İşaret Dilini Ücretsiz Olarak Nasıl Öğrenebilirsiniz?

İşaret Dilini Ücretsiz Olarak Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Çevrimiçi binlerce uygulama sağ olsun, artık işaret dilini ücretsiz öğrenmek eskisinden daha kolay. Artık işaret dilini kendi yoğunluğunuza göre rahat rahat kendi evinizde öğrenebilirsiniz.

İşaret dili her koşulda ve her yaştan insan için gerekli olabilir. Eğer temel işaret dili öğrenmek istiyorsanız ya da daha profesyonel bir şekilde işaret dili öğrenmek istiyorsanız veya bebeğinize işaret dili ile nasıl iletişim kurulacağını öğretmek istiyorsanız, size yardımcı olacak birçok kaynak var.

Aşağıda ücretsiz bir şekilde işaret dilini öğrenmenize yardımcı olacak kaynakların bir listesini oluşturdum. Ücretsiz online işaret dili dersleri, ücretsiz işaret dili uygulamaları, çıktı alınabilir işaret tabloları ve bebeğinize işaret dilini öğretmeniz için ücretsiz olan birkaç yöntem.

Bu öğretici uygulamalar, videolar, sınavlar, oyunlar, tablolar ve bulmacalarla işaret dilini hemen öğrenmeye başlayacaksınız.

Ücretsiz İşaret Dili Kursları

İşaret dilini ücretsiz öğrenmenize yardımcı olacak dersler

İşaret dilini ücretsiz öğrenmenin bir yolu da işaret dilinde ücretsiz online ders almaktır. Bu kurslar size oyunlar, videolar, bulmacalar, küçük sınavlar, deneme sınavları ve fotoğraflar aracılığıyla işaret dilini öğretir.

Her üniteyi yeni işaretler öğrenerek ve bildiğiniz işaretleri pekiştirerek geçersiniz, hem de sık kullanılan tabirleri hem de harfleri öğrenirsiniz.

İşaret dilini ücretsiz öğrenmek için bu ücretsiz uygulamaları kullanın

İşaret dilini öğrenmenin en kolay yolu ücretsiz derslere katılmaktır. Bu dersler sizin işaretleri öğrenmenizi sağlar.

İşaret dili kursuna katılmak ve detaylı bilgi almak için tıklayın.

Ücretsiz İşaret Dili Tabloları 

Bu ücretsiz, basılabilir işaret dili tabloları size işaret dilini öğrenirken anlık referans sağlayacak.

Yaygın kelimeler – Bu PDF dosyası yaygın kelimeleri gösteriyor. İşaret diliyle nasıl anlatabileceğiniz resimli olarak gösteriliyor.

Parmak Alfabesi – Bunlar işaret dilindeki alfabelerin büyük ve basılabilir hali. Bunların çıktısını alabilir ve o harfle başlayan kelimelerin yanına yerleştirebilirsiniz.

Ücretsiz Çevrimiçi İşaret Dili Oyunları

Bu ücretsiz çevrimiçi oyunlarla eğlenirken bir yandan işaret dilini öğrenin.

Alfabeyi İşaretle Anlatın – Size verilen harf veya rakamı tanımlayın ve birçok seçenek arasından doğru cevabı seçin.

Ücretsiz Olarak Bebek İşaret Dilini Öğrenmenize Yardımcı Olacak Kaynaklar

Bebeğinize işaret yapmayı öğretmek o gerçekten konuşamadan önce sizinle iletişime geçmesini öğretebilmek için harika bir yol.

Bunun için bağlantıdaki siteyi inceleyebilirsiniz.

Blog Yazarı

10 yorum

Yorum yaz

 • Merhabalar
  Günler öncesinden işaret dili kursuna katılım yaptım mail geldi ancak telefonuma bilgi gelmedi.Üstelik kurs bugün başladı. Nasıl yardımcı olursunuz ?

  Engin Öğreten
 • Kullanıcı adınız ve şifreniz bugün saat 17:00’den sonra tarafınıza iletilecektir. Kullanıcı adınız ve şifreniz ile sisteme giriş yapıp, derslerinizi görüntüleyebilirsiniz.

  İstanbul İşletme Enstitüsü
 • Kurs için gerekli bilgiler tarafıma iletilmedi

  Burak Güneş
 • Merhaba ben daha önce işaret dili dersini aldım uzaktan eğitimle sınava da girdim yine girbilirmiyim hem derse hem sınava ? Birde sınava girebiliyorsam eğer eski not mu geçerli oluyor?

  Nazife Mutlu
 • Merhaba,
  Eğitime başvuru formunu doldurarak İşaret Dili eğitimini alabilirsiniz. İkinci kez sınava girip yüksek puan alırsanız, yüksek olan puanınız geçerli sayılacaktır.

  İstanbul İşletme Enstitüsü
 • girmem icin epostam ve sifrem verildi ama gremiyorm bilgileri yazik tamama basiyorm bilgiler siirlanyor ve gifemyorm

  muruvvet
 • Merhaba,
  Mail adresinize detaylı açıklamaları içeren bir posta gönderdik. Oradan kontrol edebilir ve sisteme giriş yapabilirsiniz.

  İstanbul İşletme Enstitüsü
 • Merhaba ,Sertifikalar kaç güne geliyo acaba ?

  Nurcan

Yorum yaz