten yürümeye ve koşmaya doğru gelişim gösteren insanoğlu, okuma konusunda emeklemede sabitleniyor, bir kısmımız belki yürümeyi ,çok az kısmımız ise koşmayı öğreniyor.Eğer okuma maratona katılmak istiyorsak Hacer hn. özverili bir koç.Hayatıma değerli katkılarından dolayı ona teşekkür ediyorum.

Hafize Beyza Kart
06 Haziran 2020
5.0

Gerçekten mükemmel bir eğitim. Şiddetle tavsiye ederim.

Serpil Gökgöz
25 Mayıs 2020
5.0

Yüksek enerjisi ve eğitimin faydalı olması için gösterdiği üstün çabasindan dolayı Hacer hocamıza gönülden teşekkürler..

Ali Tuncer
21 Mayıs 2020
5.0

Öğrenilecek çok fazla taktik mevcut:) Eğitim faydalı. Gerisi bizlere kalmış...

Gurbet Vurkaya Doğan
18 Mayıs 2020
5.0

Kesinlikle tavsiye ediyorum. Okuma konusunda yapılan yanlışı düzeltmek, hepimizin hayatında ciddi bir fark yaratacaktır.

Ece Kahraman
17 Mayıs 2020
5.0

Eğitimi alanların aktif olduğu eğlenceli farkındalık oluşturan bir eğitimdi.

Anıl Karaali
17 Mayıs 2020
5.0

Hacer Hanımın bilgisi, kazandırdığı bakış açısı ve var olan deneyimlerini aktarma becerisi oldukça yüksek. Herkesin anlayabildiği ve Hacer hanımla birlıkte iyi derecede ilerlediği bir eğitimdi. Bundan dolayı çok teşekkür ediyorum ve almak isteyen herkese düşünmeden almasını tavsiye ediyorum.

Dilek Kalcioğlu
08 Mayıs 2020
2.0

Farkındalık yaratan ve algılamayı arttıran bir eğitim. Bu konuda verilen dökümanlar yeterli. Disiplinli ve düzenli çalışmanın başarı için yeterli olacağına inanıyorum. Bu eğitimi herkese tavsiye ediyorum. Sayın Hacer Doğaner Keklik e emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Ayşe şentürk
07 Mayıs 2020
5.0

Farkındalık oluşturan verimli bir Eğitim.Öz disiplinli olup egzersizleri de tamamlayınca amacına ulaşacağına inanıyorum. Çok çok teşekkürler..

Beste Pınar
05 Mayıs 2020
5.0

Hacer Hanım'ın verdiği eğitimden çok memnun kaldım. Senelerdir gördüğüm, dikkatimi çeken ancak alma fırsatı bulamadığım Anlayarak Hızlı Okuma eğitimi, son derece verimli geçti. Hacer Hanım, gayet akıcı ve anlaşılır anlatıyor. Anlatım sırasında, yazışmaları kapatıp, anlattığı kısım bittiğinde açarak geriye dönüp tüm soruları yanıtlıyor. Anlatım sırasında yazışmaları kapatması, ders sırasındaki akıcılığa çok faydalı oluyor. Bu eğitimi herkese tavsiye ederim.

Burak Çelik
03 Mayıs 2020
5.0

Arkadaşlar muhteşem bir eğitim. Herkesin bu bilince varması gerektiğini öğrendim. Kesinlikle kaçırmayın. Sorularınız varsa da alabilirim. Şiddetle tavsiye ediyorum 🤘🏽

Abdülkadir Uslu
03 Mayıs 2020
5.0

Hacer Doğaner Keklik öğretmenime teşekkür ediyorum. Oldukça yararlı bir kurs oldu. Sayesinde, kısa zamanda bir çok şeyi kavrama ve uygulama şansımız oldu. Çalışmaya devam edildiği takdirde üst düzey başarı yakalanabileceğini gördük. Tekrar teşekkür ediyorum.

