Ads (Adwords) Eğitimi Comments

Back to Training Page
Comment(25)
Course Rating 4,7
Barış Poyraz
18 Mayıs 2021
5.0

Online Ads (Adwords) Eğitimi'nde canlı yayınlara katılamadım ama video kayıtlarından takip ettim. Buna rağmen etkileşimi yüksek ve verim aldığım bir eğitim süreci oldu. Herkese tavsiye ederim. 

Azra Gider
16 Nisan 2021
5.0

Ads (Adwords) Eğitimi temel seviye için çok çok faydalı. Beklediğimden iyi geçti diyebilirim. Canlı derslere katılamadım ama tekrarlarını izleyerek eğitimi takip ettim. Buna rağmen iyi etkileşim olduğunu düşünüyorum. Sertifikamla göndermiş olduğunuz kitap hediyeleri için de ayrıca teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ediyorum.

Murat Karaman
Murat Karaman
21 Mayıs 2020
5.0

Çok beğendim, Oğuzhan hoca çok yalın ve anlaşılır bir şekilde anlatım yapıyor.

İrina Topal
Irina Topal
16 Mayıs 2020
5.0

Kavraması biraz zor bir eğitim oldu benim için. Ama gerçekten çok faydalı. Hoca aklıma bile gelmeyecek konuları açıyor, soruları cevaplıyor, sizin seçtiğiniz örneklerden yola çıkarak uygulamalı bir şekilde anlatıyor dersleri, bu da çok daha etkili oluyor. Bir temel atmak için, yani başlangıç için faydalı bir eğitim.

Ercan Okur
23 Nisan 2020
5.0

İstanbul İşletme Enstitüsüne çok çok teşekkür ediyorum. AdWords eğitmenimiz Oğuzhan Yılmaz, güçlü bir satın alma niyetiyle yönetici bir şekilde ekranda ölçülebilen göstergelerin her birine odaklandırarak anlayışlarımızı ayrıntılı olarak nasıl önemli ölçüde iyileştirlmesine ilişkin örnekler vererek müşteri karının arttırılmasına yönelik kontrol noktalarına değinerek uygulamalı yollarla kurulumun tanıtımlarını kolayca oluşturmayı öğreterek akışların kalitesini artırmamıza özgü yapılması gerekenleri bizlere geniş bir yaklaşımla yaydığı için çok teşekkür ederim. Belirsizlikleri aşmak yeni koşullarda büyük dalgalar yaratmaktır. Çevreleyici fırsatlar sunmak düşünce gelişimlerine verimlilik katmaktır. Kendine yeniden icat için büyük bir şans vermek isteyen herkesin bu eğitime katılması için konuşmaya devam ediyorum.

Güven Görgülü
Güven Görgülü
09 Nisan 2020
5.0

Eğitim güzel içeriği dolu, eğitmen yetenekli ve tecrübeli,teşekkürler.

özgür Pala
özgür Pala
09 Nisan 2020
4.0

Adwords gibi bir konu öyle 4-5 saatte öğrenilecek bir mevzu değil malesef bunu bilerek almanızı tavsiye ederim , konuya meraklı nedir ne değildir öğrenerek giriş yapmak için alınabilir ancak...Karantina döneminde alıyorsanız ağır gelebilir bilginize...

Suha Tosun
05 Nisan 2020
5.0

Kaliteli bir ders, başlangıç seviyesinde konuyu anlamak görmek için birebir. Oğuzhan hocamız bütün sorulara sabırla cevap veriyor. Teşekkürler.

Aytan Adigozal
04 Nisan 2020
5.0

Hoca cok guzel anlatiyor tum detaylari, gercek numuneler ile pekistiriyor ogrendiklerimizi. Ve en onemlisi altini dolduramagacagimiz hic bir beklenti icerisine sokmuyor bizleri. Neleri anlaticam dediyse her birini detayli sekilde isledik.

Kurşunlu Karakuş
03 Nisan 2020
5.0

Çok verimli bir eğitim oldu, kısa sürede yoğun örneklerle konu hakkında bilgilendik; Eğitmenimiz çok iyiydi,