Enstitü'de Eğitmenlik Yapmak İçin Ne Yapmalıyım?

Enstitü'de Eğitmenlik Yapmak İçin Ne Yapmalıyım?

İstanbul İşletme Enstitüsü bir alanda uzmanlığı olan ve bunu herkese anlatmak için gerekli donanıma sahip herkesle bir amaç için aynı yolda yürümeyi hedeflemektedir. Eğer bir konuda uzmansanız ve bunu anlatabilmek için gerekli donanıma sahipseniz hemen başvuru yapın.

Eğitmen Olmak İçin Ne Gerekiyor?

  1. Aktif internet bağlantısı
  2. Bilgisayar
  3. Kamera - Mikrofon

Uzaktan eğitimde ihtiyacımız olan bu üçüne sahipseniz ve anlatacağınız konuya hakimseniz eğitim vermenizde herhangi bir engel yok. Yapmanız gereken tek şey; eğitmenlik başvuru formunu doldurmaktır. Formu doldurduktan sonra ilgili uzmanlarımız sizinle iletişime geçecek ve süreç hakkında bilgilendirme yapacaklar.

Süreç sonunda Kabul/Ret kararı çıkar ve kararın kabul olması durumunda nasıl başlayabileceğinize dair bir yol haritası çizeriz. Eğer Ret alırsanız düzeltmeniz gereken yönlerle ilgili bilgilendirme yapılır. Ayrıca daha sonra yeniden başvuru yaparak değerlendirilmesini isteyebilirsiniz.

Bir eğitmen bir kez Ret aldığında değerlendirilmesi için yalnızca bir kez başvuru yapabilir. Tüm eksiklikleri ve gözden geçirilmesi gereken şeyleri tamamladığınızdan emin olmadan başvuru yapmayınız.