Serhat Kahraman
30 Nisan 2020
5.0

Kitap okuma ile ilgili sorunlarım oluyor.Bazen anladığım halde ilerleyen sayfalarda geride ne vardı düşüncesi kitap okuma hevesimi bitiriyor.Bu sayede hem anlayarak hem de hızlı okuyarak kitap okuma alışkanlığı sahibi oluyorum.

Ercan Okur
28 Nisan 2020
5.0

İstanbul İşletme Enstitüsüne çok çok teşekkür ediyorum. Anlayarak hızlı okuma eğitmenimiz Hacer Doğaner Keklik, kelimelerin içeriklerini ve işlevlerini cümlelerin yapılarıyla doğru bir şekilde özümlendirerek okuma gücünü sağlam temellerle oyun benzerindeki oluşumların tatlarını sistematik anlayışlarla kavratarak gereken yetenekleri kısa sürede kontrollü hızlarla daha net biçimde sağlayarak görüş alanlarımızı yüksek beyin fonksiyonlarıyla birbiri ardındaki değişimleri güzelliğin doruklarıyla bizlere aktardığı için çok teşekkür ederim. Yaratıcı yaklaşımları zihinlerde ayarlamak çözümlü üretkenlik hızların kalitesini arttırmaktır. Açık dalışları oluşturmak yüzerek rekorlara ulaşmaktır. Düşünme ve yeni becerileri öğrenimlerle geliştirmek isteyen herkesin bu eğitime katılması için yardım etmek istiyorum.

Hasan Ensar Haskul
26 Nisan 2020
5.0

Eğitimde bizi neler bekliyor: 5 günlük harika bir eğitim, eğtime eklenmiş harika kaynaklar, gün içerisindeki değişiminizi görüp çocuklar gibi sevinen ve ders saati dışında da ders ile ilgili kafanıza takılan sorulara yanıt veren eğitmen.

Ilkgül çelebi
19 Nisan 2020
5.0

Hacer Hanım işini severek yapıyor ve konuya hakim.Gerekli egzersizler de yapılırsa ve kitap okuma alışkanlığınız varsa çok faydasını göreceksiniz.

Tamer Kiper
12 Nisan 2020
4.0

Hacer öğretmenim, sade, anlaşılır anlatımı ile keyifli bir ders zamanı geçirdik.Ödevlerin tamamlanmasını özellikle tavsiye ederim,teşekkür ederiz.

Aydan Saygı Gökce
11 Nisan 2020
5.0

Hacer hocamın müthiş sabrı, konuya hakimiyeti ve sorularımıza her şekilde dönüş sağlaması harika bir emekçi olduğunu gösteriyor.Tekrar ve tekrar alınabilecek bir eğitim.

Hatice Ayar
09 Nisan 2020
5.0

Hep istediğim kendimi geliştirmek istediğim bi konuydu .Keyifli bir eğitimdi elbette Hacer hocamızın da sık sık söylediği egzersiz egzersiz. Başladım bugün 4. gün ve 21 günün sonunda ne kadar yol aldığımı da yazıcam .

Muhammed özkan
09 Nisan 2020
5.0

Cok kaliteli bir eğitim oldu

Selin Kaymak
09 Nisan 2020
4.0

Teknik aksaklıklar yüzünden ilk iki derste sorun çıktı ama sonrasında daha verimli bir ders oldu. Süresi uzatılıp biraz daha egzersiz ağırlıklı olabilir.

Beyza Ülger
26 Mart 2020
5.0

hocamız süper ,simdi kardeslerimi yazdırıcam

Deniz Özçelik Güler
12 Şubat 2020
5.0

Keyifli ve katkısı büyük bir eğitimdi.Hem çocukların hem de yetişkinlerin alması gereken bir eğitim olduğunu düşünüyorum.Hacer hocama,başarılı anlatımı,güler yüzü ve emekleri, için teşekkür ederim.Herkese tavsiye ederim.

