Cv Hazırlama ve İş Görüşmesine Hazırlık Eğitimi

Eğitim Türü: Uzaktan Eğitim
Süre: 1 Hafta
Eğitmen: İlknur Uz
Ücret: Ücretsiz
CV hazırlama eğitimi uzaktan eğitim sistemi üzerinden yürütülmektedir.

Bu uzaktan eğitim programı canlı dersler, videolar, ders notları ve testlerle zenginleştirilmiştir. Ders notlarını bilgisayarınıza indirebilir veya çıktısını alabilirsiniz. Canlı dersler genellikle akşam saatlerinde yapılmaktadır. Derse katılamadığınızda dersin tekrarını dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Bu eğitime katılmak için bilgisayar, tablet ya da akıllı cep telefonu ve aktif bir internet bağlantınızın olması yeterlidir. Ayrıca güncel bir Adobe Flash Player yüklü olması gerekmektedir.

İş bulmak için atılacak ilk adım profesyonelce yazılmış bir özgeçmiştir. Özgeçmiş bilgilerin sıralandığı bir listeden çok sizin reklamınızı yapan bir araçtır. Herhangi bir iş başvurusunda bulunmadan önce mutlaka etkili hazırlanmış bir CV sunmanız şarttır. Özgeçmişiniz doğru hazırlanmış olmalıdır ki yaptığınız başvuruda binlerce adayın içinde sizi öne çıkarsın.

İş görüşmeleri ya da yaygın adıyla mülakat birçok insan için önemli ölçüde endişe ve stres kaynağıdır. Aslında bu endişenin büyük bölümü, süreci iyi bilmemekten kaynaklanmaktadır.

Cv hazırlama ve iş görüşmesine hazırlık eğitiminin amacı
Özgeçmişiniz doğru hazırlanmış olmalıdır ki yaptığınız başvuruda binlerce adayın içinde sizi öne çıkarsın.

Mülakat sahip olduğunuz bilgi, deneyim ve yeteneklerinizi ve bu becerilerinizle işverene sağlayacağınız katkıları anlatabilmeniz için bir fırsattır ve bu fırsatın en etkili şekilde kullanılması gerekir.

Bu eğitimle etkili CV hazırlama ve Mülakat Becerilerini öğreneceksiniz.

Eğitim Süresi
Eğitim toplam 1 hafta sürecektir. Canlı ders saatleri daha sonra belirlenecek ve katılımcılara duyurulacaktır.

Eğitim İçeriği
İş Aramaya Başlamadan Önce
İş arama Süreci
Profesyonel CV hazırlama
Profesyonel iş görüşmesi
Assessment Center süreçleri
Kimler Katılmalıdır?
Üniversite öğrencileri, yeni mezunlar, iş değiştirmek isteyenler ve iş arayan herkes katılabilir.

Sertifika Kodu ya da Başarı Belgesi Alma Hakkı
İstanbul İşletme Enstitüsü sertifika kodu ya da başarı belgesi alabilmek için yapılan sınavda en az 50 puan alma şartı vardır.