3D Studio Max Eğitimi Comments

Back to Training Page
Comment(7)
Course Rating 5,0
Ahmet Süleyman Fendoğlu
17 Mayıs 2021
5.0

Canlı derslere katılamadım ama kayıtlı videolardan eğitimi takip etsem de çok verimli ve faydasını gördüğüm bir eğitim süreci oldu. Videolardaki görüntü ve ses kalitesi de oldukça iyiydi. Online 3D Studio Max Eğitimi'ni herkese tavsiye ediyorum. İstanbul İşletme Enstitüsü'nde başka eğitimlere de katılacağım. 

Haliye Işık
26 Mart 2021
5.0

Katıldığım en verimli geçen eğitimler arasına 3D studio max eğitimini de ekliyorum. :) Eğitmenimize emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Bu alanda ilerlemek isteyen herkese eğitimi tavsiye ederim. Devamında diğer eğitimlere de katılıp sertifika almaya devam edeceğim...

Seda Kar
10 Eylül 2020
5.0

Şerife Demir, 3D max programında bilmeniz gereken tüm bilgileri temelden başlayarak estetik ve teknik olarak size çok güzel anlatıyor. Anlatımını uygulama, ödev ve projelerle de pekiştiren harika bir eğitmen. Kesinlikle tavsiye ediyorum :)

Ercan Okur
03 Nisan 2020
5.0

İstanbul İşletme Enstitüsüne çok çok teşekkür ediyorum. 3D studio max eğitmenimiz Şerife Demir, güçlü pratik bileşenlere dayanarak sanatla bağlantılı alanların yaratıcılıklarını yazılım kullanımlarında yol göstererek sürümlerin temellerini malzemelerle nesne modellemelerine girerek iç ve dış senaryoları animasyon ilkeleriyle tasarlayarak programlarda bulunan kaynakları tüm ürün yelpazesiyle entegreleştirerek etkileşimin özelliklerini bizlere aydınlattığı için çok teşekkür ederim. Resimlerle dünyaları genişletmek bilgilere yeni anlayış seviyeleri katmaktır. Her şeyin gizemli dönüşümlerini açıklamak zor dönüşümlere güzellikler salmaktır. Değişikliklerle farklı bir şekilde iç ve dış anahtarlarınızı entelektüel düzeyde göstermek için deneyim nefeslerini içmek isteyen herkesin bu eğitime katılması için kucaklıyorum.

Tolga Karaca
03 Nisan 2020
5.0

Bu kursa baştan sona katıldım tek ders kaçırmadım. şunu diyebilirim. Şerife hoca mükemmel bir eğitmen ve mükemmel üstü bir insan. Bu eğitimi kaçırmayın. İkinci defa alacağım bu eğitimi ayrıca. pekişecek ve daha iyi olacak benim için.

Sena üst
22 Mart 2020
5.0

Harika bir eğitmen ve harika bir eğitim.Düşünmeden eğitime katılın :)

Bahar Akarsu
17 Şubat 2020
5.0

Harika anlatan bir hoca. Güzel bir eğitim. Tavsiye ederim. Özellikle proje ödevleri çok iyi. Kesinlikle öğreniyorsunuz.