Nevzat Ilgen
26 Ocak 2020
5.0

Çok kaliteli bir eğitmen ve kaliteli bir eğitim. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Tabi eğer hocanın söylediklerine dikkat edeceksiniz!

Nuray Yeşilöz
13 Ocak 2020
5.0

Hacer hocam emeğinize sağlık. Tüm tanıdıklarıma tavsiye ediyorum.

Mine Ercan
12 Ocak 2020
5.0

anlayarak hızlı okuma eğitimini aldım. Beklentim yüksek olmadan dersi seçmiştim ama beklediğimden çok çok faydalı oldu ki çalışma saatimden dolayı canlı derslere katılamama rağmen çok faydalandım. Alanında çok bilgili, yardımcı, yetkin, güleryüzlü bir hoca. diğer eğitimlerine de katılmak istiyorum. Teşekkür ederim.

Esra Yaşa
11 Ocak 2020
5.0

Hocamızın anlatımı harika bana kattıkları için kendisine sonsuz teşekkürler.

PINAR ÖZGEN KÜÇÜK
08 Aralık 2019
5.0

Çok etkili ve memnuniyet yaratan bir eğitimdi.

Abdi Özdemir
18 Kasım 2019
5.0

Teşekkürler tercübeniz ve keyifli sunumunuz gayet üst düzeydeydi. Başarılarınızın devamını diliyorum bir sonraki eğitime katılacak arkadaşların şanslı olduğunu belirtmek isterim.

Muharrem şengül
12 Kasım 2019
5.0

Hacer Hocamın; konu anlatımı, entelektüel bilgisi, alanındaki yetkinliği, hazırladığı materyalleri ve profesyonelliği tek kelimeyle mükemmel. Eğitim açlığınız varsa ziyafete hazır olun. Kendilerine teşekkür eder saygı ve sevgilerimi sunarım.

Nural Karadağ
02 Kasım 2019
5.0

Bu kursa başlarken varmış olduğum sonucu söyleselerdi, emin olun ki ihtimal vermezdim. Yanlış hatırlamıyorsam 152 olan başlangıç okumam 5.gün 650'ye kadar ulaştı. Eğitim ve derslerin akışı çok iyiydi. Açıkçası ben bu kadarını beklemiyordum. Sonuçta ücretsiz ve ücretsiz verilecek eğitimden alınabilecek fayda ne kadar olabilirdi ki? diye düşünmüştüm, lakin tahminlerimin tam tersi bir sonuç ve hisle harika bir olanak ve eğitim diyebilirim. Ama egzersizlerinizi sakın aksatmayın:) Son olarak Hacer Doğaner Keklik hocamıza emeği için, İstanbul İşletme Enstitüsü'ne de bu imkan için çok teşekkürler.

Murat Tali
19 Ekim 2019
5.0

Hacer Doğaner Keklik'in verdiği Anlayarak Hızlı Okuma kursu ile dakikada 300 civarında olan okuma hızım eğitim sonunda 700 kelimeye kadar çıktı. Eğitimi tekrar alıp bunu artırabilir miyim bilemiyorum? Fakat, ikinci öğretim, açık öğretim ve açık lise öğrencilerinin kesinlikle bu dersi almalarını öneririm. Günün sonunda çok sayıda ders içeriğini kısa sürede okuyup (anlama oranı %60-70 seviyelerine geliyor) sınavlarda başarılı olabilirler. Özellikle açık öğretim fakültesi (AÖF) öğrencileri için tavsiye edebileceğim bir eğitim, Anlayarak hızlı okuma eğitimi. Hacer Hanım'da konusunda çok iyi ve uzman biri. Kaçırmayın derim...

Cuma Bilm
27 Eylül 2019
4.0

Gayet iyi.

Ata Anaberl
20 Eylül 2019
5.0

Ders çok güzel. Eğer çalışıyorsanız sadece bu kursu alıp başka kursa kaydolmayın. Çünkü hem alıştırmalar ve egzersizler hem de dersi takip etmek gerekiyor. Bunlar için de minumum günde 2 saat ayırmanız gerekli. Bunun dışında okuma hızınız gerçekten artıyor ve hocamızın anlatımı , soruları cevaplaması harika. Tavsiye ederim.

Barış Yavuz
08 Eylül 2019
5.0

Hocama çok teşekkür ediyorum bana kattıkları için.

Gülşen Danişmant
23 Ağustos 2019
5.0

Guzel egitim, faydalı bilgiler, tesekkurler.

Hüseyin Durgut
06 Ağustos 2019
5.0

Eğitimlerden edindiğiniz bilgileri ve egzersizleri her gün uygularsanız yaşadığınız değişime kendiniz bile inanamazsınız.

Sema Fırat
06 Ağustos 2019
5.0

Hacer hanıma çok teşekkür ederim. Anlatımı harika. Çok faydalı bir eğitim. Büyük küçük herkese tavsiye ederim.

Banu Sevim
29 Temmuz 2019
5.0

bir haftada inanılmaz gelişim gösterdim hocamız sayesinde

Ismail Diler
11 Temmuz 2019
5.0

Egzersizlere devam edilmesi gerekiyor.

Isa Uzak
10 Temmuz 2019
5.0

Muhteşem bir eğitim ve içerik. Kesinlikle her zerresinde emek var. Her şey için teşekkür ederim.

Güller şahin Fistik
28 Haziran 2019
5.0

Bu kadar profesyonelce vede ücretsiz aynı zamanda çok emek verilerek hazırlanmış çok başarılı bulduğum ve bana çok katkı sağlayan eğitim için başta değerli hocamıza ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Halilibrahim Turan
25 Haziran 2019
5.0

Çok yararlı buluyorum. Teşekkürü bir borç bilirim.

Ayşegül Arslan
17 Haziran 2019
5.0

Her şey için tesekkur ederim egitimimi başarıyla tamamladım ve çok faydasını gördüm

Arzu çoban
16 Haziran 2019
5.0

Bilgileriniz için teşekkürler hocam

Münevver Can
14 Haziran 2019
5.0

Eğitimimde 5.günümü sonlandırmış bulunmaktayım. Umarım indiridiğim exe dosyaları ve sunumla birlikte daha güzel sonuçlar elde edebilirim. Hacer hocamızın samimi ve içten mimikleriyle ders daha güzel geldi bana. Gidip yaşadığım yerde bu eğitimi alsam sanirim bu kadar yarar göremezdim. Herkesin bir anlayarak hızlı okuma eğitimine katılmasını öneririm. Ben hocaların kitap adı vererek iila bu kitabı okuyacaksınız demesinden kaynaklı biraz soğumuştum ama bu eğitim sayesinde o kitap okuma hevesim yerine geldi. Teşekkğr ediyorum hocam :)

Başak Burcu Sönmez
26 Mayıs 2019
5.0

Oldukça verimli, günlük hayatımda kullanabileceğim önemli tüyolar veren bir dersti. Birikimli ve deneyimli hocamız Hacer Doğaner'e teşekkürlerimle...

Başak Burcu Sönmez
26 Mayıs 2019
5.0

Oldukça verimli, günlük hayatımda çok işe yarayacağını düşündüğüm tüyolarla dolu bir dersti. Hacer Doğaner hocama teşekkürlerimle...

Deniz Özçelik
25 Mayıs 2019
5.0

Sınava canlıolarak üç ders katılabildim.İki dersi videodan takip ettim.Tabiki canlı katılmak çok daha etkiliydi.Hacer hocanın güler yüzü ve aynı sorulara sabırla cevabı gerçekten takdire değerdi.5 gün için de dahi kendi adıma hızımı 3 katına çıkardım.Ve doksan gün boyunca da egzersizlerime devam edeceğim.Çok yararlı ve harika bir eğitimdi.Milli eğitim Bakanlığı'nın zorunlu ders olarak müfredata alması gereken eğitimlerden biri olduğunu düşünüyorum.Eğitimden sonra daha önce bu eğitimi almadığım sorguladım.Zararının neresinden dönersek kardır felsefesiyle,eğitime Hacer hocanın tevsiyeleriyle kendi çabalarımla devam edeceğim.İstanbul enstitüsüne ve Hacer hocaya emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Pinar Sari
23 Mayıs 2019
5.0

Kısa sürede okuma hızım arttı. Hocamızın gerçekten başarılı bir rehber olduğunu düşünüyorum. Teşekkürler kendisine ve bize bu olanağı sunan İstanbul İşletme Enstitü'süne :)

ümmü Gül Elmallı
20 Mayıs 2019
5.0

Çok verimli bir eğitimdi. Hacer hoca da gerçekten ilgili. tavsiye ederim

Emel Kösem
15 Mayıs 2019
5.0

Bir hafta sonunda hemen etkisini görmeye basliyorsunuz . Herkese tavsiye ediyorum .Hocamın da dediği gibi özellikle öğrenciler mutlaka bu yöntemi öğrenmeli. Tesekkurler

Uğur Yozgat
12 Mayıs 2019
5.0

Eğitim hayatında her zaman dersi anlatan hocayı sevdiğimiz derslere karşı daha iyi bir yaklaşımımız olurdu. İlk kursum olmasına rağmen tereddütlü yaklaşımların hepsini yok eden, kendini tamamen öğretmeye vermiş hocama çok teşekkür ediyorum. Eğitimin sadece bu süre zarfında kalması ile sınırlamayıp farklı sosyal medya araçlarından iletişimi sürdürüp, takipte kalabileceğiniz mükemmel bir ders, mükemmel bir hoca..

Doğukan Sever
22 Nisan 2019
5.0

Eğitim sonunda gelişmeyi göreceksiniz.

Filiz öz
17 Nisan 2019
5.0

Çok verimli bir eğitim oldu. Hacer Hanım'a katkılarından dolayı çok teşekkür ederim. Bu dersin sevdirilmesini ve hevesle katılım sağladığı için...21 gün egzersizleri yapmak çok önemli tabii.. Herkese tavsiye ederim.. Sevgiler :)

Ibrahim Uykan
17 Nisan 2019
5.0

Hacer Hanım . emeğiniz için teşekkür ederim. gerçekten harika etkili ve pekiştirici bir anlatım oldu..

Zafer Yildiz
16 Nisan 2019
5.0

Kısa süreli olmasına râmen oldukça verimli bir programdı. Hacer Hanım'a bu güzel, keyifli ve öğretici program için teşekkürler.

Hakan Soydan
15 Nisan 2019
5.0

Herşey için teşekkür ederim Hocam .Dersleriniz gayet güzel ve keyifli bir şekilde anlatınız.

Ahmet Köseoğlu
15 Nisan 2019
5.0

Herkesin katılması gereken bir program, Hacer hanıma ve enstitüye çok teşekkürler:) Emeklerinize sağlık,

Bülent Demirdamar
15 Nisan 2019
5.0

Dört dörtlük bir eğitim, her yaşa herkese hitap ediyor, beyninizdeki bariyerleri kırıyor. Eğitmen Hacer hanımla konsantrasyon, süreklilik hiç düşmüyor, herkese tavsiye ederim.

Oğuzhan Akova
15 Nisan 2019
5.0

günümüzün en temel becerilerinden biri. Emeği geçen herkese başta eğitmen Hacer hanım olmak üzere teşekkürler.

Cansu Kılıç
15 Nisan 2019
5.0

Eğitimden çok faydalandım.Herkese tavsiye ederim...

Tural Isabayli
14 Nisan 2019
5.0

Bu gün sertifika sınavı ile bu eğitimi sonlandırdık. Hızlı okuma tekniklerini çözmüş olduk. Hacer Doğaner hocam başta olmakla İstanbul İşletme Enstitüsüne teşekkür ederiz.

Zafer Yildiz
13 Nisan 2019
5.0

Hocam güzel eğitiminiz için teşekkürler sizi dinlerken hiç sıkılmadım ve çok akıcı bir şekilde eğitimde

Abdullatif Mavitaş
01 Nisan 2019
5.0

Gayet faydalı bir eğitim, herkese tavsiye edebilirim.

Ali Oluk
31 Mart 2019
5.0

Kesinlikle herkesin almasi gereken bir egitim. Tabi bir kapi aciyor calisip devamini getirmek elimizde...

ERCAN OKUR
18 Mart 2019
5.0

Enstitüye önce teşekkür ediyorum.Anlayarak hızlı okuma eğitimi, hayallerin önünde duran tüm engelleri kaldırmanızı, beyin olanaklarının gücünü sezmenizi, ayrımlı süreç yaklaşımlarını artırmanızı, değerler ve fikirler arasında seri bağlantılar kurmanızı, en karmaşık becerilerinizi geliştirmenizi, farklı oluşumları tanıyarak zenginleşmenizi, ölçülü işlevlerinizi biçimlendirerek anlamlandırmanızı, yenilik ve önderlik niteliklerinizi desenlendirmenizi ve daha birçok imkansız olduğunu düşündüğünüz bolluk ve zenginlikten zevk almaya başlayacaksız.Eğitmenimiz Hacer Doğaner Keklik, kollara kolayca öğrenmek için izlemler oluşturan, duygusal çeşitlilik yaratan, yaşam üzerindeki görünümleri genişletmek için yardımcı olan, potansiyeli maksimum ve hoş birisi.Herkesin İEE eğitimlerine katılarak hayatın akışını değiştirmelerini diliyorum.

Ipek Tanış
15 Mart 2019
5.0

Herkese tavsiye ediyorum ben cok memnun kaldım. Cok şey kattı bana :)

Gülden Kaya
05 Mart 2019
5.0

Bu güzel eğitimi bizlere ulaştıran Hacer hocama ve İstanbul İşletme Enstitüsüne çok teşekkür ederim. egzersizlere yeni başlamama rağmen soru çözerken çok hızlandığımı farkettim ders kaynaklarını da kullanıp kendimi geliştireceğim. Herşey için teşekkürler

Hülya Kiliç
01 Mart 2019
5.0

Sabırlı ve güzel anlatımından dolayı teşekkürler.Güzel ve faydalı bir eğitim oldu.Hızlı okumak ve anlamak oldukça önemli.Teşekkürler Hacer hanım ve teşekkürler İİENSTİTÜ

erkan demircioğlu
20 Şubat 2019
5.0

Hacer hanıma teşekkür ederim. Sayesinde neden hızlı okuyamadığımı ve hatalarımı görebildim. Müsait olduğum bir zamanda tekrar katılmak isterim. Hala yolun başında olsam da, günlük çalışmalarımı elimden geldiği kadar yapmaya çalışıyorum. Tekrar teşekkür ederim :)

arzu bayram
17 Şubat 2019
5.0

Hacer hanım'a bu güzel eğitimden dolayı çok teşekkür ediyorum.çok keyifli ve öğretici bir hafta oldu.sunumları teknıklerı egzersızlerı kendımı gelıstırmeme cok yardımcı oldu.umarım devamıda gelır egıtımın o zamana kadar bende Hacer hanımın ogretılerı dogrultusunda kendımı gelıstırmıs olacagım.

Demet Kirma
16 Şubat 2019
5.0

Eğitim çok başarılıydı. İlk haftada okuduğum sözcük sayısı iki katına çıktı. Herkese tavsiye ediyorum.